Re: gert23 pokerstarsis
oeh.
see aasta pole ka minul põnevalt hakanud,pokkeris vähemalt mitte.
4k käsi ja -25$ NL6/10!
ei hoia ainult stars neid donke,pacifikus lasevad vennad sama moodi.
Turnist AI 3 outsi tõmbama on nii standart ja no obviously tuleb ära(muig mitte pikas perspektiivis).
Aga ma ei tea kuidas sul lood on,aga mulle tundub just need nädalavahetused kõigehullemad.(mängin ikka sama moodi ja fishe ka rohkem,aga kaart ei pea)
näiteks kuu kokkuvõttes olen nädalavahetustel mängimisega -58$ miinustes ca 4k käe kohta,nädala sees ainult plussi meri.
Homme jätan igaks juhuks vahele 8)
Kui viitsid,chekka endal ka see üle
PS.Mängin ainult kaine peaga*
oeh.
see aasta pole ka minul põnevalt hakanud,pokkeris vähemalt mitte.
4k käsi ja -25$ NL6/10!
ei hoia ainult stars neid donke,pacifikus lasevad vennad sama moodi.
Turnist AI 3 outsi tõmbama on nii standart ja no obviously tuleb ära(muig mitte pikas perspektiivis).
Aga ma ei tea kuidas sul lood on,aga mulle tundub just need nädalavahetused kõigehullemad.(mängin ikka sama moodi ja fishe ka rohkem,aga kaart ei pea)
näiteks kuu kokkuvõttes olen nädalavahetustel mängimisega -58$ miinustes ca 4k käe kohta,nädala sees ainult plussi meri.
Homme jätan igaks juhuks vahele 8)
Kui viitsid,chekka endal ka see üle

PS.Mängin ainult kaine peaga*

K 
10
A
Comment