Re: Project "F*ck your alcoholic dad" & NL2
NL2 on rikkis. Miski süsteemiviga vist. Igatahes suurimad potid on läinud all in'is ees olles ja riveris. Praegu just vaatasin HEMis ja naersin. 26.11-30.11 näitab 22.70$ miinust NL2'es. Tore, kui ei biidi kõige naeruväärsemat limiiti ja peab cashi miinused turnade ja SnG'dega tasa tegema.
BR: 148$. Pohh see 2$, homme mekin NL5te
NL2 on rikkis. Miski süsteemiviga vist. Igatahes suurimad potid on läinud all in'is ees olles ja riveris. Praegu just vaatasin HEMis ja naersin. 26.11-30.11 näitab 22.70$ miinust NL2'es. Tore, kui ei biidi kõige naeruväärsemat limiiti ja peab cashi miinused turnade ja SnG'dega tasa tegema.
BR: 148$. Pohh see 2$, homme mekin NL5te




Comment