[NL25 SH] pikk28 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • noname
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
    • Oct 2009
    • 2366

    #961
    Re: gert23 pokerstarsis

    Algselt postitas pikk28
    mul 20k käsi ja -150. oli -350.
    Hmm.Sorry see ajas segadusse:)

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #962
      Re: gert23 pokerstarsis

      mõnus kui käsi peab

      $0.10/$0.25 No Limit Holdem
      8 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

      Stacks:
      UTG Hero ($25)
      UTG+1 Lecrox ($25.15)
      MP1 ynjinius ($15.45)
      MP2 decorounder ($24.55)
      CO lisa p1980 ($11.70)
      BTN SkunkBoy77 ($4.15)
      SB miss funky ($27.35)
      BB VillaAston ($13.55)

      Pre-Flop: ($0.35, 8 players) Hero is UTG 6 6
      Hero raises to $1, 2 folds, decorounder calls $1, lisa p1980 calls $1, SkunkBoy77 calls $1, 2 folds

      Flop: 6 10 8 ($4.35, 4 players)
      Hero bets $3.25, decorounder calls $3.25, 1 fold, SkunkBoy77 calls $3.15

      Turn: K ($14, 3 players)
      Hero bets $8.50, decorounder raises to $17, Hero goes all-in $20.75, decorounder calls $3.30

      River: J ($55.05, 3 players, 1 all-in)

      Final Pot: $55.05
      Hero shows
      6 6
      decorounder shows
      K 10
      SkunkBoy77 shows
      K J

      Hero wins $52.40 (net +$27.40)

      decorounder lost $24.55
      lisa p1980 lost $1
      SkunkBoy77 lost $4.15

      Comment

      • volde
        Klubi Liige
        • Feb 2009
        • 185

        #963
        Re: gert23 pokerstarsis

        Päris ilus lugu sul siin, räägi palju sul nt 2 viimase kuu vinrate on?

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #964
          Re: gert23 pokerstarsis

          Algselt postitas volde
          Päris ilus lugu sul siin, räägi palju sul nt 2 viimase kuu vinrate on?
          mõnusat pole siin midagi :D. 2 viimase kuu winrate on 6bb 100-le

          Comment

          • volde
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 185

            #965
            Re: gert23 pokerstarsis

            Algselt postitas pikk28
            mõnusat pole siin midagi :D. 2 viimase kuu winrate on 6bb 100-le
            See on päris korralik, arvan ma vähemalt.
            On sul siis muidu parem winrate??

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #966
              Re: gert23 pokerstarsis

              eips, usun et starsi NL25-s on võimalik näidata pikas plaanis winrate vähemalt 10bb 100-e kui vähegi mängumees oled

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #967
                Re: gert23 pokerstarsis

                Algselt postitas pikk28
                eips, kuid usun et starsi NL25-s on võimalik näidata pikas plaanis winrate vähemalt 10bb 100-e kui vähegi mängumees oled
                Valged pole mängumehed.

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #968
                  Re: gert23 pokerstarsis

                  Algselt postitas pastilaa
                  Valged pole mängumehed.
                  kollased ftw

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #969
                    Re: gert23 pokerstarsis

                    pastilaa oma super graafikuga ajendas ka mind vaatama oma viimast 100k kätt NL25-s. tulemus on järgmine:

                    EV joonest ofc allpool jooksen :D



                    koos showdowni joontega on lugu selline..... mhhh külmavärinad tulevad peale oma NONsd joont vaadates. USKUMATU, kuidas ma ei oska second barreleid lasta ning calli asemel vahel ka raise nupukest vajutada :P

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #970
                      Re: gert23 pokerstarsis

                      See oli tore teema http://foorum.pokkeriprod.com/index....pic,354.0.html .

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #971
                        Re: gert23 pokerstarsis

                        Algselt postitas pastilaa
                        nojah, tark mees ranka kirjutas nii...

                        Viga on siis, kui Te tõesti kaotate 100,000 käe kohta 100 buy-ini!

                        ja ma täpselt niipalju kaotangi. lähen uurin veidi artikleid....

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #972
                          Re: gert23 pokerstarsis

                          äge swong oli



                          tänu sellele swongile pidin taas ostma mõtetu boonuse 25k FPP eest. kui nüüd jaanuaris 64k fpp-d 1000-ks taalaks vahetus tuleb, siis olen mõnuga persest saanud. aga noh, elu juba on kord selline.

                          Comment

                          • hoss23
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 2551

                            #973
                            Re: gert23 pokerstarsis

                            hakkab tulema juba

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #974
                              Re: gert23 pokerstarsis

                              Ma olen vist meister FPP-de laristamises. Asjalikum ost vist on olnud $250 vms insta cashi bonus, muidu olen laksinud neid veerandmilli satikaid, milledest saadavate $T olen teinud turniire vahetevahel ja nendel pmslt ainult vahetevahel kommirahasi saanud. Aga see instaboonuse jutt lihtsalt lambist või midagi kuskilt kuulda?

                              Comment

                              • lenC
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 6440

                                #975
                                Re: gert23 pokerstarsis

                                Parem saada oma esimesed triibulised ikka madalas limiidis kätte, muidu võib kunagi 200NL-s tõsine paanika tulla, kui $5k sirgelt alla läheb :)

                                edit: tegelt paanika tuleb vist nagunii, lol

                                Comment

                                Working...