Re: gert23 pokerstarsis
poole kuu graafik kah :

volume suckib. õnneks kuu lõpus tuleb hoss maale, siis äkki paneme veits volumet juurde :P ning hoian platinumi taset ka see kuu.
FPP-sid pea 30k. võib-olla pean 25k boonus ostma.
poole kuu graafik kah :

volume suckib. õnneks kuu lõpus tuleb hoss maale, siis äkki paneme veits volumet juurde :P ning hoian platinumi taset ka see kuu.
FPP-sid pea 30k. võib-olla pean 25k boonus ostma.
6 
6
(
Comment