Dogers - Working Class Hero

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • AshrakWhite
    Grinder
    • Oct 2008
    • 666

    #196
    Re: Dogers - Grinding Day n' Night

    oled sa kindel et trio NL50's ühtegi võitvat regulari pole, või oli see tilt rääkimas :)

    Comment

    • vinney
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 473

      #197
      Re: Dogers - Grinding Day n' Night

      rakebakprosid on kindlasti

      Comment

      • blizkaa
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 389

        #198
        Re: Dogers - Grinding Day n' Night

        Mul data väike, aga pakuks äkki moscafly, pokerlatina?
        Imo 17/13, 17/15 või midagi taolist trio nitregide vastu ei tööta. Kinni otseselt midagi ei maksta ja abc teemaga seal laineid ei löö.

        Comment

        • Dogers
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2500

          #199
          Re: Dogers - Grinding Day n' Night

          Moscafly minu andmetel - 294 2k käega aga minult võttis tüüp eile paarsada eurot ära jah, tõmbas 2 mastitõmmet kokku jne.
          Ta on selline tüüp, et AK-ga paneb tühjal flopil nuppe, ja üleüldse, vahet ei ole mis tal käes on paneb 3 bulletit all in.

          Comment

          • Dogers
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2500

            #200
            Re: Dogers - Grinding Day n' Night

            Algselt postitas AshrakWhite
            oled sa kindel et trio NL50's ühtegi võitvat regulari pole, või oli see tilt rääkimas :)
            päriselt ei ole, olen võrrelnud datat, ka VinQbatoriga lisaks veel teistele regularidele, sampled küll väikesed, max 10k kätt per kärss, aga noh

            Comment

            • blizkaa
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 389

              #201
              Re: Dogers - Grinding Day n' Night

              Vaatasin tiba HEMs temaga mängitud käsi ja tõesti, agro pomm on suhteliselt. Kui OOP, sis vbet flopp c-r turn, kui board ei aita. Foldida tollele üldse kohe ei meeldi, c-r alati drawsid jne, et TPTP on poolekohaga nuts ta vasta ja cbette ta floadib kui boardile midagigi hitib.
              Igal juhul kui suvel reload boonust laksisin, siin jooksin miski 1,3k taalasid alla ev ja tiltasin meeletult mis võttis palju mänguisu ära, aga tähelepanek oli see, et ühtegi Head regi sellel limiidil ei kohanud. Palju laudu mängid? Ise panin 6, aga nüüd saan aru, et peaks mängima mitte üle nelja, siis peaksid need regid biitivatavd olema.

              Comment

              • Dogers
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2500

                #202
                Re: Dogers - Grinding Day n' Night

                Nad ongi biiditavad aga biidid võtavad maad. :D
                Just praegu sain KK vs 99 pfai pähe jällegi, mul endal paar leaki on QQ ja AK preflop mäng, üsna tihti satun bvb olukordades QQ vs KK ja AA ma nüüd ei tea, samas nad blinde kaitsevad agaralt ja nadi on QQ maha panna, kas cooler või pean õppima foldima?
                Sellessuhtes, et käitumise järgi aru ei saa kas vastas AK või KK/AA, ja kui 4bet juba tehtud QQ-ga siis AI peale maha panna oleks nadi?
                Hetkel tõmmatakse hullult kokku, aga küll käsi ükskord pidama hakkab, kui ma AK, QQ preflop mängu käima saan siis peaks mingisugunegi kasum tiksuma hakkama, praegu 30k kätt ja breakeven.

                Comment

                • volde
                  Klubi Liige
                  • Feb 2009
                  • 185

                  #203
                  Re: Dogers - Grinding Day n' Night

                  Algselt postitas Dogers
                  TRA MA EI SUUDA USKUDA SEDA, et mingi sait rigged on, miks peaks?
                  MIKS FAKING PEAKS AH ?
                  Võtad raha, annad raha ja sama ring uuesti ja uuesti Samal ajal maksad rakei. Ja varsti pole enam sinul ega vastasel raha. Pole vaja erilist geeniust et selline mäng neile kõige kasulikum

                  Comment

                  • Dogers
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2500

                    #204
                    Re: Dogers - Grinding Day n' Night

                    vast ikka ei ole nii hull, tuleb proovida üle olla :D

                    Comment

                    • Dogers
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2500

                      #205
                      Re: Dogers - Grinding Day n' Night

                      Küsimus - Kuidas oleksite mänginud seda kätt teie ? :)


                      Comment

                      • silku108
                        Julm Donk
                        • Mar 2009
                        • 90

                        #206
                        Re: Dogers - Grinding Day n' Night

                        Algselt postitas Dogers
                        Küsimus - Kuidas oleksite mänginud seda kätt teie ? :)


                        oute on küll palju aga turnis vist võtaks tasuta kaardi ja turni checki peale võib vastane riverit ise leadida ja kui mõni draw tulebki kokku saab rohkem valuet

                        Comment

                        • VinQbator
                          FPP Pro
                          • Dec 2008
                          • 214

                          #207
                          Re: Dogers - Grinding Day n' Night

                          Turnis check..

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #208
                            Re: Dogers - Grinding Day n' Night

                            Algselt postitas Dogers
                            Küsimus - Kuidas oleksite mänginud seda kätt teie ? :)


                            imo riveris ei ole mõtet betida..

                            veits kahtlane line:
                            aga äkki lampi turnis all ini..
                            sest kui tal on midagi siis ta c/r ja sa peaksid nagunii callima...
                            ja sellised semi head käed millega ta c/c turni/riveri saaks ehk foldima?

                            edit: kuigi turni c tundub loogilisem :D
                            <-- tilter

                            Comment

                            • Dogers
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2500

                              #209
                              Re: Dogers - Grinding Day n' Night

                              veel arvamusi palun, põhjendusi ka muidugi
                              kuna nii drawi flop ja vastane donk, kas pole võimalust et mingisugunegi missed draw ja viskab maha selle riveril?

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #210
                                Re: Dogers - Grinding Day n' Night

                                Algselt postitas Dogers
                                veel arvamusi palun, põhjendusi ka muidugi
                                kuna nii drawi flop ja vastane donk, kas pole võimalust et mingisugunegi missed draw ja viskab maha selle riveril?
                                On võimalus, aga sellisel juhul võib Sul ka parim käsi olla.

                                Comment

                                Working...