2ssapaar - swingid ja Slansky bucksid [NL50-100 6max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • 2ssapaar
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2008
    • 423

    #16
    Re: 2ssapaar - swingid ja Slansky bucksid [50nl-100nl 6max]



    BOOM! Nii peab üks korralik teisipäevagrind lõppema. Selliseid swinge nagu täna, pole enne olnudki buy-innides. Tore, et pokker suudab ikka üllatada. Seekord otsustan laudu enam mitte puutuda. Ei julge mõeldagi, kui tilti läheks, kui suudaksin selle täna maha mängida :)

    Comment

    • virukunn
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 2036

      #17
      Re: 2ssapaar - kuidas bokserite väel raha printida [100nl 6max]

      Algselt postitas 2ssapaar Vaata postitust
      minu suurim nõrkus vist on kui alustan päeva upswingiga, siis järgneb ALATI steady downswing. Profit sulab nagu lumi ja sa ei saa kuidagi seda peatada, isegi kui proovin mängida võimalikult abc romantilist pokkerit. Kunagi ammu quitisin päeva kui esimese tunniga neli-viis BI võitsin. Arenesin ja hakkasin mingil ajal üritama edasi grindida sellises seisus. Olen harva edu saavutanud sellega. Enamus kordadest kaotan natuke ja lõpetan päeva või siis mängin kõik maha. Ei tea kas peaks jälle quittima hakkama kui päev algab ülihästi. Enesetunne oleks küll palju parem kui oleks 250 peal lõpetanud. Või kui graafik oleks teistpidi. Anyways enam pole profitit alles, mida kaotada, seega lähen veel laudadesse täna.
      Loe poker mindsetti.
      Või ära vaata tulemusi. Ma kasutan sellist meetodit, et Hemi vaatan iga päeva lõpus siis kui enam ei grindi. Aitab tohutult, mingit winning tilti ei tule.

      Comment

      • 2ssapaar
        Õpihimuline Mängur
        • Nov 2008
        • 423

        #18
        Re: 2ssapaar - swingid ja Slansky bucksid [NL50-100 6max]

        tulemuste vaatamine on nii sisse harjunud, et sellest väga raske lahti saada :) Võiks olla option, et kui tracker käsi impordib, siis ei saa tulemusi vaadata.

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #19
          Re: 2ssapaar - swingid ja Slansky bucksid [NL50-100 6max]

          Algselt postitas 2ssapaar Vaata postitust
          tulemuste vaatamine on nii sisse harjunud, et sellest väga raske lahti saada :) Võiks olla option, et kui tracker käsi impordib, siis ei saa tulemusi vaadata.
          Session/graphs all paned limiidiks NL2. Reports all valid overall ja kustutad $$$ veeru ära - sedasi saad käsi vaadata ja tulemusi ei tea (kui just peas kokku ei hakka arvutama). Alumise ääre, kus käte kogusumma kirjas, peab taskbari alla peitma. Ise üritan korra nädalas vaadata. Soovitan. :)
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • virukunn
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 2036

            #20
            Re: 2ssapaar - swingid ja Slansky bucksid [NL50-100 6max]

            Algselt postitas 2ssapaar Vaata postitust
            tulemuste vaatamine on nii sisse harjunud, et sellest väga raske lahti saada :)
            Harjud ümber, kui tahad, et mäng paraneks. See pole tegelikult üldse raske ja on täiega abiks.

            Comment

            • Timpz
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2029

              #21
              Re: 2ssapaar - swingid ja Slansky bucksid [NL50-100 6max]

              nice graph, endalgi seda värki olnd ,et päeva alguse hea profit läheb kaduma

              Comment

              • 2ssapaar
                Õpihimuline Mängur
                • Nov 2008
                • 423

                #22
                Re: 2ssapaar - swingid ja Slansky bucksid [NL50-100 6max]

                September ei läinud väga hästi. Kuu keskel hakkas nagu midagi looma kuid doomswitch tegi oma töö. Eriti frustrating on see, et terve kuu peale oli 5 võitvat päeva. Lõpus vahetasin tuba, läksin olympic-online'i. Kaotasin seal ka veidi. Ei teagi kas kunagi harjun iPoker softiga + lobbys shallow lauad käivad pinda, filtritest ei saa ära ka panna. Avastasin, et isegi koos boonusega saan praegu vähem rakebacki kui everestis. Seega mitte parim esmamulje OO-st.

                Panen selle kuu variatsiooni alla. Ning nagu iga tõsine pokkerimängija teab - igale downerile järgneb upswing :)

                Last edited by 2ssapaar; 03.10.11, 21:58.

                Comment

                • Timpz
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2029

                  #23
                  Re: 2ssapaar - swingid ja Slansky bucksid [NL50-100 6max]

                  SA OLED PARIM :D:D:D:D:D::DD:D

                  Comment

                  • 2ssapaar
                    Õpihimuline Mängur
                    • Nov 2008
                    • 423

                    #24
                    Re: 2ssapaar - swingid ja Slansky bucksid [NL50-100 6max]

                    Algselt postitas Timpz Vaata postitust
                    SA OLED PARIM :D:D:D:D:D::DD:D
                    õigus, aga live pokkerit siiski ei suuda beatida :D

                    Comment

                    • 2ssapaar
                      Õpihimuline Mängur
                      • Nov 2008
                      • 423

                      #25
                      Re: 2ssapaar - swingid ja Slansky bucksid [NL50-100 6max]

                      soovin südamest, et sellel tüübil elus hästi läheb. Temasuguste pärast ei sure pokker kunagi välja.

                      Everest - $0.50 NL (6 max) - Holdem - 4 players

                      BTN: $83.90
                      SB: $81.15
                      BB: $36.80
                      Hero (UTG): $49.25

                      SB posts SB $0.25, BB posts BB $0.50

                      Pre Flop: ($0.75) Hero has A K

                      Hero raises to $1.75, BTN raises to $5.55, fold, BB calls $5.05, Hero raises to $16.10, fold, BB calls $10.55

                      Flop: ($38.00, 2 players) 2 Q A
                      BB checks, Hero bets $33.15 and is all-in, BB calls $20.70 and is all-in


                      Turn: ($79.40, 2 players) K

                      River: ($79.40, 2 players) 3

                      BB shows 8 T (High Card, Ace) (PreFlop 41%, Flop 4%, Turn 9%)
                      Hero shows A K (Two Pair, Aces and Kings) (PreFlop 59%, Flop 96%, Turn 91%)
                      Hero wins $77.40

                      Comment

                      • 2ssapaar
                        Õpihimuline Mängur
                        • Nov 2008
                        • 423

                        #26
                        Re: 2ssapaar - swingid ja Slansky bucksid [NL50-100 6max]

                        jõudsin täna kell 1 koju peolt ja mõtlesin, et reede on liiga hea päev et mitte pokkerit ka mängida isegi kui natuke purjus. Tegin siis tunnise uinaku ja alustasin sessi. Ei osanud arvatagi, mis mind ootab. Nimelt siis tuli ära esimene royal! :D 4.5 aasta jooksul esimene :D Lisaks 200 käega 2 BI plussi. Peab rahul olema.

                        Everest - $0.50 NL (6 max) - Holdem - 6 players

                        BTN: $96.62
                        SB: $19.65
                        Hero (BB): $50.00
                        UTG: $9.40
                        MP: $48.35
                        CO: $161.63

                        SB posts SB $0.25, Hero posts BB $0.50

                        Pre Flop: ($0.75) Hero has J K

                        UTG calls $0.50, fold, CO calls $0.50, fold, SB calls $0.25, Hero checks

                        Flop: ($2.00, 4 players) Q A J
                        SB checks, Hero checks, UTG bets $0.50, fold, fold, Hero raises to $3.50, UTG calls $3.00

                        Turn: ($9.00, 2 players) 2
                        Hero checks, UTG checks

                        River: ($9.00, 2 players) T
                        Hero bets $9.00, fold

                        Comment

                        • anatoli grinder
                          Õpihimuline Mängur
                          • Dec 2010
                          • 337

                          #27
                          Re: 2ssapaar - swingid ja Slansky bucksid [NL50-100 6max]

                          Algselt postitas 2ssapaar Vaata postitust
                          jõudsin täna kell 1 koju peolt ja mõtlesin, et reede on liiga hea päev et mitte pokkerit ka mängida isegi kui natuke purjus. Tegin siis tunnise uinaku ja alustasin sessi. Ei osanud arvatagi, mis mind ootab. Nimelt siis tuli ära esimene royal! :D 4.5 aasta jooksul esimene :D Lisaks 200 käega 2 BI plussi. Peab rahul olema.

                          Everest - $0.50 NL (6 max) - Holdem - 6 players

                          BTN: $96.62
                          SB: $19.65
                          Hero (BB): $50.00
                          UTG: $9.40
                          MP: $48.35
                          CO: $161.63

                          SB posts SB $0.25, Hero posts BB $0.50

                          Pre Flop: ($0.75) Hero has J K

                          UTG calls $0.50, fold, CO calls $0.50, fold, SB calls $0.25, Hero checks

                          Flop: ($2.00, 4 players) Q A J
                          SB checks, Hero checks, UTG bets $0.50, fold, fold, Hero raises to $3.50, UTG calls $3.00

                          Turn: ($9.00, 2 players) 2
                          Hero checks, UTG checks

                          River: ($9.00, 2 players) T
                          Hero bets $9.00, fold
                          Miks pre ei isoleeri? turnis kindlasti barreldaks.

                          Comment

                          • 2ssapaar
                            Õpihimuline Mängur
                            • Nov 2008
                            • 423

                            #28
                            Re: 2ssapaar - swingid ja Slansky bucksid [NL50-100 6max]

                            royali saamine oli selles käes tähtsam kui raha :)
                            btw turni mitte barreldamine on ok minu arvates sest fold equityt pole ja ta võib teha vea kui checkib mingi top paari taolise käe ja annab mulle tasuta kaardi
                            Last edited by 2ssapaar; 29.10.11, 11:45.

                            Comment

                            • Timpz
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2029

                              #29
                              Re: 2ssapaar - swingid ja Slansky bucksid [NL50-100 6max]

                              kuidas edeneb?

                              Comment

                              • 2ssapaar
                                Õpihimuline Mängur
                                • Nov 2008
                                • 423

                                #30
                                Re: 2ssapaar - swingid ja Slansky bucksid [NL50-100 6max]

                                mõtlesin just update teha. Õhtul viskan mõne graafiku

                                Comment

                                Working...