Re: Dogers - Grinding Day n' Night
1) esimene käsi on cooler; see kasakakan vist muidugi nii agro ei ole, kui sulle alguses paistis.
2) teine käsi oleneb natuke readidest. nii imeliku stacki vastu paneks muidugi ise ka sisse, kuigi suht tihti näeb seal ka ässa.
3) positsioonist JJ callida pole väga hull, kuigi vastase range on SB pealt väga kõva, seega ei calli JJ mõttega madalal boardil sisse panna. aga setminesid ning said nutsi. Ise oleks tõenäoliselt turnis raisinud.
4) kõige kehvemini mängitud käsi imho on neljas. kahe vastase vastu tuleb sellisel boardil seti tõsta. as played tuleb tõsta turnis ning kui seal ka millegi pärast tõstmata jätta, siis tuleb riveris dongata. pole eriti käsi, millega vastane seal valued tahaks võtta va. flush, aga turnil paardunud boardil ei ootaks sellisel juhul sellist valuebetti.
1) esimene käsi on cooler; see kasakakan vist muidugi nii agro ei ole, kui sulle alguses paistis.
2) teine käsi oleneb natuke readidest. nii imeliku stacki vastu paneks muidugi ise ka sisse, kuigi suht tihti näeb seal ka ässa.
3) positsioonist JJ callida pole väga hull, kuigi vastase range on SB pealt väga kõva, seega ei calli JJ mõttega madalal boardil sisse panna. aga setminesid ning said nutsi. Ise oleks tõenäoliselt turnis raisinud.
4) kõige kehvemini mängitud käsi imho on neljas. kahe vastase vastu tuleb sellisel boardil seti tõsta. as played tuleb tõsta turnis ning kui seal ka millegi pärast tõstmata jätta, siis tuleb riveris dongata. pole eriti käsi, millega vastane seal valued tahaks võtta va. flush, aga turnil paardunud boardil ei ootaks sellisel juhul sellist valuebetti.
9 
K
(
TC
Comment