qbj0hn clicking buttons @ FTP fullring

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #1

    qbj0hn clicking buttons @ FTP fullring

    Nii siis otsustasin ka teha siia päeviku kuna mängin päris palju pokkerit viimasel ajal.Tihti tekkivad ka küsimused mille kohta pole mõtet eraldi teemat teha ja oleks hea oma päevikus neid asju arutada,kasvõi käte kohta vms.
    Ise olen 22 ja hetkel elan järvamaal.Pokkeriga tegelenud 2a umbes.
    Muidugi selle 2a sees on olnud nii hiilge aegu kui ka väga halbasid aegu.
    2009a üldiselt ma mingi BRM-iga ei mänginud ja deposiitisin 24/7 ja noh sõnaotseses mõttes olin ikka korralik degen.2009 1 dets suht lõpetasin selle värgi ära ja pole enam deposiite teinud netti raha põletamise eesmärgil.(va kui mingit turnat olen kuus korra 2 mänginud.
    Turniiridega ja fullringis olen lifetime up,aga mingeid graafikuid jms vanadest aegadest ette näidata pole.
    Mingil hetkel lõi lihtsalt mõistus pähe,et aitab sellest rahapõletamisest ja tuleb ennast kätte võtta.Praegusel hetkel on mu degeni mindset juba ära kadunud ja pole absoluutselt mingeid mõtteid peas,et gamble it up või mida iganes.Mis seal salata olen ka libastunud paar x sellel teel see aasta,aga sain väga valusa õppetunni ja olen vigadest õppinud.
    Keskendun üksnes mängu õppimisele,volüümi sisse ajamisele ja,et paremaks saada.
    Mingeid muud sissetulekuid mul pole suvelõpust saadik.Aga olen endaga kenasti toime tulnud.
    Hetkel käin 11ndas klassis õhtukas nii kohatu kui see ka ei ole :D.Kuna jätsin kutsekooli pooleli ja siis käisin sõjaväes ära 11 kuud.Sõjast tagasi tulles ei läinud kohe kooli vaid tööle ja nüüd ma siis olen nühin keska pinki ise 22 :D.
    Väiksem eesmärk on praegu enne uut aastat NL50 kanda kinnitada,aga kaugemale mõeldes siis kindlasti NL100 jõuda ning järvamaalt siis Tallinna ära kolida.Siin hoiab mind praegu suht kinni ainult kool.Kui pokkerit poleks avastanud siis tõenäoliselt oleks ka mujal linnas juba tööl.Pokkeris läheb normilt siis võtan arvatavasti dok. välja koolist lähen linna ja panen ennast üksikaine õppijaks seal.
    Puhtalt sellepärast tahaks lahkuda,et vabal ajal pole midagi teha jne,nädala sees pole isegi kellegiga väljas käia,sest paljud head sõbrad on ka siit ära kolinud jne.Võimalusi on vähe.
    Lisaks pole ka mingeid Live mängimis võimalusi,et astud toast välja ja lähed.Mingeid homegame ja taoliseid asju isegi toimub suht harva ikka ja kui toimub siis suht micro mängud ikka.Tahaks väiksematel live turnadel ka tihemini osaleda jms.Hetkel olen lives mänginud turnadest ainult Olympicu PS 1.1k Livel ja playmakers nightil mingil freekal :D.Ühesõnaga im bored out of my f mind:)
    Aga kuna tahtmine on suur siis usun,et suudan ennast linna ära grindida ja teha mis mulle meeldib :)

    Kuna mängus polnud enam seda 2010aasta skilli tõenäoliselt,et fr-i normaalselt biitida siis otsustasin,et mõttekam on parem stake/coach diil sebida.
    Ma ise usun,et isegi kui mul kasum jaotatakse praegu,teenin ma ikkagi rohkem kui ma iseseisvalt oleks hakanud mängima.

    Nii siis hetkel mänguks NL25 fullring FTP-s kus mind staketakse/coachitakse kuni NL100 jõuan.
    Stakejaks/coachiks on siis üks 2+2 tüüp,kes on sealses kommuunis suhteliselt hinnatud ja hea mängija.
    Loodedavasti paari nädala pärast on juba NL50 lauad lahti.See diil juba suht 1.5 kuud vms kestnud.
    Mängin siukse systemiga üldiselt,et avan ise laudasid.
    Graafikud ka sellest kuust.
    Siin ainult HU siis laudade avamisel see kuu.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Ja siin kuu graafik so far.See kuu mängitud siis ainult 6-9al laual ja tunnen ennast ka kõige rohkem keskendununa nii mängides.Kokku see kuu umbes 190~ h mänginud.
    Kuu graafik on suht kesine tegelikult,aga ma olen isegi sellega rahul praegu.Poole peal sain alles mängu käima,sest jooksin ikka väga väga halvasti.Lifetime 40 buyini alla ev NL25 ja see kuu vahepeal ligi 20 buyini alla ev.Aga ma lubasin endale,et mind ei koti see enam ja põhiline,et ma ise normaalselt mängu teen.See,et alla ev jooksen näitab aint seda,et nupud ees sisse saanud mis on väga hea.Küll lõpuks see karma kõik tagasi tuleb :)
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Nii siis üritan igapäevaselt või vähemalt tihemini kui ma seda varem tegin updateda päevikut ja see kõik siis praegu.Mis siin ikka jutustada,lauad lahti ja take money the f do.
    Last edited by qbj0hn; 24.11.10, 11:19.
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #2
    Re: qbj0hn clicking buttons @ FTP fullring

    1st

    Comment

    • virukunn
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 2036

      #3
      Re: qbj0hn clicking buttons @ FTP fullring

      GL, suht korralik volüüm.

      Comment

      • raunsz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1492

        #4
        Re: qbj0hn clicking buttons @ FTP fullring

        Kohtab laudades!

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #5
          Re: qbj0hn clicking buttons @ FTP fullring

          esiteks tahaks küsida, et misasi on degen?
          Mida coach sulle üldse õpetab? Tundub, et graafik on ikka natuke liiga ebastabiilne NL25 jaoks, aga vähemalt suund on õige.

          gl

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #6
            Re: qbj0hn clicking buttons @ FTP fullring

            Algselt postitas Provoker Vaata postitust
            esiteks tahaks küsida, et misasi on degen?
            Mida coach sulle üldse õpetab? Tundub, et graafik on ikka natuke liiga ebastabiilne NL25 jaoks, aga vähemalt suund on õige.

            gl
            Degen ehk degenerate gambler.Ehk konstante deposiitide tegemine,viimse raha bustosse panemine.Mängida kõik mis liigub.Hasartmängur ühesõnaga.
            Ilma BR-ita mängimine.
            Ei oska siin konkreetseid asju välja tuua,aga mu mängus oli päris palju leake.Ja seega laskis mul algul NL10-t mõnda aega lasta ja siis liikusin alles NL25.
            Value jäi paljude kohtade pealt saamata,ei varastanud absoluutselt,mängisin üli nitilt jne.
            Graafik tundub jah selline,sest just parim jooks pole olnud.400$ alla ev olen praegu.Saadan talle aegajalt oma statside ülevaateid ka jne peale coaching sesse kas on asjad paranenud ja ta on vägagi rahul mu praguse mänguga ja olen kõvasti arenenud.
            Last edited by qbj0hn; 24.11.10, 14:20.

            Comment

            • Provoker
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 3067

              #7
              Re: qbj0hn clicking buttons @ FTP fullring

              pilti igasuguste joonekestega ka saab?

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #8
                Re: qbj0hn clicking buttons @ FTP fullring

                Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                pilti igasuguste joonekestega ka saab?
                Jõudsin juba kaotada selle vahepeal :D
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Tipp hetkel see kuu 20bi alla ev: http://img189.imageshack.us/img189/240/wtfor.jpg

                Aga nagu ma mainisin siis ma üritan ignoreerida seda ev hala.Ei nuta ma midagi.Ja selge on ka see,et mäng pole täiesti A+.Aga mäng on vähemalt parem kui enne coachingut.
                Võin mingi vana graafiku ka postitada kui mitu kuud tagasi sain coachingut kui kohutav ma enne seda olin.

                Last edited by qbj0hn; 24.11.10, 13:50.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #9
                  Re: qbj0hn clicking buttons @ FTP fullring

                  Nii väike update vahele enne kuu lõppu.
                  Mingid viimased 3 päeva suht swingised olnud,aga läheb ikka normaalselt.
                  Mingi aeg kaotasin vapsjee mingi 5-6 bi ja siis jälle tagasi ülesse.
                  HU-s laudu alustades olin mingi venna vastu 3bi up ja siis kaotasin kõik tagasi ja veel peale ka.
                  Aga muidu viimaste päevade tööga ja volüümiga olen rahul.Mäng on suht on.Välja arvatud see,et HU-s veits tiltasin ja tegin paar rigged calli.
                  Mingite käte kohta hetkel küsimusi pole,olen tavaliselt kohe küsinud kuskil msn-is vms kui vaja,aga kui tekib midagi siis kindlasti postitan ka siia.
                  Kuu lõpus kirjutan pikemalt,aga praegu ei tule siin midagi pähe
                  1-2 nädalat ehk veel ja saab NL50 kolida ennast ma usun,kui normaalne mäng jätkub jms.
                  Väiksed giraffed ka.
                  Last 48H:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Ainult HU laudade avamisel this month:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Month overall:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Aadu
                    Õpihimuline Mängur
                    • Apr 2009
                    • 326

                    #10
                    Re: qbj0hn clicking buttons @ FTP fullring

                    Arvan, et suveks on sul klass lõpetatud ja oled ka mugavalt nl100s.

                    Edu

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #11
                      Re: qbj0hn clicking buttons @ FTP fullring

                      Algselt postitas Aadu Vaata postitust
                      Arvan, et suveks on sul klass lõpetatud ja oled ka mugavalt nl100s.

                      Edu
                      No,loodame.
                      Tänud!

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #12
                        Re: qbj0hn clicking buttons @ FTP fullring

                        Soovile vastu tulles päevik lukku pandud.

                        Comment

                        Working...