Dogers - Working Class Hero

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #166
    Re: Dogers - Grinding Day n' Night

    ega starsis ja mujal muud pole .. switch on switch ... starsi koll lasti ka mu accoundi kallale .. mul ca 130-140k k2tt bj22d runni kuubis, a eks ta peab ju paranema

    Comment

    • vinney
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 473

      #167
      Re: Dogers - Grinding Day n' Night

      Algselt postitas Dogers
      olen jäänud sinna kuidagi ja nüüd enne uue hasartmängu seaduse jõustumist ei ole vist mõtet kolima ka hakata, tuleb oodata ja vaadata.
      äkki räägid lähemalt või link?

      Comment

      • Dogers
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2500

        #168
        Re: Dogers - Grinding Day n' Night

        Algselt postitas leits
        ega starsis ja mujal muud pole .. switch on switch ... starsi koll lasti ka mu accoundi kallale .. mul ca 130-140k k2tt bj22d runni kuubis, a eks ta peab ju paranema
        tra, mees teab mis mees räägib, ma ise mõtlen ka, et millalgi TA JU PEAB paranema, või ongi asi for real rigged? eks see näha ole kui mingi 100k kätt niimoodi siis ma hakkan küll kahtustama, davy kunagi rääkis 50k käe downswingis, see tundus ikka väga ulme toona.

        Ma millegi pärast lihtsalt ei taha uskuda, et mingi sait rigged on, see ei too ju neile mingit kasu :S

        meanwhile tuleb lihtsalt välja vinguda, lugeda, et ka teistel on sama asi olnud ja nad sellest üle saanud jne, a hetkel vist ainult leitsil hullemini?

        Comment

        • Dogers
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2500

          #169
          Re: Dogers - Grinding Day n' Night

          Algselt postitas vinney
          äkki räägid lähemalt või link?
          http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,1727.0.html

          paar tundi lugemist

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #170
            Re: Dogers - Grinding Day n' Night

            ma ei m2ngi primas põhimõtte pärwast, kuna mingi feature n2itab, mis river oleks olnd ... olgu mis ta on, aga mina siukest sitta ei usalda :D (minu silmis ei ole random jaotus :D)=

            Comment

            • Dogers
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2500

              #171
              Re: Dogers - Grinding Day n' Night

              Algselt postitas leits
              ma ei m2ngi primas põhimõtte pärwast, kuna mingi feature n2itab, mis river oleks olnd ... olgu mis ta on, aga mina siukest sitta ei usalda :D (minu silmis ei ole random jaotus :D)=
              ranka vist kunagi kirjutas kuskil, et pidev shuffle , ning see mida ta näitab poleks tegelikult tulnud, igakord kui näitab sobivat kaarti mõtlen endamisi, et oh, hea fold, oleks sekund hiljem callind raudselt poleks tulnd :D

              Comment

              • volde
                Klubi Liige
                • Feb 2009
                • 185

                #172
                Re: Dogers - Grinding Day n' Night

                Fuck trio, Fuck Prima ja Fuck Burget.
                Tra on ässauk.

                Comment

                • LuuK
                  Vana Tegija
                  • Dec 2008
                  • 1138

                  #173
                  Re: Dogers - Grinding Day n' Night

                  Algselt postitas Dogers
                  ranka vist kunagi kirjutas kuskil, et pidev shuffle , ning see mida ta näitab poleks tegelikult tulnud, igakord kui näitab sobivat kaarti mõtlen endamisi, et oh, hea fold, oleks sekund hiljem callind raudselt poleks tulnd :D
                  krt niikaua kuni mingit imekindlat asja ei näe ei usu, et trios sama diil mis starsis on.

                  aga mis BRMi puutub siis mina olen 20BI reeglit näinud alati märkusega: kui suudad alla liikuda

                  Comment

                  • Dogers
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2500

                    #174
                    Re: Dogers - Grinding Day n' Night

                    Algselt postitas LuuK
                    krt niikaua kuni mingit imekindlat asja ei näe ei usu, et trios sama diil mis starsis on.

                    aga mis BRMi puutub siis mina olen 20BI reeglit näinud alati märkusega: kui suudad alla liikuda
                    SP ma 50+ BI reeglit järgingi, vähemalt primas :D
                    Aga kodukal on ju mingi institutsioon ka kes peaks seda segamist jälgima ja vastutama selle eest?

                    Comment

                    • Keiss
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1592

                      #175
                      Re: Dogers - Grinding Day n' Night

                      Algselt postitas volde
                      Kurat ausalt sul kohe üldse ei joppa nende prefolp allinnidega.
                      Its brutal man.
                      See pole midagi. Ma sain AA-ga AAA seti ja vastane KK-ga neliku PF AI minnes.

                      Prima.

                      Comment

                      • volde
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 185

                        #176
                        Re: Dogers - Grinding Day n' Night

                        Algselt postitas Keiss
                        See pole midagi. Ma sain AA-ga AAA seti ja vastane KK-ga neliku PF AI minnes.

                        Prima.
                        +1

                        Comment

                        • Dogers
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2500

                          #177
                          Re: Dogers - Grinding Day n' Night



                          mm, HU jäime mina 370k chippe ja teisel vana 1.8mil, tra ta oli maailma kõige dongim vana, aga haige kus vanal luckbox töötas.
                          Tüüp oma 33 ga AA vastu 2 A 3 boardil AI, TURN insta 3 jne :D 1 outerid tahtsid tulla.
                          HU kestis 1 käe :D, jagati mulle 97 suited, teadsin et vaja kiiresti kiiresti duubel saada, sain floppi paari + OESD, kütsime aga nupud sisse, vana callis äss kõrgega ära, turn tõi mulle rea, mõtlesin, et hops olemas, aga noh, talle tuli runner runnerisse veits suurem rida.
                          Peab meeldima, turka kestis krdima 7 tundi ja pean 3h pärast koolis olema, hetkel siis tuttu.
                          Peace!

                          Ahjaa, cashis kolisin NL10sse overrollima oma downswingi välja, ning ka nl10s õnnestus neil kõik 2-3 oudised välja tõmmata, homme vb nl4ja Downswingi välja grindima :D Liigun ülesse kui jooks paraneb. :)

                          Comment

                          • K2snakas
                            Pokkerihai
                            • Feb 2009
                            • 2388

                            #178
                            Re: Dogers - Grinding Day n' Night

                            lol nice hit:D
                            aga sinna turnasse j2tsid sa oma 2 kuu luckboxi kh:D

                            Comment

                            • Dogers
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2500

                              #179
                              Re: Dogers - Grinding Day n' Night

                              Terve turka jooksul olin üks kord All inis niimoodi et olin taga, ning KK-ga oma 2e oudise välja tõmbasin :)
                              See on karmavõlg selle doomswitchi eest ja isegi nüüd ei ole me veel tasa.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #180
                                Re: Dogers - Grinding Day n' Night

                                l2hen reedel koju ... võtan tubakat tartu kaasa ja ärin ära sulle :D?

                                Comment

                                Working...