Dogers - Working Class Hero

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • masterpuppet
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2094

    #766
    Re: Dogers - Working Class Hero

    Regulari vastu seal ikka pigem notepõhine ning mina seal foldi ei näe. Eriti veel arvestades, et villian võib A pidada heaks scarecardiks. Põmst parim kaart tuli sinu jaoks riverisse.

    Comment

    • Dogers
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2500

      #767
      Re: Dogers - Working Class Hero

      mõtlesin timebanki suht otsa ja callisin
      €0.25/€0.50 No Limit Holdem
      Prima
      5 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

      Stacks:
      UTG hum_laee (€53.23)
      CO hpromysP (€74.97)
      BTN vblaa (€61.35)
      SB Hero (€147.32)
      BB NITTTTTT (€56.24)

      Pre-Flop: (€0.75, 5 players) Hero is SB A 9
      3 folds, Hero raises to €1.50, NITTTTTT calls €1

      Flop: 5 9 10 (€3, 2 players)
      Hero bets €2, NITTTTTT calls €2

      Turn: 2 (€7, 2 players)
      Hero bets €5, NITTTTTT calls €5

      River: A (€17, 2 players)
      Hero bets €10, NITTTTTT raises to €33, Hero calls €23

      Final Pot: €83
      NITTTTTT shows
      8 10
      Hero shows
      A 9

      Hero wins €80 (net +€38.50)

      NITTTTTT lost €41.50

      Comment

      • Dogers
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2500

        #768
        Re: Dogers - Working Class Hero

        Hakkasin otsast Tommy Angelo the Eightfold to poker enlightmenti vaatama. :)

        Comment

        • Dogers
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2500

          #769
          Re: Dogers - Working Class Hero

          Põdral maja flopist käes, väikselt blaindilt ringi vaatab, jänes betib kõigest väest, turnist seisma jääb. Kopp, kopp, checkin veel, äkki jänku betib veel, jänes lõksu kuku sa, anna chipid ka.


          LOL

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #770
            Re: Dogers - Working Class Hero

            Mingid poeedid meil tekkinud ma vaatan, strateegias ka üks sumistas

            Comment

            • kardaanirist
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 3675

              #771
              Re: Dogers - Working Class Hero

              geniaalne. :D

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #772
                Re: Dogers - Working Class Hero

                Algselt postitas inward Vaata postitust
                Mingid poeedid meil tekkinud ma vaatan, strateegias ka üks sumistas
                [YOUTUBE]5eY6b6Pfpw8[/YOUTUBE]

                Comment

                • Dogers
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2500

                  #773
                  Re: Dogers - Working Class Hero

                  Leedust tagasi, tra autosõitu küll näha ei taha, seiklustest saab varsti lähemalt lugeda coca blogist. :)

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #774
                    Re: Dogers - Working Class Hero

                    ma ei võta eales ette 300+ km matka autoga :D

                    lugemismaterjal @ http://hotcocacola.blogspot.com/2010...u-tripist.html

                    Comment

                    • Dogers
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2500

                      #775
                      Re: Dogers - Working Class Hero

                      bljaaaad, HU-s keerasin asja nii perse, HU kestis 2 kätt ja krdi hälvar võitis :/
                      callis T2s-ga all ine maha, ****** tilt..



                      Uploaded with ImageShack.us

                      Comment

                      • JUNKER
                        Julm Donk
                        • Sep 2010
                        • 29

                        #776
                        Re: Dogers - Working Class Hero

                        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                        ma ei võta eales ette 300+ km matka autoga :D

                        lugemismaterjal @ http://hotcocacola.blogspot.com/2010...u-tripist.html
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        AHaha, väga kõva jutt :D well played muidu

                        Comment

                        • Dogers
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2500

                          #777
                          Re: Dogers - Working Class Hero

                          what the hell, mida skilli

                          €0.50/€1 No Limit Holdem
                          Prima
                          3 Players
                          Hand Conversion Powered by weaktight.com

                          Stacks:
                          BTN pablo26008 (€84.13)
                          SB Hero (€102.18)
                          BB Lauri26 (€18.47)

                          Pre-Flop: (€1.50, 3 players) Hero is SB K A
                          pablo26008 raises to €5, Hero raises to €17, Lauri26 folds, pablo26008 calls €12

                          Flop: 2 K 7 (€35, 2 players)
                          Hero checks, pablo26008 bets €35, Hero goes all-in €85.18, pablo26008 goes all-in €32.13

                          Turn: J (€187.31, 2 players, 2 all-in)

                          River: J (€187.31, 2 players, 2 all-in)

                          Final Pot: €187.31
                          Hero shows
                          K A
                          pablo26008 shows
                          J Q

                          pablo26008 wins €166.26 (net +€82.13)

                          Hero lost €102.18

                          Comment

                          • onuark
                            Pokkerihai
                            • Oct 2009
                            • 1760

                            #778
                            Re: Dogers - Working Class Hero

                            OMG! rigged :D

                            Comment

                            • vilkar
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 1290

                              #779
                              Re: Dogers - Working Class Hero

                              Algselt postitas onuark Vaata postitust
                              OMG! rigged :D
                              standart trio !

                              Comment

                              • Dogers
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2500

                                #780
                                Re: Dogers - Working Class Hero

                                Ma ütlen ainult ÜHT!

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                adios amigos.

                                Comment

                                Working...