Supp3rMario says: Do you accept coins?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Supp3rMario
    Räme Fish
    • Dec 2010
    • 14

    #1

    Supp3rMario says: Do you accept coins?

    Tere
    Liitusin läbi prode rakeback diili UB pokkeritoaga ja kui kõik sujub, siis lendan juba homme peale. Pokkeriga olen nüüdseks tegelenud juba ca. 3a, kuid midagi erilist sellest ajast kirjutada pole ... suht lolli mängimine. Nüüd loodangi UB's uuele ja targemale algusele Elame ja näeme ...
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #2
    Re: Supp3rMario says: Do you accept coins?

    Juba mõtlesin, et mingi späm aga sisu asjalik, edu toimetamistes :)

    Comment

    • Supp3rMario
      Räme Fish
      • Dec 2010
      • 14

      #3
      Re: Supp3rMario says: Do you accept coins?

      Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
      Juba mõtlesin, et mingi späm aga sisu asjalik, edu toimetamistes :)
      tänud

      Comment

      • con
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1954

        #4
        Re: Supp3rMario says: Do you accept coins?

        Pokkerikool algajatele. Leiad valitud valiku aegmuatut pokkeristrateegia artikleid, abiprogramme, videosid ja palju muud,

        have fun(:

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #5
          Re: Supp3rMario says: Do you accept coins?

          +1

          3a on pikk aeg, kasuta seda linki, uuri materjale ja näed et hakkad raha printima.

          gl

          Comment

          • Supp3rMario
            Räme Fish
            • Dec 2010
            • 14

            #6
            Re: Supp3rMario says: Do you accept coins?

            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
            +1

            3a on pikk aeg, kasuta seda linki, uuri materjale ja näed et hakkad raha printima.

            gl
            Kõige hullem ongi, et selle ajaga on tekkinud mingid omad veendumused ja tikud ikka ämbrisse astuma ...

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #7
              Re: Supp3rMario says: Do you accept coins?

              mõtle siis sedapidi, kas tahad olla:
              1.) skilliga pokkerimängija

              või

              2.) deponeeriv vaal

              :D

              Comment

              • Supp3rMario
                Räme Fish
                • Dec 2010
                • 14

                #8
                Re: Supp3rMario says: Do you accept coins?

                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                mõtle siis sedapidi, kas tahad olla:
                1.) skilliga pokkerimängija

                või

                2.) deponeeriv vaal

                :D
                Hetkel piiskas, kui püsiks lihtsalt pinnal Aga jh, Tigrano videod juba mängivad.

                Comment

                • MrT2inem
                  Jube Noob
                  • Dec 2009
                  • 132

                  #9
                  Re: Supp3rMario says: Do you accept coins?

                  Edu :)

                  Comment

                  • armand0
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2010
                    • 358

                    #10
                    Re: Supp3rMario says: Do you accept coins?

                    mida sa mängid ja mis limiiti ?

                    Comment

                    • Supp3rMario
                      Räme Fish
                      • Dec 2010
                      • 14

                      #11
                      Re: Supp3rMario says: Do you accept coins?

                      Depo tehtud ja mäng võib alata

                      Algselt postitas armand0 Vaata postitust
                      mida sa mängid ja mis limiiti ?
                      Alustan ikka algusest: NL2 ja $1 MTT & SNG

                      Comment

                      • Supp3rMario
                        Räme Fish
                        • Dec 2010
                        • 14

                        #12
                        Re: Supp3rMario says: Do you accept coins?

                        Ega keegi juhuslikult small stakes HEM'i ei hakka ostma?

                        Comment

                        • Supp3rMario
                          Räme Fish
                          • Dec 2010
                          • 14

                          #13
                          Re: Supp3rMario says: Do you accept coins?

                          Eile tegin depo ära ja sai ka kohe boonust mängima hakatud. Kuna micro meeste elu pole lihtne, siis vajalike punktide saamiseks otsustasin HU kasuks.



                          Üks BI tuli ka veel turniirilt lisa. Alguses oleva augu tegin kohe sisse 9max lauas, aga kui HEM'i paika sain, siis kolisin HU peale üle. Mõned käed kuskil seal 800-1100 vahel on ka 6max mängitud. Üldiselt selline see esimene päev oli ...

                          Comment

                          • Priidix
                            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                            • Jun 2009
                            • 2839

                            #14
                            Re: Supp3rMario says: Do you accept coins?

                            Läbisegi mängimine eriti hea mõte ei ole minumeelest. Soovitaks ära otsustada mida õppima/mängima hakkad (6max, HU, FR või sng-d). Päris suur strateegia erinevus on nendel. Ise soovitaksin õppida / mängida full ring cashi , vastavalt bankrollile liikuda edasi.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            edu!

                            Comment

                            • Supp3rMario
                              Räme Fish
                              • Dec 2010
                              • 14

                              #15
                              Re: Supp3rMario says: Do you accept coins?

                              Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                              Läbisegi mängimine eriti hea mõte ei ole minumeelest. Soovitaks ära otsustada mida õppima/mängima hakkad (6max, HU, FR või sng-d). Päris suur strateegia erinevus on nendel. Ise soovitaksin õppida / mängida full ring cashi , vastavalt bankrollile liikuda edasi.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              edu!
                              Minu häda on see, et ma olen jube otsustusvõimetu. HU on see, mis mulle on muidugi alati meeldinud on, aga jh ... nii kui ma hakkan kuskil rohkem kaotama, siis laguneb kõik koost ja hakkab tõmblemine pihta ...

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              Working...