2ssapaar - swingid ja Slansky bucksid [NL50-100 6max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • 2ssapaar
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2008
    • 423

    #31
    Re: 2ssapaar - swingid ja Slansky bucksid [NL50-100 6max]

    oktoober. Tunde kokku 65. Rakeback umbes 150. liiga palju viilimist - peaks vähemalt 2x volüümi suurendama.



    See kuu alustasin nädalase "pausiga". Nüüd olen hoo sisse saanud õnneks. Loodan selle kuuga lõpuks tagasi nl100 jõuda. Päris pikaks on nl50 periood veninud. Kuu ise on 3 BI miinuses hetkel. See reede ja pühapäev olid 2 päris suurt kaotust - kokku 8.5 BI 2 päeva peale. Mõned käed, milles pole kindel. Igasugune arvamus on oodatud:


    Villain on 60/30 10 käe peale.
    Everest - $0.50 NL (6 max) - Holdem - 4 players

    Hero (UTG): $58.25
    BTN: $102.80
    SB: $49.50
    BB: $25.70

    SB posts SB $0.25, BB posts BB $0.50

    Pre Flop: ($0.75) Hero has Q A

    Hero raises to $1.75, BTN calls $1.75, fold, fold

    Flop: ($4.25, 2 players) 6 8 A
    Hero bets $2.75, BTN calls $2.75

    Turn: ($9.75, 2 players) 2
    Hero bets $7.50, BTN calls $7.50

    River: ($24.75, 2 players) A
    Hero bets $18.00, BTN raises to $36.00, Hero?

    _ _ _

    Villain mängib 18/14 1.3k käe peale. 3bet vs steal from blinds 9%. Cbet in 3bet pots 3/4. River AF 6.7. Flopi betin enamus ajast aga otsustasin checkida seekord deceptioni pärast.
    Everest - $0.50 NL (6 max) - Holdem - 4 players

    SB: $82.70
    BB: $27.20
    Hero (UTG): $50.00
    BTN: $10.75

    SB posts SB $0.25, BB posts BB $0.50

    Pre Flop: ($0.75) Hero has A Q

    Hero raises to $1.75, fold, SB raises to $5.75, fold, Hero calls $4.00

    Flop: ($12.00, 2 players) J Q 5
    SB checks, Hero checks

    Turn: ($12.00, 2 players) 7
    SB checks, Hero bets $7.00, SB calls $7.00

    River: ($26.00, 2 players) J
    SB bets $14.75, Hero?

    Comment

    • 2ssapaar
      Õpihimuline Mängur
      • Nov 2008
      • 423

      #32
      Re: 2ssapaar - swingid ja Slansky bucksid [NL50-100 6max]


      eilne päev siis. Vaadake kuidas ~1000 käe juures hakkab non-SD langema ja SD tõusma. Olen ennegi selliseid päevi teinud päris tihti. Ei teagi kindlalt milles asi on. Kindlasti on üks põhjus see, et öösel on fishe rohkem ja ma annan lihtsalt alla paljudes kohtades nende vastu. Võibolla väsin ära lõpus ja teen halba mängu. Võibolla ei oska fishide vastu mängida :S

      Comment

      • 2ssapaar
        Õpihimuline Mängur
        • Nov 2008
        • 423

        #33
        Re: 2ssapaar - swingid ja Slansky bucksid [NL50-100 6max]

        eile proovisin midagi uut - võtsin youtubest esimese ettejuhtuva klassikalise muusika playlisti ja hakkasin pelama :D Buy-innid kukkusid ilma vaevata ja mingit tildi alget polnud kuskilt tulemas. Jätkan seda trendi kuni üle viskab :D

        Comment

        • WIN
          FPP Pro
          • Feb 2010
          • 275

          #34
          Re: 2ssapaar - swingid ja Slansky bucksid [NL50-100 6max]

          Bump

          Comment

          • Timpz
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2029

            #35
            Re: 2ssapaar - swingid ja Slansky bucksid [NL50-100 6max]

            kuidas Eesti parimal edeneb?

            Comment

            • WIN
              FPP Pro
              • Feb 2010
              • 275

              #36
              Re: 2ssapaar - swingid ja Slansky bucksid [NL50-100 6max]

              Kuulsin midagi, et läks Pokerstarsi klienditeenindajaks, kuna tildiprobleemid mängida ei võimaldanud... tsiteerides "aadojsafd sadagu või pussnuge, mina seda pasarahe ei kannata" :/
              kuidas sul endal timpz?

              Comment

              • Timpz
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2029

                #37
                Re: 2ssapaar - swingid ja Slansky bucksid [NL50-100 6max]

                ei mängi eriti hetkel

                Comment

                • 2ssapaar
                  Õpihimuline Mängur
                  • Nov 2008
                  • 423

                  #38
                  Re: 2ssapaar - swingid ja Slansky bucksid [NL50-100 6max]

                  pole muret, poisid, comebäkki on oodata...

                  Comment

                  • 2ssapaar
                    Õpihimuline Mängur
                    • Nov 2008
                    • 423

                    #39
                    Re: 2ssapaar - swingid ja Slansky bucksid [NL50-100 6max]

                    väike update üle pika aja. Mis vahepeal juhtunud? suurt midagi. Mis praegu? Grindin microsid starsis. Bokker ikka veel mu lemmik mäng. 2013 aasta ja annab biitida ilusti. Tegelt ma arvan, et keskmine mängija tase ei tõuse enam palju kõrgemale. Kõik info on netis olemas, kes tahab see leiab. Pokkeri populaarsus enam vast ei tõuse, aga samas ka ei lange kunagi sinna, kus ta oli enne Moneymaker'it.
                    Anyway see aasta siis selline siiamaani (esimesed 10k kätt nl10, ülejäänud nl25):

                    Comment

                    • Timpz
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2029

                      #40
                      Re: 2ssapaar - swingid ja Slansky bucksid [NL50-100 6max]

                      edu!

                      Comment

                      • WIN
                        FPP Pro
                        • Feb 2010
                        • 275

                        #41
                        Re: 2ssapaar - swingid ja Slansky bucksid [NL50-100 6max]

                        yeaa anna aga kuuma! Mis su average hrs/day on?

                        Comment

                        • 2ssapaar
                          Õpihimuline Mängur
                          • Nov 2008
                          • 423

                          #42
                          Re: 2ssapaar - swingid ja Slansky bucksid [NL50-100 6max]

                          3.2h tuleb kui neid päevi ei arvesta, millal ei mänginud üldse. Peaks vähemalt duubeldama selle keskmise !

                          Comment

                          • Timpz
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2029

                            #43
                            Re: 2ssapaar - swingid ja Slansky bucksid [NL50-100 6max]

                            eesti parim laivismängimist ka harjutand on?

                            Comment

                            • 2ssapaar
                              Õpihimuline Mängur
                              • Nov 2008
                              • 423

                              #44
                              Re: 2ssapaar - swingid ja Slansky bucksid [NL50-100 6max]

                              nope ,live sucks:D a tegelt pole lihtsalt juhtunud mängima, turniire nagunii ei puutu ja EMV-l mind seega näha ka pole

                              Comment

                              Working...