Kasumit tootvaks mängijaks - "Kolme kuuga liha luudele"

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mehumble
    Jube Noob
    • Nov 2010
    • 175

    #1

    Kasumit tootvaks mängijaks - "Kolme kuuga liha luudele"

    Kuna mängin sutsu pokkerit ja oleks aeg sellesse normaalselt suhtuma hakata, siis otsustasin siia hakata kirja panema midagi, et targad mängijad minu pihta karjuda saaksid. Olgem ausad rohkem saan mina vist nutta ja teie ilmselt teie naerate minu üle, aga üritama peab. Niisama turniire mängida ja raha tuulde loopida ka ei taha. Samuti rahalaudadega.
    Samuti loodan mõne kuuga ennast vormida korralikuks inimeseks, kes julgeks peeglisse vaadata ja saaks toast välja. Selleks investeerisin jõusaali kuukaarti, et ennast liigutada. Loodan, et saan hakkama, vean ennast toast välja ja liigutan ennast. Päris hea oleks ennast inimesena jälle näha Eriti sooviks näha tulemusi, mis oleks väärt pildina salvestamist.
    Pokkeris pole ma suurem asi ilmselt, aga no selleks, et endale jõusaalis liha luudele saaks. Tuleb mingit kasumit näidata kuus. See ei pea olema mingi üüratu summa, aga no väikene rahasüst ei tee paha.
    Pokker hakkas huvi pakkuma lihtsalt kaardimänguna (kiiresti mõistsin, et see on enam kui lihtsalt kaardimäng). Huvitav on vaadata teiste arengut ja näha milleks ollakse suutlikud. Samuti need ulme summad, mis vahetavad inimest kõrgetel limiitidel. Proovib saada ühelt limiidilt raha kätte ennem uut aastat.

    Arvan, et võtan mingi cashi raamatu ette ja loen läbi, usun, et saab targemaks. Mängin neljal laual. Rohkemat ei suuda jälgida. Graafikuid üritan postitada iga nädala lõpuks. Ja kuu lõpus kokkuvõte. Ilmselt panen kirja ka selle, mida pean oma mängus halvaks ja kuidas on paranenud mu mäng. Limiidiks $10 sisseostuga lauad. 6 max.

    Enne postitust sain hakkama sessiga, mille lõpetasin varakult (arva ära miks?)

    Usun, et tuleb siit foorumist ka abi ja põhiline asi, et võtaks ennast käsile ja trenni.

    start 26.november 2010
  • peete82
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1310

    #2
    Re: Kasumit tootvaks mängijaks - "Kolme kuuga liha luudele"

    Edu
    Jõusaal on +ev.

    Comment

    • oohoh
      Grinder
      • Oct 2009
      • 547

      #3
      Re: Kasumit tootvaks mängijaks - "Kolme kuuga liha luudele"

      Kus pokkeritoas mängid?
      Kus saalis käid?
      Palju pikkus ja kaal on?

      Väike küsimusterahe :D, edu tegemistel

      Comment

      • EGERT
        Vana Tegija
        • Mar 2009
        • 1042

        #4
        Re: Kasumit tootvaks mängijaks - "Kolme kuuga liha luudele"

        tee kindlasti pilt ka endast enne jõusaalis käima hakkamist. aasta pärast postita siis before and after

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #5
          Re: Kasumit tootvaks mängijaks - "Kolme kuuga liha luudele"

          Pildi võiks jah teha.
          Kui lugemiseks läheks siis "
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          " SEE

          ning edu pokkeris!

          Comment

          • peete82
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1310

            #6
            Re: Kasumit tootvaks mängijaks - "Kolme kuuga liha luudele"

            Tegelikult kolme kuuga saavuta mitte midagi, et liha luudele saada, selle ajaga on võimalik kaalust alla võtta. Kolme kuuga sa harjud koormustega. Mingisugune areng tuleb pärast poolt aastat, märgatav muutus 1-2 aastaga. Seda juhul, kui tõsiselt treenid (3 korda nädalas on abs. miinimum, soovitav 4-5 korda)

            Comment

            • redddman10
              Grinder
              • Aug 2010
              • 703

              #7
              Re: Kasumit tootvaks mängijaks - "Kolme kuuga liha luudele"

              Algselt postitas peete82 Vaata postitust
              Tegelikult kolme kuuga saavuta mitte midagi, et liha luudele saada, selle ajaga on võimalik kaalust alla võtta. Kolme kuuga sa harjud koormustega. Mingisugune areng tuleb pärast poolt aastat, märgatav muutus 1-2 aastaga. Seda juhul, kui tõsiselt treenid (3 korda nädalas on abs. miinimum, soovitav 4-5 korda)
              hmm huvitav.sõber mul treenis 7 kuuga suht vormi ennast. ka väliselt.ilma igasuguste aineteta.soovitaks peale jõusaali ka kindlasti jooksmas käia mingi 8 kilomeetrit päevas kui võimalik..

              Comment

              • Godspeed_EJ
                Klubi Liige
                • Nov 2009
                • 3049

                #8
                Re: Kasumit tootvaks mängijaks - "Kolme kuuga liha luudele"

                Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                Tegelikult kolme kuuga saavuta mitte midagi, et liha luudele saada, selle ajaga on võimalik kaalust alla võtta. Kolme kuuga sa harjud koormustega. Mingisugune areng tuleb pärast poolt aastat, märgatav muutus 1-2 aastaga. Seda juhul, kui tõsiselt treenid (3 korda nädalas on abs. miinimum, soovitav 4-5 korda)
                Kulturist oled?

                Comment

                • mehumble
                  Jube Noob
                  • Nov 2010
                  • 175

                  #9
                  Re: Kasumit tootvaks mängijaks - "Kolme kuuga liha luudele"

                  Kindlasti teen pildid. Lisan jõusaalile veel nädala lõppu jooksu. Kolme kuuga võib teha imesid. Asi selles, et ma tean milleks ma võimeline olen, aga ma vajusin eelmine aasta ära panin ennast koopa lukutaha ja siin ma nüüd olen.
                  Põhiline asi, pean söömise normaalsuse piiridesse viima. Jõusaalis hakkan käima 4 korda nädalas.
                  Pikkus, Kaal jms tulevad nädala lõpus. Tartus saale palju. Ühes nendest käin

                  Comment

                  • peete82
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1310

                    #10
                    Re: Kasumit tootvaks mängijaks - "Kolme kuuga liha luudele"

                    Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
                    hmm huvitav.sõber mul treenis 7 kuuga suht vormi ennast. ka väliselt.ilma igasuguste aineteta.soovitaks peale jõusaali ka kindlasti jooksmas käia mingi 8 kilomeetrit päevas kui võimalik..
                    Teemaks on "liha luudele", mitte "rasvast vabaks".

                    Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                    Kulturist oled?
                    Ei ole, rohkem wannabe. Igasugused vigastused (ja laiskus)pole lasknud pidevalt treenida. See sügis hakkasin jälle pihta hoolega.

                    Comment

                    • mehumble
                      Jube Noob
                      • Nov 2010
                      • 175

                      #11
                      Re: Kasumit tootvaks mängijaks - "Kolme kuuga liha luudele"

                      Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                      Teemaks on "liha luudele", mitte "rasvast vabaks".


                      Ei ole, rohkem wannabe. Igasugused vigastused (ja laiskus)pole lasknud pidevalt treenida. See sügis hakkasin jälle pihta hoolega.
                      Üks küsimus. Kas sa sööd ennast enne seaks (rasva) ja siis üritad kasvatada lihasmassi sinna peale ? Ma saan aru, et lihasmassi kasvatamiseks on vaja süüa valke, süsivesikuid, rasvu (kolm põhitoitainet, mis osalevad lihaskasvatamise protsessis). Valgud nendest põhilised. Treeninguga koos tuleb ka rasvast vabaks saamine, sest ma ei usu, et sealt rasva alt palju seda lihasmassi välja paistab. Ma tean, et mul pole küll suurt lihasmassi näidata, aga no kui sa ütled, et rasvast ei pea lahti saama, siis ma tahaks näha sind kuue voldiga kõhul ja ütle mulle, et see on sixpack.

                      Comment

                      • emmimees
                        Klubi Liige
                        • Aug 2010
                        • 2719

                        #12
                        Re: Kasumit tootvaks mängijaks - "Kolme kuuga liha luudele"

                        Enne ei pea rasva sööma, et massi kasvatada, lihaste kasvuga tuleb nagunii rasva juurde, kuna kaloraaz peab tugevasti plussis olema e soodne keskkond lihaskasvuks. Lihast kasvatada ja rasvast vabaneda ühel ajal pole praktiliselt võimalik(ok keemiat kasutades on).
                        Ja tõepoolest alguses areneb just kiiremini, peale poolt aastat saad aru, et areng vähehaaval pidurdub :)
                        Kindlasti jälgi, et saaksid piisavalt toitaineid ja et kaal oleks pidvas tõusujoones. Vb peaksid mingid lisandid juurde võtma, mõne taastaja enne-peale trenni.. ja treeni kindla kava järgi, niisama pole mõtet lahmida saalis.

                        Comment

                        • redddman10
                          Grinder
                          • Aug 2010
                          • 703

                          #13
                          Re: Kasumit tootvaks mängijaks - "Kolme kuuga liha luudele"

                          Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                          Teemaks on "liha luudele", mitte "rasvast vabaks".


                          Ei ole, rohkem wannabe. Igasugused vigastused (ja laiskus)pole lasknud pidevalt treenida. See sügis hakkasin jälle pihta hoolega.
                          haha.treeninguga kasvabki lihasmass mis omakorda annab ka kehakaalu juurde btw. kui sa oled trennimees siis sa peaksid teadma seda ma arvan. kumb kaalub rohkem kas lihasmass või rasvamass. lihasmass ikka:) nii et liha luudele. ja proovi sa rasvast vabaks saada..EDU

                          Comment

                          • peete82
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1310

                            #14
                            Re: Kasumit tootvaks mängijaks - "Kolme kuuga liha luudele"

                            Algselt postitas mehumble Vaata postitust
                            Üks küsimus. Kas sa sööd ennast enne seaks (rasva) ja siis üritad kasvatada lihasmassi sinna peale ? Ma saan aru, et lihasmassi kasvatamiseks on vaja süüa valke, süsivesikuid, rasvu (kolm põhitoitainet, mis osalevad lihaskasvatamise protsessis). Valgud nendest põhilised. Treeninguga koos tuleb ka rasvast vabaks saamine, sest ma ei usu, et sealt rasva alt palju seda lihasmassi välja paistab. Ma tean, et mul pole küll suurt lihasmassi näidata, aga no kui sa ütled, et rasvast ei pea lahti saama, siis ma tahaks näha sind kuue voldiga kõhul ja ütle mulle, et see on sixpack.
                            Said võrdlusest valesti aru. Ma ütlesin seda selle kohta, et siin üks mees sai ennast 7 kuuga vormi, ja jooksis 8km päevas. Selle ajaga saad sa jah niiviisi rasvast vabaks, aga olulist lihasmassi ei jõua kasvatada.
                            Tegelikult treenerid soovitavad enne rasva vähendada (kui on kerge ülekaal), selleks on oma dieet ja siis trenni jaoks on oma dieet.
                            Ma omal ajal alustades võtsingi 5kg alla (trenn ka samal ajal) ja siis pärast õige trenni ajal toidu kogused suurenesid oluliselt.
                            Last edited by peete82; 26.11.10, 20:56.

                            Comment

                            • mehumble
                              Jube Noob
                              • Nov 2010
                              • 175

                              #15
                              Re: Kasumit tootvaks mängijaks - "Kolme kuuga liha luudele"

                              Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                              Said võrdlusest valesti aru. Ma ütlesin seda selle kohta, et siin üks mees sai ennast 7 kuuga vormi, ja jooksis 8km päevas. Selle ajaga saad sa jah niiviisi rasvast vabaks, aga olulist lihasmassi ei jõua kasvatada.
                              Tegelikult treenerid soovitavad enne rasva vähendada (kui on kerge ülekaal), selleks on oma dieet ja siis trenni jaoks on oma dieet.
                              Ma omal ajal alustades võtsingi 5kg alla (trenn ka samal ajal) ja siis pärast õige trenni ajal toidu kogused suurenesid oluliselt.
                              Eks ta ole. Kahele asjale korraga ei saagi pühenduda Ma niisama norisin. Täiesti mõistetav on kõik.
                              Kavatsen natuke aega pühenduda sellele, et loen tarka juttu toitumise, kehakaalu vähendamise ja massi lisamise kohta. Jõusaali jaoks kava on olemas.
                              Pokkerist niipalju, et täna mängisin sutsu. Laudade kohta võib niipalju öelda, et minuarust 10NL lauad palju kinnisemad kui 25NL. Jah täna sai mängitud 25NL ja kuidas läheb, seda saab teada nädala lõpus.
                              Enda mängu pean üsna heaks. Ses mõttes, et ma ei maksa mängijatele käsi kergelt kinni. Mängin praeguse vähese käte arvu kohta 22/18. 3bet on 5% juures. Jätkupanuse jaoks valin floppi ka. Ühe vastase vastu enamasti positsioonil olles üritan panustada iga kahe kaardiga.
                              Varastamise protsent 37% (ei oska öelda hea/halb)

                              Comment

                              Working...