Dogers - Working Class Hero

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VinQbator
    FPP Pro
    • Dec 2008
    • 214

    #106
    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Sellel monitoril ei peagi lähedal olema, see lihtsalt nii suur.

    Comment

    • Dogers
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2500

      #107
      Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

      Ei ole kaugel, paras kaugus lebotamiseks. :D'

      Enivei, alustan projektiga POKER WEEKEND!

      tahaks nädalavahetusega mängida vähemalt 25 000 kätt triobetis, NL 20 6max 8-10 lauda korraga.

      See teeb siis umbes 25-28 tundi pokkerit, aega pühapäeva õhtuni, winratele väga suuri eesmärke ei sea küll aga võiks olla rohkem kui 5bb/100 arvestades nädalavahetuse soft fieldi, aga eks näeb kuidas kaardijooks on, kui väga tiltama hakkan siis lõpetan projektiga.
      Postitan siia suuremad potid ja käed ja räägin kuidas projekt kulgeb, milline meeleolu jne.

      EDU MULLE ! :)

      Comment

      • dabljuu
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 494

        #108
        Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

        GL MAN!

        Comment

        • Dogers
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2500

          #109
          Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

          Krt, algus kehvavõitu, tõmmatakse hirmsasti kokku, nagu see ühe audine :D



          Hetkel 1400 kätt mängitud ja - 2BI ning 3 BI alla EV

          Comment

          • Dogers
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2500

            #110
            Re: Dogers - Grinding Day n' Night

            Pisike update/graafik, kui kedagi huvitab :D

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #111
              Re: Dogers - Grinding Day n' Night

              Algselt postitas Dogers
              Pisike update/graafik, kui kedagi huvitab :D

              Mind huvitab ainult EV joon. :)

              Comment

              • Dogers
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2500

                #112
                Re: Dogers - Grinding Day n' Night

                Miks Sind EV joon huvitab ?:D

                edit: aga okei, update koos EV joonega :D


                Comment

                • K2snakas
                  Pokkerihai
                  • Feb 2009
                  • 2388

                  #113
                  Re: Dogers - Grinding Day n' Night

                  sai siis HR Dogersiga r22gitud ja kavatsen kh tema 25k ürituses kaasa teha

                  trio nl10s

                  hetke seis siis 2065 k2tt ja +82 kus juures k2isin -50 peal alguses

                  Comment

                  • Dogers
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2500

                    #114
                    Re: Dogers - Grinding Day n' Night

                    Hetkel pea 3BI alla EV alaska, aga sellised jobud hoiavad mind pinnal..


                    Comment

                    • miksnii
                      Grinder
                      • May 2009
                      • 580

                      #115
                      Re: Dogers - Grinding Day n' Night

                      GL

                      Comment

                      • K2snakas
                        Pokkerihai
                        • Feb 2009
                        • 2388

                        #116
                        Re: Dogers - Grinding Day n' Night

                        juptate

                        4k m2ngitud +140

                        Comment

                        • K2snakas
                          Pokkerihai
                          • Feb 2009
                          • 2388

                          #117
                          Re: Dogers - Grinding Day n' Night

                          nonii
                          6k m2ngitu ja +158 väga swongine 2k on olnud k2isin vahepeal +100 peale 2ra

                          ja 3 nl20 lauda v6tsin lisaks kuna muud said otsa

                          Comment

                          • K2snakas
                            Pokkerihai
                            • Feb 2009
                            • 2388

                            #118
                            Re: Dogers - Grinding Day n' Night

                            sai minu jaoks see t2nane p2ev l2bi lauad hakkasid lagunema ei tahtnud alla 10 laua m2ngida!

                            limiidid
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            session
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            graafik
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #119
                              Re: Dogers - Grinding Day n' Night

                              Algselt postitas K2snakas
                              sai minu jaoks see t2nane p2ev l2bi lauad hakkasid lagunema ei tahtnud alla 10 laua m2ngida!

                              limiidid
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              session
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              graafik
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              gg.
                              tra vahepeal mõtlen, et peaks ka triosse tagasi tulema.

                              Comment

                              • hoss23
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 2551

                                #120
                                Re: Dogers - Grinding Day n' Night

                                Algselt postitas K2snakas
                                sai minu jaoks see t2nane p2ev l2bi lauad hakkasid lagunema ei tahtnud alla 10 laua m2ngida!

                                limiidid
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                session
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                graafik
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                väga ilus ja muljetavaldav.

                                Comment

                                Working...