[NL25 SH] pikk28 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #856
    Re: gert23 pokerstarsis

    viimane sess 646 kätt ja -20. leht absoluutselt ei jooksnud ning kerge väsimus häiris ka mängu. suht viletsalt mängisin.
    homme vaja teha kokku 5k käsi. siis platinum taas käes

    Comment

    • adam_q
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1453

      #857
      Re: gert23 pokerstarsis

      mitu h päevas läheb ja kuidas pere suhtub? plikatirtsu kasvatamine unaruses? :D mul oli rahu majas, kui näitasin et näe - sng buy-in 2$ ja koht 1/30 = 25$ (burberry salli pidi ka ostma though)

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #858
        Re: gert23 pokerstarsis

        Algselt postitas adam_q
        mitu h päevas läheb ja kuidas pere suhtub? plikatirtsu kasvatamine unaruses? :D mul oli rahu majas, kui näitasin et näe - sng buy-in 2$ ja koht 1/30 = 25$ (burberry salli pidi ka ostma though)
        naine suhtub suht mõistlikult. mängin enamasti sel ajal, kui ta tööl on. lapsega jõuan ikka tegeleda. päevas mängin keskmiselt 3-4 h. see kuu plaanis mingi 5h keskmiselt teha. kle viimsi turna ikka toimub?

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #859
          Re: gert23 pokerstarsis

          väike swing on külla tulnud :D. kohe näha, et projekt veerand milli algas.
          1100 kätt ning -50. lehte absoluutselt polnud ja kui oli siis vastasel oli ikka parem. korra maksin ka TPTK villianile seti kinni.

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #860
            Re: gert23 pokerstarsis

            uus sess 500 kätt ja +50 ehk siis 1500 kätt 0-s lasknud. loodan, et jooks paraneb. 3k käsi vaja veel mängida täna. suht easy.

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #861
              Re: gert23 pokerstarsis

              esimene õhtune sess algas kena laksuga:

              $0.10/$0.25 No Limit Holdem
              3 Players
              Hand Conversion Powered by weaktight.com

              Stacks:
              BTN Tarzan235 ($22.25)
              SB justaking69 ($15.50)
              BB Hero ($25)

              Pre-Flop: ($0.35, 3 players) Hero is BB J J
              Tarzan235 calls $0.25, justaking69 folds, Hero raises to $1.25, Tarzan235 calls $1

              Flop: 4 7 4 ($2.60, 2 players)
              Hero bets $2, Tarzan235 raises to $4, Hero calls $2

              Turn: 6 ($10.60, 2 players)
              Hero bets $6.25, Tarzan235 raises to $12.50, Hero raises to $19.50, Tarzan235 calls $4.50

              River: 3 ($47.10, 2 players)

              Final Pot: $47.10
              Tarzan235 shows
              5 5
              Hero shows
              J J

              Tarzan235 wins $43.60 (net +$21.35)

              Hero collects $2.50 (net -$22.25)




              õnneks edasi tuli suht super jooks ja lõpetasin sessi juba 300 käe peal - kasum 62 daala. peab meeldima.

              üks kahtlane käsi oli ka....

              $0.10/$0.25 No Limit Holdem
              9 Players
              Hand Conversion Powered by weaktight.com

              Stacks:
              UTG Laureano80 ($45.15)
              UTG+1 Siont ($25.85)
              MP1 Inso24 ($5.25)
              MP2 chita chavez ($25.70)
              MP3 yachao ($5.05)
              CO Hero ($25)
              BTN darty57 ($19.80)
              SB mousetrappp ($26.40)
              BB Shoulder420 ($25)

              Pre-Flop: ($0.35, 9 players) Hero is CO K A
              5 folds, Hero raises to $0.75, 1 fold, mousetrappp calls $0.65, 1 fold

              Flop: 9 A 3 ($1.75, 2 players)
              mousetrappp checks, Hero bets $1.25, mousetrappp raises to $3.50, Hero calls $2.25

              Turn: 6 ($8.75, 2 players)
              mousetrappp bets $6, hero?

              vastane lollusi polnud varem teinud. käsi oli ka vähe tema kohta. stiil 15 10.

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #862
                Re: gert23 pokerstarsis

                uus sess tehtud 665 kätt ja +26. suuri potte polnud. igav mäng käis

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #863
                  Re: gert23 pokerstarsis

                  sasasdskfdfchkglfckdldkxjflksdfljdkl sess läks puhta peesse. mingi 666 kätt ja -50 vähemalt. tra mis haigeid calle ma tegin. lowtasin ka veel. tra iikas olen nah.

                  a ja eelmsie kuu kokkuvõte ka :

                  novembrikuu oli mu senine rekordkuu kasumi poolest. putukas andis hea luckboxi vist.

                  graafik:



                  cash: 1135,4 doltsi
                  boonus : 285 doltsi
                  turkad : 65 doltsi

                  kuu kokku 1485,4 doltsi

                  2 raamatut sain ka pmst läbi, mis on hea.

                  detsembri eesmärk oleks parem kuu teha kui eelmine.

                  Comment

                  • hoss23
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 2551

                    #864
                    Re: gert23 pokerstarsis

                    Lihtsalt super

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #865
                      Re: gert23 pokerstarsis

                      Asi on ikka skillis, mitte putuka käest saadud luckboxis.

                      Comment

                      • Ahangama
                        Klubi Liige
                        • Jul 2009
                        • 615

                        #866
                        Re: gert23 pokerstarsis

                        Ka üks nl25 graafik kuhu poole pürgida! edu!

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #867
                          Re: gert23 pokerstarsis

                          tänud mehed.
                          sain platinumi ka kätte ning viimane sess jäi plussi ka kuskil 50 daala.
                          projekti raames olen teinud 4452 kätt ja +65. asi seegi.

                          edit: kt valesti olin filtreerinud. tegelikult siis 5100 kätt ja +45, mis on suht masendav :D. aga plussis

                          Comment

                          • FreakyJason
                            Klubi Liige
                            • Jan 2009
                            • 1381

                            #868
                            Re: gert23 pokerstarsis

                            Väga kõva sõps. Teen see kuu järgi

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #869
                              Re: gert23 pokerstarsis

                              hommikune sess 560 kätt ja +25. vaatame hossiga eilse kanal2 ept etapi ära ning siis laseme edasi. krdi uni on ainult

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #870
                                Re: gert23 pokerstarsis

                                njah suht kohutavat mängu teen viimasel ajal ja just OOP ja just blindidelt. otsin mingisugust lugemismaterjali selle kohta.

                                projekt edeneb enam-vähem. ütleme nii et olen graafikus. nädala lõpus alates neljapäevast ei saa enam mängida. kaotan päris palju valuet, kuid eks elu vajab ka elamist :D

                                veerandmilli graafik:

                                Comment

                                Working...