[NL25 SH] pikk28 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kivisaba
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2514

    #736
    Re: gert23 pokerstarsis

    Algselt postitas Vapsik
    Vastane.
    olenev kas paned vastase value beti or bluffi peale

    Comment

    • noname
      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
      • Oct 2009
      • 2366

      #737
      Re: gert23 pokerstarsis

      Terve.

      Ole su postitused kõik läbi vaadanud.Lahe.

      Igatahes jäi see viimane käsi silma,et wtf nagu:)

      Nii noob,kui Ma ka pole,siis call oli seal haige ju...

      Aga teisi on alati kõigeparem kommenteerida eks

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #738
        Re: gert23 pokerstarsis

        Algselt postitas noname
        Terve.

        Ole su postitused kõik läbi vaadanud.Lahe.

        Igatahes jäi see viimane käsi silma,et wtf nagu:)

        Nii noob,kui Ma ka pole,siis call oli seal haige ju...

        Aga teisi on alati kõigeparem kommenteerida eks
        juhtub jah

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #739
          Re: gert23 pokerstarsis

          viimane sess ja -16. ei olnud kart ning kui oli siis oli villianil ikka parem. 2* jooksin KK vs AA. ei meeldi.

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #740
            Re: gert23 pokerstarsis

            tänane esimene sess 250 kätt ja +36. korra sain AA-ga flopist neliku, mille fish ilusti kinni ka maksis 13 daala. Flop AA10- fishil 10x5x :P

            Comment

            • rainer
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 383

              #741
              Re: gert23 pokerstarsis

              norrmaalne :)

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #742
                Re: gert23 pokerstarsis

                paar pisikest sessi veel tehtud kokku 1050 kätt ja +16. viimased 500 kätt mängisin juba 6 4 stiili. lehte absull ei ole. maasikana sain set vs set lutti, pluss KK hävis SS-lase QQ-le. KK on üldse miinuses viimased 10k käsi.

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #743
                  Re: gert23 pokerstarsis

                  300 kätt ja +40. krt mingi scared money tunne tuleb, kui kohe sessi alguses hästi läheb. muutun nitiks ja mhh ei tee oma head mängu. krt kyll.
                  üks loll käsi jääb veel kripeldama ka...

                  $0.10/$0.25 No Limit Holdem
                  9 Players
                  Hand Conversion Powered by weaktight.com

                  Stacks:
                  UTG hangchiong ($25)
                  UTG+1 jeans21 ($16.25)
                  MP1 sshamann ($35)
                  MP2 amagan ($25)
                  MP3 Geraldes4456 ($18.65)
                  CO juanma1313 ($25)
                  BTN afghaanpoker ($79.20)
                  SB midas445 ($25)
                  BB Hero ($25)

                  Pre-Flop: ($0.35, 9 players) Hero is BB Q 10
                  6 folds, afghaanpoker raises to $0.50, 1 fold, Hero calls $0.25

                  Flop: 10 10 5 ($1.10, 2 players)
                  Hero checks, afghaanpoker bets $0.25, Hero raises to $1, afghaanpoker raises to $1.75, Hero raises to $5, afghaanpoker raises to $8.25, Hero goes all-in $24.50, afghaanpoker folds

                  Final Pot: $33.85

                  Hero wins $33 (net +$8)

                  afghaanpoker lost $8.75

                  oleks pidanud callima ja turnis check raisima vast. vms.
                  see oli ikka eludonk vend ka. ära läksin, siis olid tal riismed alles ka.

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #744
                    Re: gert23 pokerstarsis

                    a ja kogemata istusin paaris NL50 lauas, kuna filtriga jupsisin midagi. kokku tegin 16 kätt ja -2. Manager näitab et sain 0,44 VPP-d per hand. saabki seal niipalju? mingi 3-4* rohkem kui NL25?

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #745
                      Re: gert23 pokerstarsis

                      Algselt postitas pikk28
                      a ja kogemata istusin paaris NL50 lauas, kuna filtriga jupsisin midagi. kokku tegin 16 kätt ja -2. Manager näitab et sain 0,44 VPP-d per hand. saabki seal niipalju? mingi 3-4* rohkem kui NL25?
                      Ei, ma olen kuskil 0,22 saanud.

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #746
                        Re: gert23 pokerstarsis

                        Algselt postitas Vapsik
                        Ei, ma olen kuskil 0,22 saanud.
                        ok, seda ma arvasin. nii ilus see elu ka pole

                        Comment

                        • kivisaba
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2514

                          #747
                          Re: gert23 pokerstarsis

                          VPP-d teevad elu ilusaks ? :D

                          Comment

                          • kardpleier
                            Grinder
                            • Jul 2009
                            • 699

                            #748
                            Re: gert23 pokerstarsis

                            kui see liialt tüli ei tee siis viitsid oma non-showdowni graphi visata sel kuul. TY

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #749
                              Re: gert23 pokerstarsis

                              Algselt postitas pikk28
                              njah ei saa mängida, lihtsalt paarisaja käega tuleb koheselt tilt peale. sess jäi +30, oleks võinud olla vähemalt 50+.
                              AK vs A10 preflop allinn vastasele rida riverisse. -10
                              AK vs A6 vastasele jookseb rida riverisse. tra jobu callib mitte millegiga c beti, kui flop oli K58, ofc ma kusik peale turni 7 chekkisin, mida tegi tema ka. river standard 4. ahhhh - ise panin sitta tegelt.
                              Burned out.

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #750
                                Re: gert23 pokerstarsis

                                Algselt postitas kivisaba
                                VPP-d teevad elu ilusaks ? :D
                                :D, ma niisama noh

                                Comment

                                Working...