Dogers - Working Class Hero

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #151
    Re: Dogers - Grinding Day n' Night

    ma võtaks ka paar pakki. tagavaraks.
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • Dogers
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2500

      #152
      Re: Dogers - Grinding Day n' Night




      aga leits, näed , turgu on, käi maal ära

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #153
        Re: Dogers - Grinding Day n' Night

        kusjuures võtaks lausa paarkümmend ilmselt
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • Dogers
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2500

          #154
          Re: Dogers - Grinding Day n' Night

          viisaka hinnaga võtaks ka päris mitu, aga leits, on kindlalt minek ? :D

          Comment

          • Dogers
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2500

            #155
            Re: Dogers - Grinding Day n' Night

            tubakat ei saa ja downswing jätkub, elu on lill

            Comment

            • Dogers
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2500

              #156
              Re: Dogers - Grinding Day n' Night

              Pidu läbi, nüüd siis mäkist midagi süüa ja koju ning proovin downswingi seljatada!

              Comment

              • Dogers
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2500

                #157
                Re: Dogers - Grinding Day n' Night

                Natuke infot, kui kedagi huvitab miks primas ainult 10 lauda saab lahti hoida ning, kas tulevikus plaanitakse limiiti tõsta. :)

                Hi Ott,

                Microgaming has a current limit on the way their poker software will
                spawn a set number of tables. When they initially designed the poker
                interface, players machines never had nearly as much processing and
                memory to handle more than ten tables simultaneously and if it could,
                all sorts of anomalies would creep into the client, making the
                software look as if it was unstable and of course erode player
                confidence. This is why they set a limit.
                They are going to be releasing a revamped version of the poker client
                that will cater for this because they, of course, have much more
                powerful computers than they did several years back. So it is planned
                to increase this number in future, but unfortunately we are unable to
                inform you when exactly it will happen.


                Have a good evening!

                Regards,

                Gatis
                Team TrioBet

                Comment

                • Dogers
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2500

                  #158
                  Re: Dogers - Grinding Day n' Night



                  Lõpuks tuli ära, kopp ees juba napilt välja jäämistest :D
                  Seekord ka napilt napilt.

                  enivei, kas keegi seletaks lahti selle arvutuskäigu..

                  Algselt postitas tdx
                  Kui asi lihtsaks ajada, siis sa 3betid to 12, ta 4betib to 27, potis on nüüd sinu 12 + terve tema stäkk = 112 (kuna ta ei foldi). Sul vaja 88 bettida, et võita 112 pot, see on 1:1.27 = vaja on 44% eq. Aga see ei ole tegelikult hea vastus, kuna ta ei calli su shovet iga kord.

                  Eeldame, et kutt 4bet blufib 20% kordadest (reasonable?). Seega, ühel juhul viiest sa võidad insta $27 kui ta foldib su shovele, ülejäänud neljal korral võid kaotada ~$6, et oleksid breakeven. Kaotada $6 peaks siis tähendama, et sul võib olla shovemisel 6% vähem equityt. (44-6= 38%). Keegi võiks loogika üle kontrollida tho
                  Algselt postitas Dogers
                  Kust see 44% tuleb jääb mullegi arusaamatuks, + veel see, et kui ta igakord ei calli, vaid ka foldib, nagu Sa lõpus arvestad, -6% siis ei saa ju alguses ka seda 112 kindlalt arvestada ( on võimalus, et ta foldib )
                  See millest ma aru ei saa siis on: Kust see 44% tuleb..

                  Oletame, et mul on 1:2 oddsid eks, siis on mul vaja 33% equityt et jääda breakeven ( 66 korda kaotan 1 krooni ja 33 korda võidan 2 krooni kokku 66 krooni ning olen 0s eks )

                  Aga kuidas seda protsenti arvutada, milline on tehe või arvutuskäik :P

                  Comment

                  • LuuK
                    Vana Tegija
                    • Dec 2008
                    • 1138

                    #159
                    Re: Dogers - Grinding Day n' Night

                    1/(1+1.27)*100

                    Comment

                    • Dogers
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2500

                      #160
                      Re: Dogers - Grinding Day n' Night

                      HOIATAN ETTE, SIIT TULEB RÄME TILDIPOST

                      Esmalt ütlen kohe ära, need mehed, kes seda Bankrolli ja 20BI juttu ajavad, pole primas mängind või ei tea asjast halligi.
                      Üks korralik downswing võib vabalt kesta üle 20 BI VÄHEMALT PRIMA NETWORKIS!

                      umbes 80k kätt tagasi see swing alguse sai, või noh, vahepeal üks nv rahvas maksis Q kõrgetega 300BBsi potte kinni ja siis väike tõus ka keskel. Igtahes nl20s on see siis kestnud ca60k kätt ja konkreetselt olen 20BI alla EV joone ning no obv set vs oversetid ja muu selline ei kajastu seal, ma ei viitsi soiuda ka, standard 1-2-3-4 oudised ning set vs set, maja vs nelik ja muud sellised biidid, mida foorumirahvas kindlasti juba 100 kordi näinud on.

                      Milleks siis post? Sp et ma olen lihtsalt nii tiltis, et ei aita mitte üks mindset siin.
                      Sellise käte arvu peale muutub see juba nii piinavaks, et enesekindlus, eneseusk, mis veel? KÕIK KAOB ÄRA.

                      Vahepeal teen tildist lollusi, võtan pausi, magan, vaatan filme, alustan uuesti värskena, aga biidid tulevad kohe tagasi.


                      nojah, pilt ka ?
                      pilt tuleb ka siis.,




                      Comment

                      • Provoker
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 3067

                        #161
                        Re: Dogers - Grinding Day n' Night

                        Miks sa üldse Primas mängid?

                        Comment

                        • vinney
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 473

                          #162
                          Re: Dogers - Grinding Day n' Night

                          sickkkk
                          see prima on ikka saatanast, mul suht sama lugu 13k kätt

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #163
                            Re: Dogers - Grinding Day n' Night

                            standard...

                            Comment

                            • Dogers
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2500

                              #164
                              Re: Dogers - Grinding Day n' Night

                              Algselt postitas Provoker
                              Miks sa üldse Primas mängid?
                              olen jäänud sinna kuidagi ja nüüd enne uue hasartmängu seaduse jõustumist ei ole vist mõtet kolima ka hakata, tuleb oodata ja vaadata.

                              no kurat, nii truu kliendi võiks ju doomswitchist vabastada :/

                              Comment

                              • Provoker
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 3067

                                #165
                                Re: Dogers - Grinding Day n' Night

                                Aega ju veel on, saad vabalt mõne deposiitboonuse või reload boonuse lahti mängitud.

                                Comment

                                Working...