[NL25 SH] pikk28 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #361
    Re: pikk28 ei tea kus donkamas

    sul on õigus. NL10-s müttan niikaua kui 500-600 daala koos, eks siis ole näha palju bb/100-le jääb. loodan et kuskil 10+ ikka :)
    NL25-s on mul hetkel kuskil 5,6bb/100-le sample 70k. võiks parem olla.


    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #362
      Re: pikk28 ei tea kus donkamas

      eile oli fail, mitte ühtegi kätt. Käisin hoopis Eesti vs Uus-Meremaa mängu vaatamas. Suht pettumus, kuna Uus-Meremaa oli kohal vast mingi 3-nda võistkonnaga. Soku mäng pakus veidi positiivset emotsiooni. Peale mängu tulid külalised ning nii sess tegemata jäigi. Täna lähen Flora mängu vaatama. Flora võiks Levadiat teha ja ka edasi pääseda.

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #363
        Re: pikk28 ei tea kus donkamas

        eile mängisin kokku 2500 kätt ja tulemus -4$. Esimene - sessioon NL10-s see kuu. Kaardipakk jahe, palju lolle otsuseid ja nii ma +30 pealt 0 ja -10 vahel lõpuks pendeldasin. Oli ka paar huvitavat kätt (lisan need hiljem). täna-homme pokkerit ei mängi. Lähen äia juurde sauna. Puhastan veidi mõtteid.

        Comment

        • hoss23
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 2551

          #364
          Re: pikk28 ei tea kus donkamas

          Ma lödistasin mingi 500 kätt ja sess -4.Lõpus enam ei jõudnud laudu jälgida, ;D ja lauad insta kinni. Mis täna plaanis sul??

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #365
            Re: pikk28 ei tea kus donkamas

            enne seenele minekut tegin kiire sessi. 750 kätt ja +55daala. seti protsent oli 0. lol. elatusin donkide pealt, kes suudavad allinni minna OESD-ga, mis siis, et maas on mast ja muud elukad.

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #366
              Re: pikk28 ei tea kus donkamas

              õhtul 1300 kätt ja +36. hetkel teinud 14k käsi ja jooksen 19bb 100-le.
              graafik :

              Comment

              • Dogers
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2500

                #367
                Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                keep up the good work :)

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #368
                  Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                  Algselt postitas Dogers
                  keep up the good work :)
                  tänud heade soovide eest!
                  eile kokku 2k käsi ja + 12 daala. uskumatult palju kaotasin 70+% olukordasid. sellise jooksu koht ime et üdse + poole peal lõpetasin.
                  kui enam-vähem jooks jätkub, siis nädala lõpuks peaksin NL25-s tagasi olema. mhh ja augustis pean again mingisuguse cashoudi tegema. tra nii ma ei jõua kunagi NL50-sse. eks näis.

                  Comment

                  • antnx
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3102

                    #369
                    Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                    Ma ei tea kuidas FR-is seis on aga 6max on ikka jube raskeks muutunud. Nl50 on veel enamvähem biiditav kui jooks poleks nii kehva aga minuarust Nl25 AP-s on ikka väga raske. Kindlasti raskem kui Nl50. Isegi fishid ei maksa mitte midagi kinni. Ei teagi nüüd kas asi on minus või ongi tase siin poole aastaga kõvemaks läinud. Kahtlustan seda viimast varianti. Mõlgutan mõtteid Everesti suunduda.

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #370
                      Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                      Algselt postitas antnx
                      Ma ei tea kuidas FR-is seis on aga 6max on ikka jube raskeks muutunud. Nl50 on veel enamvähem biiditav kui jooks poleks nii kehva aga minuarust Nl25 AP-s on ikka väga raske. Kindlasti raskem kui Nl50. Isegi fishid ei maksa mitte midagi kinni. Ei teagi nüüd kas asi on minus või ongi tase siin poole aastaga kõvemaks läinud. Kahtlustan seda viimast varianti. Mõlgutan mõtteid Everesti suunduda.
                      olen nõus, et NL25 on AP-s raskem kui NL50. peamine põhjus on, et NL50-s on Bad Beat Jackpot lauad. fishidele meeldib jackpoti püüda :).

                      Comment

                      • Tupsik
                        Klubi Liige
                        • Mar 2009
                        • 497

                        #371
                        Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                        Bad beat laudades sööb rake nii palju ära + langetasid oma boonuseid, seega mina kolisin UB'st ära, kui nl50 oli vaja liikuda.

                        Everestis on lolle küll, kuid shorte ka suhteliselt palju 3-5 laua kohta. Õnneks on nad pea kõik lollid kah samas :)

                        Tarkvara on aga päris kehv, cascades mina mängida ei saanudki, sest igaljuhul viskas akna ette. Ja akent viskab ainult 1 korra ette, et kui ei tegutse kohe, siis hiljem enam ei meenuta. UB's mängisin 9 lauda korraga, everestis aga suudan vaid 5(tiles suhtkoht). Loomulikult tiles mängides ei ole nii suurt tarkvara muret.

                        rakerate everest 3,65bb/100
                        rakerate UB bad beat 6,8bb/100 (sample küll vaid 900 kätt)

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #372
                          Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                          Fullringis 5 lauda korraga mängida on oma $hour siiras tapmine :/.

                          Comment

                          • Tupsik
                            Klubi Liige
                            • Mar 2009
                            • 497

                            #373
                            Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                            Eks ta seda ole küll, plaan ongi boonus ära teha ja siis uut kohta otsida (boonus ikka suhteliselt hea 60-80% rakeback).

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #374
                              Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                              palju seal bad beat laudades siis rake võetakse?

                              Comment

                              • Tupsik
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 497

                                #375
                                Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                                Iga vähemalt 5 dollarise poti pealt võetakse 50 senti badbeadi jaoks. Seega 5 dollarise poti pealt on rake 0,75, ehk 15%.

                                Comment

                                Working...