Hi to every1.
Hakkan siia graphe ja käsi ja nsm staffi kirja panema. Eelkõige võivad silma peal hoida HU mängijad. Teema on tehtud enda distsiplineerimiseks ja mingil määral tilt controliks. HU alustasin oktist. Märtsist sai mu esimene miinuskuu HU's tänu suurele hulgale sitale mängule ja tiltamisele. Loodan, et see teema aitab mul tilti vältida või siis maandada ja õppida HU strateegiat ja teha läbimõeldumat mängu.
Jätsin nii FTP kui ka starsi mõlemasse 500$ rolli, mille püüan kuuga kasvatada 4-5 kordseks.
Igastahes siht on silme ees olemas (Mai lõpuks tahaks kindlasti ära osta, algne märtsi lõpu plaan läks vett vedama.
) :

Pilt mingi lambikas võetud auto24st.
Hakkan siia graphe ja käsi ja nsm staffi kirja panema. Eelkõige võivad silma peal hoida HU mängijad. Teema on tehtud enda distsiplineerimiseks ja mingil määral tilt controliks. HU alustasin oktist. Märtsist sai mu esimene miinuskuu HU's tänu suurele hulgale sitale mängule ja tiltamisele. Loodan, et see teema aitab mul tilti vältida või siis maandada ja õppida HU strateegiat ja teha läbimõeldumat mängu.
Jätsin nii FTP kui ka starsi mõlemasse 500$ rolli, mille püüan kuuga kasvatada 4-5 kordseks.
Igastahes siht on silme ees olemas (Mai lõpuks tahaks kindlasti ära osta, algne märtsi lõpu plaan läks vett vedama.
) :
Pilt mingi lambikas võetud auto24st.
, 5
, J





Comment