Tyler Durden- Jube raske tundub see algus!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tyler Durden
    FPP Pro
    • Apr 2010
    • 270

    #46
    Re: Tyler Durden- Jube raske tundub see algus!

    Algselt postitas lypsja Vaata postitust
    KK käsi... PF tee 3-bet'e järgnevalt:
    2xBB tõstele lajata peale 8-10 BB (4-5 korda vastase raise suurus)
    3xBB tõstele lajata peale 12 BB (4 korda vastase raise suurus)
    4xBB tõstele lajata peale 14 BB (3,5 korda vastase raise suurus)
    5xBB või suuremale tõstele lajata peale 3 korda vastase raise suurus
    * kui oled vastase suhtes positsioonil, siis võta tõstelt 1-2 BB vähemaks, kui aga väljaspool positsiooni (näiteks vastane CO, sina aga BB), siis lisa tõstele 1-2 BB rohkem... ja kui algse tõstja ja sinu vahele jääb mängijaid kes callisid (coldcallisid) algse tõste, siis lisa oma tõstele 1-2 BB iga coldcallija kohta.

    Need tarkused on kõik kirjas Ranka tabeli teemas!!!

    AK käsi - ma nüüd ei tea mis on teoreetiliselt õige, aga flop on suht kehva jätkupanuseks (masti-, reatõmbed ja keskmised kaardid - vist pidi kõige hullem kombinatsioon olema jätkupanuse jaoks!?) ja mina checkiks flopi... turnil vastane jätkas nõrkuse näitamist ja siin juba lajataks üle poole poti suuruse panuse ja riveril checkiks järgi kui me ise ei hitiks
    KK-ga mul polnudki probleeme:) Olin kiirustades lihtsalt pisut vähem pannud.
    Täitsa teadlik sellest lõigust Ranka tabelis.
    Aga see AK... jah, sellega on pidevalt jamasid. Nii nagu ma seda seni mänginud olen, enam jätkata ei saa, liiga palju raha läheb niimoodi kaotsi.

    Comment

    • Tyler Durden
      FPP Pro
      • Apr 2010
      • 270

      #47
      Re: Tyler Durden- Jube raske tundub see algus!

      1341 kätt. +$10.01. Ilus!

      Väga suuri lollusi ei teinud, kuid mõned siiski. Vähemalt teen neid vaikselt järjest vähem:)

      Teen õhtul ühe umbes 1000 käelise veel.

      HEM'i Replayer näitab minu statside ees märki ABC. See on vist hea märk:)

      Comment

      • kip
        FPP Pro
        • Jul 2009
        • 256

        #48
        Re: Tyler Durden- Jube raske tundub see algus!

        Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
        1. cooler
        2. river fold - et riveri overbet = peaaegu alati nuts. õpi neid käsi foldima, säästad palju $$$. muidu enne riverit wp
        3. riveris võid c/c peale minna, mast tuli maha.
        4. tõsta pre rohkem kui 5bb, sest sa oled oop - pane 6xbb. ja sa cbetid üle poti - natuke kõrgemal vastased hakkavad siuksed asju tähele panema. ära seda tee üldjuhul. ehk sa näitad oma käe tugevust betsizega.
        +1

        Comment

        • Tyler Durden
          FPP Pro
          • Apr 2010
          • 270

          #49
          Re: Tyler Durden- Jube raske tundub see algus!

          Huvitav, mis värk sellega on, kui eelmine päev läks mäng kenasti, siis järgmisel päeval ei taha käed vastu pidada?? Päris sageli juhtub seda olen tähele pannud.
          Tegin nüüd 2432 kätt. -$3.76. Suutsin käia ära pea -$10 augus. Päris välja siiski ei õnnestunud ronida, kuigi korraks juba valgus paistis, natuke üle dollari jäi siis puudu.
          Hetkel pole kahjuks aega, kuid õhtul panen mõned tänased erilised "lemmikud" siia ka. Äkki keegi märkab mingeid minupoolseid valesid liigutusi.

          Comment

          • Tyler Durden
            FPP Pro
            • Apr 2010
            • 270

            #50
            Re: Tyler Durden- Jube raske tundub see algus!

            Igatahes, mõned käed siis nüüd:

            1. Flopis 2 paari. Bustoks läksin sellega. Arvasin, et tal Ax.
            Vastane 101 käe peale 61/8/1,4.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            2. Set vs. suurem set.
            Vastane 752 kätt 23/5/2,9
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            3. ...Kui õigesti või valesti see nüüd välja kukkus?...
            Vastane 55 kätt 20/7/1,0
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            4. Sain rea ja masti ja pähe.
            Vastane 108 kätt 19/1/0,6
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            5. Floppasin seti. Turnis foldisin. Oleks keegi teisiti käitunud?
            vastane 57 kätt 52/5/1,4
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            3 AA-d ja 3 KK-d aitasid ka kõvasti miinuse süvenemisele kaasa. Õnneks osad vastased olid shortid.

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #51
              Re: Tyler Durden- Jube raske tundub see algus!

              1 käsi - vaata ta agg factorit. ta ei teeks niimoodi Ax'ga
              2 käsi - cooler
              3 käsi - agg factor! e. vaata rohkem seda. vastane on donk, aga postflop passiivne. + baluga vt üle
              4 käsi - converdi normaalselt
              5 käsi - wp, aint et miks flopist overbetid? mono flopil võid just vähem panna
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • Cypher0
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 1512

                #52
                Re: Tyler Durden- Jube raske tundub see algus!

                1. käes sitta see aggro faktor, selle käe oleks ma küll samamoodi mänginud.

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #53
                  Re: Tyler Durden- Jube raske tundub see algus!

                  rly?
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • nomerlot
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 2233

                    #54
                    Re: Tyler Durden- Jube raske tundub see algus!

                    1. käsi kahte top paari flopis naljalt foldida ei tahaks, oleksin ka seal broke läinud.
                    Sellised minraised unusta küll ära, tõsta normaalselt üle.

                    Comment

                    • Tyler Durden
                      FPP Pro
                      • Apr 2010
                      • 270

                      #55
                      Re: Tyler Durden- Jube raske tundub see algus!

                      Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                      1 käsi - vaata ta agg factorit. ta ei teeks niimoodi Ax'ga
                      2 käsi - cooler
                      3 käsi - agg factor! e. vaata rohkem seda. vastane on donk, aga postflop passiivne. + baluga vt üle
                      4 käsi - converdi normaalselt
                      5 käsi - wp, aint et miks flopist overbetid? mono flopil võid just vähem panna
                      Eks ma pean jah rohkem jälgima seda agg factorit.
                      Vabandust selle 4-nda käe konvertimise pärast. Olen üldiselt ikka enne postitamist üle vaadanud, aga seekord läks siis nii.
                      5 käes panin rohkem, et välja selgitada, kas tal mingid asised potid käes. Flop ju ainult nendest koosneski. Et kui callib või raiseb, siis rohkem ei hakka raha sisse loopima. Väga vale mõttekäik?

                      Comment

                      • Tyler Durden
                        FPP Pro
                        • Apr 2010
                        • 270

                        #56
                        Re: Tyler Durden- Jube raske tundub see algus!

                        Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                        1. käsi kahte top paari flopis naljalt foldida ei tahaks, oleksin ka seal broke läinud.
                        Sellised minraised unusta küll ära, tõsta normaalselt üle.
                        Vaatasin jah, et see raise oli täielik jama... Vahest on 3-s või 4-s lauas korraga jube möll, siis läheb kiireks ja sellest ka tekivad sisse aeg-ajalt vead, mida muidu enam naljalt ei teeks.

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #57
                          Re: Tyler Durden- Jube raske tundub see algus!

                          Sul on cbeti suurus väga paigast ära. Õhuga paned samapalju? Missest et nad callivad igasuguse saastaga, igakord ju sul ei ole kätt ja neil ei ole kätt, aga tahaks turni näha jne.

                          Comment

                          • Tyler Durden
                            FPP Pro
                            • Apr 2010
                            • 270

                            #58
                            Re: Tyler Durden- Jube raske tundub see algus!

                            Algselt postitas alaska Vaata postitust
                            Sul on cbeti suurus väga paigast ära. Õhuga paned samapalju? Missest et nad callivad igasuguse saastaga, igakord ju sul ei ole kätt ja neil ei ole kätt, aga tahaks turni näha jne.
                            Suurema cbeti teen üldjuhul siis, kui omal on midagi asist ja vastaseid rohkem, kui üks ning siis ka, kui liialt tõmbeid tuleb maha.

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #59
                              Re: Tyler Durden- Jube raske tundub see algus!

                              vastased hammustavad ju läbi sellise käitumise?

                              Comment

                              • nomerlot
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 2233

                                #60
                                Re: Tyler Durden- Jube raske tundub see algus!

                                Algselt postitas alaska Vaata postitust
                                vastased hammustavad ju läbi sellise käitumise?
                                NL2-s? julgen kahelda :)

                                Comment

                                Working...