allan1r tiltab @ nl50

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • no_limit
    Jube Noob
    • Mar 2009
    • 139

    #1

    allan1r tiltab @ nl50

    Tere.
    Olen 23. aastane tudeng nimega Allan.Huvitusin pokkerist sõjaväes, kui kuulsin, et kaasvõitlejad on õhtuga võitnud 1000+kr.
    Olen onlines mänginud pokkerit umbes 2.5 aastat.
    Viimasel ajal ainul nl full ringi. Tagantjärgi vaadates mahavisatud aeg, kuna resulti ei ole(endiselt BE). Otsustasin, et lõpetan ajaraiskamise ja õpin mängima või quitin ja keskendun muudele tegemistele.
    Mängin starsis juba pikemat aega(kasutaja allan1r) ja alates sügisest liikusin nl50. Kus olen BE 65K käe jooksul( buy-in kahjumit :D)Teooriale ei ole aega pühendanud, olen vaid mänginud ja siin foorumis vahel kolanud.
    Enda mängust võin vaid öelda, et olen paras nit. Eks see varsti graafikutest näha ole.


    Teen päeviku, et saaks graafikutest ja kätest leake foorumlaste abiga leida ja sulgeda. Graafikud postitan järgneva paari päeva jooksul, kuid täna magama.

    Edu laudades!
  • raunsz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1492

    #2
    Re: allan1r tiltab @ nl50

    Mis tubades mängid või hakkad mängima? GL mees!

    Comment

    • kavalrebane
      Julm Donk
      • Feb 2010
      • 50

      #3
      Re: allan1r tiltab @ nl50

      Tema postitusest loen ma suht selgelt välja, et pokerstarsis mängib.

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #4
        Re: allan1r tiltab @ nl50

        eks ta jah pokerstarsi nl50-s mängib :)
        Tihti oleme näinud üksteist laudades + eile oli üks vähe põnevam käsi temaga, igastahes timebanki kasutas kõik ära minu peale :D

        Comment

        • no_limit
          Jube Noob
          • Mar 2009
          • 139

          #5
          Re: allan1r tiltab @ nl50

          Eile jah oli raskem päev. Sessi algul õnnestus kaotada 3buy-inni, kuid lõpuks sain päeva nulli tagasi:D

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #6
            Re: allan1r tiltab @ nl50

            ei tea kas see oleneb siis stiilist, sest no mul nl50-s 3bi järjest ja ruttu võita/kaotada on pohhui. Tavaliselt vaatan, et 3bi down, siis ah see pole midagi :D

            Comment

            • g00000se
              Vana Tegija
              • Apr 2010
              • 1047

              #7
              Re: allan1r tiltab @ nl50

              Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
              ei tea kas see oleneb siis stiilist, sest no mul nl50-s 3bi järjest ja ruttu võita/kaotada on pohhui. Tavaliselt vaatan, et 3bi down, siis ah see pole midagi :D
              Mul on ka sellised kõikumised. 3BI üles ja siis mõne ajaga sealt 6BI alla ja siis sealt jälle 5BI üles jne

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #8
                Re: allan1r tiltab @ nl50

                Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                ei tea kas see oleneb siis stiilist, sest no mul nl50-s 3bi järjest ja ruttu võita/kaotada on pohhui. Tavaliselt vaatan, et 3bi down, siis ah see pole midagi :D
                Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                Mul on ka sellised kõikumised. 3BI üles ja siis mõne ajaga sealt 6BI alla ja siis sealt jälle 5BI üles jne
                full ringis sellised kõikumised?

                a muidu edu päevikuga!

                Comment

                • k2snakalle
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2545

                  #9
                  Re: allan1r tiltab @ nl50

                  full ringis jah. Mul max on olnud 8bi kõikumised, et 8bi alla ja siis tõmban veel mingi 6bi üles tagasi :) Aga see oli pikk 5000käeline sess.
                  Muidu tava sessi ajal 5bi-sed kõikumised on täiesti tavalised

                  Comment

                  • no_limit
                    Jube Noob
                    • Mar 2009
                    • 139

                    #10
                    Re: allan1r tiltab @ nl50

                    Lisan päevikusse erinevaid graafikuid
                    võitude graafik


                    65K overall statsid 1



                    65K overall statsid 2


                    positsiooni statsid 1


                    positsiooni statsid 2





                    vaatasin, et co winrate võrreldes middle ja btn -iga üsna madal ja arvan, et see tuleb liiga suurest co turni cbetist. Suurem põhjus on muidugi raskekujuline donkiit, kuid kas peaks co turni agrot maha tõmbama?(ma juba teen seda kuid,tahaks kinnitust, et see ka õige tegu on.
                    Last edited by no_limit; 22.11.10, 20:05.

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #11
                      Re: allan1r tiltab @ nl50

                      tegemist on kiire vennaga... alatihti näppab mult ninaeest laudu
                      Last edited by k2snakalle; 24.11.10, 18:44.

                      Comment

                      • peete82
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1310

                        #12
                        Re: allan1r tiltab @ nl50

                        Miks sa tegeled roppustega ehk bmp formaadis piltidega?

                        Comment

                        • no_limit
                          Jube Noob
                          • Mar 2009
                          • 139

                          #13
                          Re: allan1r tiltab @ nl50

                          Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                          Miks sa tegeled roppustega ehk bmp formaadis piltidega?
                          sellepärast et, ma ei ela foorumis ega tea paremini. Kui on mingi parem moodus graafiku üles riputamiseks, siis palun selgita, mis seal paremat on ja kuidas see käib.

                          Comment

                          • no_limit
                            Jube Noob
                            • Mar 2009
                            • 139

                            #14
                            Re: allan1r tiltab @ nl50

                            No-Limit Hold'em, $0.50 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                            https://

                            saw flop | saw showdown

                            BB ($22.70) 50/25 12 käe peale, rohkem infi ei ole
                            Hero (UTG) ($57.85)
                            MP ($33.50)
                            CO ($50)
                            Button ($106.50)
                            SB ($50)

                            Preflop: Hero is UTG with 8, 8
                            Hero bets $1.50, 4 folds, BB calls $1

                            Flop: ($3.25) J, K, 8 (2 players)
                            BB checks, Hero bets $2, BB calls $2

                            Turn: ($7.25) 10 (2 players)
                            BB checks, Hero bets $5.50, BB raises $11,
                            Hero raises $25.50, BB calls $8.20 (All-In)

                            River: ($45.65) 8 (2 players, 1 all-in)

                            Total pot: $45.65

                            [spoil]
                            BB had Q, 9 (straight, King high).
                            Hero had 8, 8 (four of a kind, eights).
                            Outcome: Hero won $55.45


                            Total pot: $45.65
                            . mida arvate liinist. see mul standard liin kuid väga tihti on sellises olukorras rida vastas. raha sisse pannes arvan, et mingi 2 paari, top paar+ reatõmme või overpoket, kuid üllatavalt palju on neil nuts käes. Seega mõtlen et, see võib olla üks leak.
                            Last edited by no_limit; 28.11.10, 01:28.

                            Comment

                            • Ahangama
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 615

                              #15
                              Re: allan1r tiltab @ nl50

                              Teretere, ei saa muhvigi aru su käest, proovi ära konvertida! Edu laudades.

                              Comment

                              Working...