[NL25 SH] pikk28 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #436
    Re: pikk28 ei tea kus donkamas

    Kahjuks ei, aga kunagi oli au vestelda temaga. Nüüdseks teda kahjuks enam ei ole. Siin väike katkend tema tegemistest http://nadaline.ee/index.php3?lookup...persoon&ID=372 .

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #437
      Re: pikk28 ei tea kus donkamas

      Kuidas asjad lähevad hetkel?

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #438
        Re: pikk28 ei tea kus donkamas

        njah, pole viitsinud päevikut täita. hetkel on asjad enam-vähem. NL10-s jooksin, peale sinuga arutelu ja pisikest sessi, 15k käsi kuskil 10bb 100-le. hetkel lasen NL25s ja 10k käsi breakevenit ehk mitte eriti hästi.
        roll oli madalaimas punktis 166 daala peal. hetkel olen ülesse töötanud 600 peale. loodan, et niipea ei pea jälle NL10-sse minema.

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #439
          Re: pikk28 ei tea kus donkamas

          nojah, kiitle veel.
          eile sain ikka uskumatult põske. - 100.
          22 vs 88 standard cooler. flopis mõlemal set. papp sisse ja 26 daala läinud.
          99 vs Q8, ahv limp callib mu raise. hitib 8 flop 8 5 2 . flopist stackid sisse ja tra river Q ja 20 daala läinud
          AA vs KK preflop allin ja riverisse K. mhh standard värk. ikka juhtub. 20 daala again.
          99 vs 66. flop J52 ja vend paneb allinni. usun oma riidi ning callin maha. vastas ongi halvem käsi, kuid nagu ikka riverisse 6 standard. Lükkasin lauad kinni, kuna tundsin, et tildipoiss juba tõstab pead.
          kõige hullem on see, et flopid ei tule üldse head. kaart ei jookse enam vapsjee. Mul AK, siis flopis pole ei A-d ega K-d. Mul QQ ja 3-betin mingid lohhi. vend callib. PAnen A kõrgel flopil cbeti, vend laksab üle. No tra. lõpuks näitab Ax mulle. No tra.
          ah nahhui ma ulun siin, pole mõtet. varsti jooks muutub.

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #440
            Re: pikk28 ei tea kus donkamas

            peab non-showdowni kallal tööle hakkama.
            PUPU

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #441
              Re: pikk28 ei tea kus donkamas

              Algselt postitas pikk28
              peab non-showdowni kallal tööle hakkama.
              PUPU

              Kas kuidagi suuremaks ei saa seda. Ma hetkel ei näe muhvigi sellest graafikult.

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #442
                Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                Algselt postitas Vapsik
                Kas kuidagi suuremaks ei saa seda. Ma hetkel ei näe muhvigi sellest graafikult.
                Photobucket on IMHO kõvasti parem kui imageshake.

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #443
                  Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                  Algselt postitas Vapsik
                  Kas kuidagi suuremaks ei saa seda. Ma hetkel ei näe muhvigi sellest graafikult.
                  unustasin fixida. nyyd nähtav.
                  a ja see graafik viimased 25k käsi.

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #444
                    Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                    Palju laudu korraga mängid?

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #445
                      Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                      oleneb, kui on häid laudu palju siis 16
                      kui ei ole siis 12

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #446
                        Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                        Kui ma järgmine nädal korraliku neti saan, siis võin sinuga sessi teha, kui huvi on. Eks anna teada, ehk oleks kasu miskit.

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #447
                          Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                          Algselt postitas -andres-
                          Kui ma järgmine nädal korraliku neti saan, siis võin sinuga sessi teha, kui huvi on. Eks anna teada, ehk oleks kasu miskit.
                          ofc on huvi. võta siis ühendust.

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #448
                            Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                            eile õhtul sai koos vapsikuga taas sess tehtud. ofc tema jälgis ja mina mängisin :D. veidi nukraks teeb, et endiselt mu arvuti on ***** ja skypet kasutada ei saa. vapsik toreda inimesena oli nõus ka läbi msn-i nõuandeid andma. läbi skype oleks kindlasti parem ja ka informatsiooni ning õpetusi saaks rohkem ammutada.
                            veidi mängust ja nn puudustest :

                            SB-lt pean kindlasti mängu parandama. liiga palju completen.
                            keskmiseid paare kipun aeg-ajalt üle mängima OOP-lt
                            boardi lugemist peaksin täiendama veel.
                            vastaste rangele panemist õppida
                            valuetown

                            eile õnnestus veel hittida virxilt 4 raamatut super hinnaga. kurikuulus poker mindset sealhulgas.

                            kivisabale niipalju, et omaha raamat mul endiselt autos ;D.







                            Comment

                            • kivisaba
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2514

                              #449
                              Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                              Algselt postitas pikk28
                              eile õhtul sai koos vapsikuga taas sess tehtud. ofc tema jälgis ja mina mängisin :D. veidi nukraks teeb, et endiselt mu arvuti on ***** ja skypet kasutada ei saa. vapsik toreda inimesena oli nõus ka läbi msn-i nõuandeid andma. läbi skype oleks kindlasti parem ja ka informatsiooni ning õpetusi saaks rohkem ammutada.
                              veidi mängust ja nn puudustest :

                              SB-lt pean kindlasti mängu parandama. liiga palju completen.
                              keskmiseid paare kipun aeg-ajalt üle mängima OOP-lt
                              boardi lugemist peaksin täiendama veel.
                              vastaste rangele panemist õppida
                              valuetown

                              eile õnnestus veel hittida virxilt 4 raamatut super hinnaga. kurikuulus poker mindset sealhulgas.

                              kivisabale niipalju, et omaha raamat mul endiselt autos ;D.







                              :O

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #450
                                Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                                yeah baby
                                viimased 8 sessi kõik miinus märgiga. swong 11 buy inni. starsi reload boonus lõpuks lahti mängitud.
                                4000fpp-d jäänud veel grindida, siis saan instant 200 daalase boonuse ka lunastatud. goldstarina tähendab see kuskil 20k käsi NL25-s. kuskil sama palju käsi on vajalik teha ka saamaks platinum stariks.
                                kahjuks nädalavahetus ei saa üldse grindida, kuna onu 50 aastane juubel. vaatamata sellele loodan ikkagi käed täis teha. paraneks ainult jooks.... :-\

                                Comment

                                Working...