Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits

    #1

    Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

    Nojah, mõtleisn ka, et võiks kuhugile midgai kirjutada. 2x olen üritanud blogi pidada, kunagi ei ole välja tulnud. Tho seda külastan pävas 20x ma arvan, vahepeal ikka tuleb mida kirjutada.

    Pokkeri leidisn ammu, ammu. Sai niisama for fun pandud. Sai siis kandeid tehtud .. esimesed obv lendaisn bustosse. Suvel panin 700$ sisse. See käis üles alla, hetkel roll ca 1K ja mängin nl50.

    Väljakandeid on tehtud ca 4.5k daala eest (mis teha elu vajab elamist, kehakultuuri osakond nõuab oma :D)

    Anyway .. panen vast siia mingeid graafikuid jms ..

    Ahjaa pokkerit hakkasin üldse mingil määral biitima täni patrikule, kes tegi põhi asjad selgeks. Kaarti ma teadsin mida mängida, aga sõnast positsioon ei olnud kuulnud.

    Vot tak ...
    Aga Opel > BMW
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Leits - elu on lill

    täpsusta kehakultuuri, pildid oleksid ka head.

    Comment

    • leits

      #3
      Re: Leits - elu on lill

      No see on see osakond, kuhu minnakse tavaliselt pealt klubi (ca 4 ajal öösel) ning privaadis saab ka käia, see on seal lisa :D ütleme nii et pole probleemi 5 kohalisi numbreid sinna j2tta ;D

      Comment

      • CTXrix
        Grinder
        • Oct 2008
        • 689

        #4
        Re: Leits - elu on lill

        Algselt postitas leits
        No see on see osakond, kuhu minnakse tavaliselt pealt klubi (ca 4 ajal öösel) ning privaadis saab ka käia, see on seal lisa :D ütleme nii et pole probleemi 5 kohalisi numbreid sinna j2tta ;D
        irw ;D see on tõsine sport.

        Edu siis postitamisel ja threadi update-imisel. Laudades ka!

        Comment

        • leits

          #5
          Re: Leits - elu on lill

          On, aga sitt lugu on see, et üldiselt neid käike ei mäleta seal, kui siis häguselt. Eelmist õhtut jääb vaid meenutama üks : BRONEERINGUD KAARDIL

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: Leits - elu on lill

            Algselt postitas leits
            On, aga **** lugu on see, et üldiselt neid käike ei mäleta seal, kui siis häguselt. Eelmist õhtut jääb vaid meenutama üks : BRONEERINGUD KAARDIL
            standard

            Comment

            • zyxxx
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 453

              #7
              Re: Leits - elu on lill

              Algselt postitas leits
              On, aga **** lugu on see, et üldiselt neid käike ei mäleta seal, kui siis häguselt. Eelmist õhtut jääb vaid meenutama üks : BRONEERINGUD KAARDIL
              Mul väga lihtne lahendus, ma ei võta kaarti kaasa. Kindel summa sularaha taskusse ja kui otsas siis on otsas. Muidugi saab ka alati sõpradelt laenata, aga kaardi läbitõmbamine käib lihtsamalt ;D

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: Leits - elu on lill

                Tuleb juua oma aju nii ummuksisse, et enam pin ei tule meelde või ei näe pinni panna.

                Comment

                • leits

                  #9
                  Re: Leits - elu on lill

                  Putsi. Pirnidel pole midagi viga. Ongi siuksed nad, sai proovitud teise tootja omasid ka. Ahjaa tore üllatus tuli diagnostikas. tuled ei tõstnud ennast enam üles siis automaatselt, see sai korda, aga ohoo, mu autol on tuledemoodul vahetatud.

                  Uurisin uM'st hinda, 17 tuhat, jääb vist vahetamata :D

                  Comment

                  • ESTPatrick
                    Olümpsi Mägi Aivar
                    • Nov 2008
                    • 5572

                    #10
                    Re: Leits - elu on lill

                    opelil polegi sellist lisa, aga ma kuulsin et 2012 aasta astrale saab miski 1200 eest osta deluxe lisavarustusest

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #11
                      Re: Leits - elu on lill

                      Algselt postitas leits
                      *****. Pirnidel pole midagi viga. Ongi siuksed nad, sai proovitud teise tootja omasid ka. Ahjaa tore üllatus tuli diagnostikas. tuled ei tõstnud ennast enam üles siis automaatselt, see sai korda, aga ohoo, mu autol on tuledemoodul vahetatud.

                      Uurisin uM'st hinda, 17 tuhat, jääb vist vahetamata :D
                      Edu päeviku pidamisel!!!

                      Iga sitane BMW jupp maksab jubedat hinda ja uued seistsmesed mis juba 300k kandis ja isegi vähem on üliodavad sellise luxus auto kohta aga need pidid olema ka sellised jupivahetus autod nagu räägitakse. (kõik pidi lagunema)

                      Comment

                      • leits

                        #12
                        Re: Leits - elu on lill

                        Algselt postitas Tigrano
                        Edu päeviku pidamisel!!!

                        Iga si*ane BMW jupp maksab jubedat hinda ja uued seistsmesed mis juba 300k kandis ja isegi vähem on üliodavad sellise luxus auto kohta aga need pidid olema ka sellised jupivahetus autod nagu räägitakse. (kõik pidi lagunema)
                        obv et laguneb .. kõik mis kulub see liigub.
                        dude sa pead silmas pidama, et sa ostad auto mis maksab uuena 1 mill + .. seega ei saagu sul jupid 100 eeku maksta :)

                        tuleb olla realist .. .ma ei kiru, minu pill maksis ka uuena ca milku .. seega ei saagi osasid sigulii hinnaga saada, oleme realistid.

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #13
                          Re: Leits - elu on lill

                          opelimehena on oluliselt lihsam realist olla, peaks mainima.

                          äge bemmiblogi

                          Comment

                          • leits

                            #14
                            Re: Leits - elu on lill

                            SUl oleks vaja opeli oma teha :)

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: Leits - elu on lill

                              Lahe päevik... Null päeviku posti ja rohkem leits'i sõimamise nurgake :D

                              Comment

                              Working...