Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #5206
    Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

    Lõpetasin kuu ära. Homme mängida ei viitsi ning reede lähme fortunega kaamelitega sõitma ja nädalaks lebosse (tsüklisse?)
    Kuule lisandub "maast leitud raha" (loe FTP punnid) +2,2k$ näol.

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #5207
      Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #5208
        Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

        tubli poiss!

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #5209
          Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

          aussie eestlane kes mõtles, et ta on maailma parim ..

          PokerStars - $2 NL (2 max) - Holdem - 2 players
          Hand converted by PokerTracker 4

          Hero (BB): $318.64
          SB: $555.62

          SB posts SB $1.00, Hero posts BB $2.00

          Pre Flop: (pot: $3.00) Hero has K T

          SB raises to $4.00, Hero raises to $16.00, SB calls $12.00

          Flop: ($32.00, 2 players) J Q A
          Hero bets $24.00, SB calls $24.00

          Turn: ($80.00, 2 players) T
          Hero bets $56.00, SB calls $56.00

          River: ($192.00, 2 players) 6
          Hero checks, SB bets $222.00, Hero raises to $222.64 and is all-in, SB calls $0.64

          Hero shows K T (Straight, Ace High) (Pre 41%, Flop 82%, Turn 88%)
          SB shows A J (Two Pair, Aces and Jacks) (Pre 59%, Flop 18%, Turn 13%)
          Hero wins $636.78

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #5210
            Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

            graafikut vaadates tekkis küsimus... millal need käed ükskord pidama ka hakkavad???

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #5211
              Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

              venelastet ilma jäämine oleks tõesti jube .. venelase stiilinäide

              PokerStars - $1 NL (2 max) - Holdem - 2 players
              Hand converted by PokerTracker 4

              Hero (SB): $100.00
              BB: $47.70

              Hero posts SB $0.50, BB posts BB $1.00

              Pre Flop: (pot: $1.50) Hero has 7 7

              Hero raises to $2.00, BB raises to $3.00, Hero raises to $92.00, BB calls $44.70 and is all-in

              Flop: ($95.40, 2 players) 6 3 9

              Turn: ($95.40, 2 players) 5

              River: ($95.40, 2 players) 4

              BB shows 3 Q (One Pair, Threes) (Pre 29%, Flop 20%, Turn 11%)
              Hero shows 7 7 (Straight, Seven High) (Pre 71%, Flop 80%, Turn 89%)
              Hero wins $94.90

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #5212
                Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                puhkus voib alata, loodame et siit ei tule mingist nädalat tsyklit pafiga

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #5213
                  Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                  Algselt postitas leits Vaata postitust
                  puhkus voib alata, loodame et siit ei tule mingist nädalat tsyklit pafiga
                  Juba egiptuses või alles lennujaamas?

                  Comment

                  • Owner85
                    Klubi Liige
                    • Aug 2009
                    • 2146

                    #5214
                    Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                    Kui tallinna sõit kulges? :D

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #5215
                      Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                      Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                      Kui tallinna sõit kulges? :D
                      sittagi polnd hullu.. tartu pool oli sitt aga peqle mäod sai 90 soita. kohe saame lennule, korralikus konni uimas juba

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #5216
                        Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                        Tere taas. Alustan täna taas grindiga, loodame et pokergod on armuline

                        Comment

                        • hoss23
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 2551

                          #5217
                          Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                          Kuidas araablaste maal oli?

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #5218
                            Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                            Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                            Kuidas araablaste maal oli?
                            ei midagi erilsit .. std. kui mingi päikse/mere/päevitamise fänn olla siis imo normal koht .. Ma ise kahjuks eriline päevitaja ei ole seega suht lamp. A noh puhkus on puhkus .. selle raha eest kärab küll. tagasi enam tho ei läheks

                            Comment

                            • Supsti
                              Grinder
                              • Dec 2008
                              • 863

                              #5219
                              Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                              Küsimus taaskord ftp tehnika kohta. Kas sa käisid neile tihedalt pinda? Ma sain 27. nov vastuse, et kiri on suunatud accountide osakonda ja et sinuga võetakse ühendust, aga seoses suurte kirjade hulgaga võib see aega võtta. Tänaseni vastust pole. Tean et sa ootasid ka kaua, aga kuidas asjad liikuma said?

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #5220
                                Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                                Algselt postitas Supsti Vaata postitust
                                Küsimus taaskord ftp tehnika kohta. Kas sa käisid neile tihedalt pinda? Ma sain 27. nov vastuse, et kiri on suunatud accountide osakonda ja et sinuga võetakse ühendust, aga seoses suurte kirjade hulgaga võib see aega võtta. Tänaseni vastust pole. Tean et sa ootasid ka kaua, aga kuidas asjad liikuma said?
                                Kle korralikult tüütasin neid suht, kuid FTPle kirjade kirjutamisest väga kasu polnud .. no-reply või mingi std eepiline automated vastus. Saada 2+2's sellele tüübile (http://forumserver.twoplustwo.com/members/335078/ ta FTP esindaja) kiri oma murega..

                                Ta andis konkreetseid vastuseid, et umbes mis probleem on ja kaua veel minna võib ..

                                e: ootasin ise 4.5 nädalat vist .. kuid nüüd neil peaks asjad korras imo olema juba ja asjad peaksid liikuma.
                                Last edited by leits; 08.12.12, 14:25.

                                Comment

                                Working...