Junkipats NL25 starsis donkamas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • junkman
    Jube Noob
    • Mar 2010
    • 156

    #1

    Junkipats NL25 starsis donkamas

    Teen siis lühidalt. olen mänginud 65k kätt nl25 mida ei ole tegelt väga palju kui midagi ikka ära näitab, sellepärast blogi teengi, et viimasel ei ole asjad nii läinud nagu oleks tahtnud ning see siin hoiab ehk distsipliini edaspidiseks.
    graafik:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    stat:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    pos:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #2
    Re: Junkipats NL25 starsis donkamas

    varasta rohkem
    kuidagi vähe võidad potte kui flopi näed. soovitusi ei oska anda, sest endal suht sama probleem :)
    kaitse veidi rohkem ka blinde.

    Comment

    • 5gww
      Õpihimuline Mängur
      • Aug 2010
      • 333

      #3
      Re: Junkipats NL25 starsis donkamas

      tõmba natukene loosemaks ka, see on minu soovitus, ja nagu pikk ütles , varasta ja kaitse rohkem blinde. viska suuremad kaotatud käed, vb sealt leiab mõned suured leakid. aga edu edasipidiseks.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #4
        Re: Junkipats NL25 starsis donkamas

        ATT steal onsama mis steal% hemis? 24 on kyll väike .. NL25 on paras 40 imo, seal ei mängita ju vastu

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #5
          Re: Junkipats NL25 starsis donkamas

          tundub, et liiga kergelt annad alla. Mul wtsd mingi30+ pidevalt olnud ning tihti saab donkide bluffe vahele võetud. Kindlasti ava enda range donkide vastu. Isoleeri neid JT+A8s+ hilisest positsioonist, keskpositsioonist Qjs+. Lisaks sinna rangele veel kõik pocketid kui limpijaid on 1. Kui limpijaid 2 või enam enne sind siis limbi kaasa paaride ning suited ässade ja muude suited connectorite ning ka gapperitega. Varasta seni kuni vastu hakatakse. Ära kätt vaatagi. Viimasel on eeldus, et blindidel on tegelinskid kelle fold to steal on 90+.(neid on metsikult palju.). Kindlasti on asju veel.

          Edu grindimisel.

          Comment

          • 5gww
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2010
            • 333

            #6
            Re: Junkipats NL25 starsis donkamas

            ma vaatasin oma statse ja mul oli üldse wtsd 20 ja w$wsf ka ainult 31.2, aga eks mängijad ole erinevad. vaata ptr-ist enda limiidi suurimate võitjate käsi, sealt saad palju abi ja mõtteid juurde kuidas mingis situatsioonis käituda.

            Comment

            • Provoker
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 3067

              #7
              Re: Junkipats NL25 starsis donkamas

              PTRi suurimad võitjad on haleda winratega multitablerid kes NL25-st edasi ei jõuagi enamasti. Nendelt pole küll midagi õppida. Need kes biidivad veedavad selles limiidis vast kuu või kaks enne edasi liikumist.

              Comment

              • junkman
                Jube Noob
                • Mar 2010
                • 156

                #8
                Re: Junkipats NL25 starsis donkamas

                Lugesin siis teie postitused siin läbi ja läksin mängima.

                tulemus siis selline
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                blogi tegin täpselt siis , kui joon on kõige all, seal -50$ juures.

                Comment

                • junkman
                  Jube Noob
                  • Mar 2010
                  • 156

                  #9
                  Re: Junkipats NL25 starsis donkamas

                  üks käsi ka siis, midagi erilist ei ole, lollus on see, et nii vähe bettisin. statid olid 32/20 29 käe peale
                  $0.10/$0.25 No Limit Holdem
                  PokerStars
                  7 Players
                  Hand Conversion Powered by weaktight.com

                  Stacks:
                  UTG iamhungarian ($27.93)
                  UTG+1 Johnytop ($28.05)
                  MP StomaAl ($17.21)
                  CO Billy775 ($20.41)
                  BTN Hero ($32.92)
                  SB Traikent ($25)
                  BB laudakatus ($25)

                  Pre-Flop: ($0.35, 7 players) Hero is BTN 10 10
                  3 folds, Billy775 raises to $0.75, Hero raises to $2.25, 2 folds, Billy775 goes all-in $20.41, Hero calls $18.16

                  Flop: 6 4 K ($41.17, 2 players, 1 all-in)

                  Turn: 10 ($41.17, 2 players, 1 all-in)

                  River: J ($41.17, 2 players, 1 all-in)

                  Final Pot: $41.17
                  Billy775 shows a pair of Eights
                  8 8
                  Hero shows three of a kind, Tens
                  10 10

                  Hero wins $39.17 (net +$18.76)

                  Billy775 lost $20.41

                  Comment

                  • Priidix
                    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                    • Jun 2009
                    • 2839

                    #10
                    Re: Junkipats NL25 starsis donkamas

                    Algselt postitas junkman Vaata postitust
                    üks käsi ka siis, midagi erilist ei ole, lollus on see, et nii vähe bettisin. statid olid 32/20 29 käe peale
                    päris julge call , peaks mainima. 3bet(size) on solid.

                    Comment

                    • Provoker
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 3067

                      #11
                      Re: Junkipats NL25 starsis donkamas

                      Ma tegin eile samasuguse calli oma JJ-ga kui 12/10 vastane 4betshoves preflopis. Näitas 33.

                      Comment

                      • junkman
                        Jube Noob
                        • Mar 2010
                        • 156

                        #12
                        Re: Junkipats NL25 starsis donkamas

                        Tegin täna siis kerge sessi jälle. Alguses mängisin normaalselt, hiljem mõned enda lollused ja nii ta läks.

                        Comment

                        • junkman
                          Jube Noob
                          • Mar 2010
                          • 156

                          #13
                          Junkipats NL25 starsis donkamas

                          Mängisin siis täna nii 2.2k kätt, suht huvitav sess oli, sest palju oli fishe, aga ei saanud nende käest raha kuidagi kätte. standard on see, et alati saan sessi alguses millegagi kotti ja siis hakkan ülespoole tõusma.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Käsi ka millega sain siis korralikult ära, flopi bet oleks võinud suurem olla, kuna reatõmme

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          Working...