Tere.
Olen 23. aastane tudeng nimega Allan.Huvitusin pokkerist sõjaväes, kui kuulsin, et kaasvõitlejad on õhtuga võitnud 1000+kr.
Olen onlines mänginud pokkerit umbes 2.5 aastat.
Viimasel ajal ainul nl full ringi. Tagantjärgi vaadates mahavisatud aeg, kuna resulti ei ole(endiselt BE). Otsustasin, et lõpetan ajaraiskamise ja õpin mängima või quitin ja keskendun muudele tegemistele.
Mängin starsis juba pikemat aega(kasutaja allan1r) ja alates sügisest liikusin nl50. Kus olen BE 65K käe jooksul( buy-in kahjumit :D)Teooriale ei ole aega pühendanud, olen vaid mänginud ja siin foorumis vahel kolanud.
Enda mängust võin vaid öelda, et olen paras nit. Eks see varsti graafikutest näha ole.
Teen päeviku, et saaks graafikutest ja kätest leake foorumlaste abiga leida ja sulgeda. Graafikud postitan järgneva paari päeva jooksul, kuid täna magama.
Edu laudades!
Olen 23. aastane tudeng nimega Allan.Huvitusin pokkerist sõjaväes, kui kuulsin, et kaasvõitlejad on õhtuga võitnud 1000+kr.
Olen onlines mänginud pokkerit umbes 2.5 aastat.
Viimasel ajal ainul nl full ringi. Tagantjärgi vaadates mahavisatud aeg, kuna resulti ei ole(endiselt BE). Otsustasin, et lõpetan ajaraiskamise ja õpin mängima või quitin ja keskendun muudele tegemistele.
Mängin starsis juba pikemat aega(kasutaja allan1r) ja alates sügisest liikusin nl50. Kus olen BE 65K käe jooksul( buy-in kahjumit :D)Teooriale ei ole aega pühendanud, olen vaid mänginud ja siin foorumis vahel kolanud.
Enda mängust võin vaid öelda, et olen paras nit. Eks see varsti graafikutest näha ole.
Teen päeviku, et saaks graafikutest ja kätest leake foorumlaste abiga leida ja sulgeda. Graafikud postitan järgneva paari päeva jooksul, kuid täna magama.
Edu laudades!






, 8
, K
, 8
Comment