Tyler Durden- Jube raske tundub see algus!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tyler Durden
    FPP Pro
    • Apr 2010
    • 270

    #31
    Re: Tyler Durden- Jube raske tundub see algus!

    Vinguks nüüd natuke selle üle, kuidas vastased saavad muudkui oma flushe kokku ja endal sarnastes olukordades muudkui raha kaob...

    Flopis mul TPTK+FD. Oleks teisiti seda mängida saanud?
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #32
      Re: Tyler Durden- Jube raske tundub see algus!

      1. cooler
      2. river fold - et riveri overbet = peaaegu alati nuts. õpi neid käsi foldima, säästad palju $$$. muidu enne riverit wp
      3. riveris võid c/c peale minna, mast tuli maha.
      4. tõsta pre rohkem kui 5bb, sest sa oled oop - pane 6xbb. ja sa cbetid üle poti - natuke kõrgemal vastased hakkavad siuksed asju tähele panema. ära seda tee üldjuhul. ehk sa näitad oma käe tugevust betsizega.
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #33
        Re: Tyler Durden- Jube raske tundub see algus!

        Algselt postitas Tyler Durden Vaata postitust
        Vinguks nüüd natuke selle üle, kuidas vastased saavad muudkui oma flushe kokku ja endal sarnastes olukordades muudkui raha kaob...

        Flopis mul TPTK+FD. Oleks teisiti seda mängida saanud?
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        wp
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • Tyler Durden
          FPP Pro
          • Apr 2010
          • 270

          #34
          Re: Tyler Durden- Jube raske tundub see algus!

          Algselt postitas fyte Vaata postitust
          Nt 1. käes sulle tõmmati riverisse ära lihtsalt, nii et ei saa täpselt aru et miks küsid, kas midagi valestid.
          2. käes ei tasuks foldida, kui vastane checkib Cbeti jätaks tegemata tho.
          Konkreetselt selle esimese kohta ma ei küsinudki:)
          Aga miks ma teises cbeti tegemata peaksin jätma?

          Comment

          • Tyler Durden
            FPP Pro
            • Apr 2010
            • 270

            #35
            Re: Tyler Durden- Jube raske tundub see algus!

            Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
            4. tõsta pre rohkem kui 5bb, sest sa oled oop - pane 6xbb. ja sa cbetid üle poti - natuke kõrgemal vastased hakkavad siuksed asju tähele panema. ära seda tee üldjuhul. ehk sa näitad oma käe tugevust betsizega.

            Potist suuremalt cbetin aeg-ajalt olukordades, kus omal tugev käsi aga vastaseid rohkem, kui üks. Sooviks neid vähem, ühest on küll:) Küllaltki harva teen seda. Kõrgemal pannakse kindlasti seda tähele, täitsa nõus.

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #36
              Re: Tyler Durden- Jube raske tundub see algus!

              Algselt postitas Tyler Durden Vaata postitust
              Konkreetselt selle esimese kohta ma ei küsinudki:)
              Aga miks ma teises cbeti tegemata peaksin jätma?
              Sest FDga JTx board hitib vastase range normaalselt - kui ta paari ei flopanud, siis gutshot/OESD vm draw võib üsna tihti tal olla, mida ei foldi. Sa olid investeerinud potti kõigest 5bb.

              Comment

              • Tyler Durden
                FPP Pro
                • Apr 2010
                • 270

                #37
                Re: Tyler Durden- Jube raske tundub see algus!

                Algselt postitas fyte Vaata postitust
                Sest FDga JTx board hitib vastase range normaalselt - kui ta paari ei flopanud, siis gutshot/OESD vm draw võib üsna tihti tal olla, mida ei foldi. Sa olid investeerinud potti kõigest 5bb.

                Selge.

                Comment

                • Tyler Durden
                  FPP Pro
                  • Apr 2010
                  • 270

                  #38
                  Re: Tyler Durden- Jube raske tundub see algus!

                  Aga siiski, miks siis Ranka ikkagi kirjutab nii: "Kui Te tõstsite preflopis ja saate calli ning näete floppi. Kui Te olete flopis kahekesi (Teie ja Teie vastane) siis alati (100% ajast) panustage flopis (ehk cbet) olenemata, mis on Teie käe tugevus."?

                  Küsin sellepärast, et see on lihtsalt suht segadust tekitav, kui üks õpetab ühtemoodi, teine teistmoodi:)

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #39
                    Re: Tyler Durden- Jube raske tundub see algus!

                    Ma arvan, et asi on selles, et ranka ei saanud tabelisse panna kõiki boarde, mida mitte cbetida ja cbettimine ei saa kunagi HU ja tavalises potis väga vale olla.
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • Tyler Durden
                      FPP Pro
                      • Apr 2010
                      • 270

                      #40
                      Re: Tyler Durden- Jube raske tundub see algus!

                      Hüva:)

                      Lõpetasin natuke natuke aega tagasi lühikese sessi. 874 kätt. +$3.90.

                      Suurim kaotav käsi oli järgmine:
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Sain oma flushi kokku küll, aga...
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Üks ilus fold minu poolt:)
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Kas see AI minek flopis oli liialdus? Ise arvan, et mitte.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Callin QQ-ga preflop fishi AI ära, raha sees juba üksjagu niikuinii. Vastane- 42/19/2,7. 3bet 17,4. Käsi 73. Lootsin näha halvemat kätt, kuid kõik läks nii nagu vaja:)
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      E: teises käes olid valed positsioonid, muutsin ära.
                      Last edited by Tyler Durden; 13.11.10, 07:13. Põhjus: Parandus

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #41
                        Re: Tyler Durden- Jube raske tundub see algus!

                        5 käe peale pole mõtet statte vaadata e. esimene käsi pole AI käsi

                        2 käsi - kuidas BB actib enne sind? sa ju sb

                        3. käsi - kui reade pole, ei soovita minna AI ka QQ'ga

                        4. käsi on ok
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • K2snakas
                          Pokkerihai
                          • Feb 2009
                          • 2388

                          #42
                          Re: Tyler Durden- Jube raske tundub see algus!

                          Algselt postitas nikitheone Vaata postitust

                          3. käsi - kui reade pole, ei soovita minna AI ka QQ'ga

                          ma ei tea kuidas starsis on, aga trio nl2 ei foldi ükski reg pre QQ ega ka AK veel v2hem fishid, nii et imo on QQga nl2s pre chipida, aga kyll mitte 2+vastase vastu...

                          E: njh tegelt fr on vist teine teema ikka...
                          Last edited by K2snakas; 12.11.10, 23:54.

                          Comment

                          • Tyler Durden
                            FPP Pro
                            • Apr 2010
                            • 270

                            #43
                            Re: Tyler Durden- Jube raske tundub see algus!

                            Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                            5 käe peale pole mõtet statte vaadata e. esimene käsi pole AI käsi

                            2 käsi - kuidas BB actib enne sind? sa ju sb

                            3. käsi - kui reade pole, ei soovita minna AI ka QQ'ga

                            4. käsi on ok
                            1.Tõsi, see polnud jah AI käsi, kaasa läksin vaid seepärast, et ta tahtis iga oma käega AI minna. Ja pealegi ta oli shortstack ka, kui oma õigustamist jätkata:)

                            2. Hmm... selle käe konvertimisel on mingi jama tekkinud... Tegelikult olin mina BB ja vastane UTG.
                            Kui tihti seda juhtub, et konvertimisel vahetatakse positsioonid ära? Peab vist hakkama alati üle kontrollima igaksjuhuks.

                            Igatahes parandasin asja ära.

                            3. Arusaadav.
                            Last edited by Tyler Durden; 13.11.10, 07:16.

                            Comment

                            • Tyler Durden
                              FPP Pro
                              • Apr 2010
                              • 270

                              #44
                              Re: Tyler Durden- Jube raske tundub see algus!

                              1019 kätt. +$2.14.

                              Suurim kaotav käsi.
                              TT. Vastane- 38/4/1,3 112 kätt. Short (või kus maalt see shortstack täpselt pihta hakkab?:). Väga halvasti mängitud?
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Üks magus käsi ka siia.
                              KK. Pref oleks pidanud vist mõned bb-d rohkem panema.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              CO AKo-ga, millega ma midagi eriti ei osanud midagi peale hakata.. Vastane: 17/13/6,5 219 kätt. Üldiselt satun AK-ga sageli olukordadesse, mis mulle väga ei meeldi. Niiet, kui ma olen pref raisenud ja mind reraisetakse, mis ma siis tegema peaksin? See oleneb muidugi vastasest ka, aga ikkagi. Callin, vaatan kas sain pihta, kui ei saanud, siis c/f?
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • lypsja
                                FPP Pro
                                • Oct 2008
                                • 270

                                #45
                                Re: Tyler Durden- Jube raske tundub see algus!

                                KK käsi... PF tee 3-bet'e järgnevalt:
                                2xBB tõstele lajata peale 8-10 BB (4-5 korda vastase raise suurus)
                                3xBB tõstele lajata peale 12 BB (4 korda vastase raise suurus)
                                4xBB tõstele lajata peale 14 BB (3,5 korda vastase raise suurus)
                                5xBB või suuremale tõstele lajata peale 3 korda vastase raise suurus
                                * kui oled vastase suhtes positsioonil, siis võta tõstelt 1-2 BB vähemaks, kui aga väljaspool positsiooni (näiteks vastane CO, sina aga BB), siis lisa tõstele 1-2 BB rohkem... ja kui algse tõstja ja sinu vahele jääb mängijaid kes callisid (coldcallisid) algse tõste, siis lisa oma tõstele 1-2 BB iga coldcallija kohta.

                                Need tarkused on kõik kirjas Ranka tabeli teemas!!!

                                AK käsi - ma nüüd ei tea mis on teoreetiliselt õige, aga flop on suht kehva jätkupanuseks (masti-, reatõmbed ja keskmised kaardid - vist pidi kõige hullem kombinatsioon olema jätkupanuse jaoks!?) ja mina checkiks flopi... turnil vastane jätkas nõrkuse näitamist ja siin juba lajataks üle poole poti suuruse panuse ja riveril checkiks järgi kui me ise ei hitiks

                                Comment

                                Working...