Tyler Durden- Jube raske tundub see algus!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tyler Durden
    FPP Pro
    • Apr 2010
    • 270

    #16
    Re: Tyler Durden- Jube raske tundub see algus!

    Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    austa vastaste 3bette. Liiga palju oled neid callinud. Ning teine suur asi mis silma hakkas, oli see, et sa ei varasta blinde peaaegu üldse. Hakka blindivargaks ning näed ise kuidas CO ja BT range avanma hakkab.igasugused suited ässad kunnid, pildikaardid ning suited connectorid ja 1gapperid sobivad ideaalselt varastamiseks. Jälgima pead ainult seda, et blindidel väga loosed mängijad ei oleks.
    Selge. Keegi muidu rääkis mulle, et sellel limiidil pole blindivargus nii oluline.
    Aga see selleks, eks ma võtan arvesse:)

    Comment

    • Cypher0
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 1512

      #17
      Re: Tyler Durden- Jube raske tundub see algus!

      On ikka oluline, lihtsalt veits vähem kui kõrgemal:)

      Comment

      • lypsja
        FPP Pro
        • Oct 2008
        • 270

        #18
        Re: Tyler Durden- Jube raske tundub see algus!

        Algselt postitas Tyler Durden Vaata postitust
        Cbeti kohta seda, et Ranka seal soovitas flopis alati cbet panna, kui ise oled prf raisenud ja üks vastane on...
        ma pole suuremasi proff, aga minuarust peab ikka olukorda ka jälgima: positsioon, vastase tüüp, mitu vastast, flopi struktuur jne... kui sa 100% c-betid siis hakkab isegi kõige juhmim donk sulle lõpuks vastu...

        peaks olema alustuseks suht OK artikkel c-beti kohta

        seda kuidas mõned härrad saavad punase joone üles liikuma pole veel pihta saanud - endal õrnas miinuses... viimased sessid on liikunud horisontaalis - hakkasin CO ja BTN olles raisema (varastama) 3 x BB...

        siinkohal küss tegijamatele kas 3 x BB peaks rakendama ka SB olles või seal ikkagi 4 x BB lajatama... viimased korrad olen 3 x BB kasutanud ja pole nagu hullu, vastuaction tundub sarnane olevat nagu 4 x BB puhul

        ja lisaks VARASTA OHTRALT, aga jällegi jälgi vastast ja natu ennast ka :) et üle ei pingutaks :)

        Comment

        • Tyler Durden
          FPP Pro
          • Apr 2010
          • 270

          #19
          Re: Tyler Durden- Jube raske tundub see algus!

          Algselt postitas lypsja Vaata postitust
          ma pole suuremasi proff, aga minuarust peab ikka olukorda ka jälgima: positsioon, vastase tüüp, mitu vastast, flopi struktuur jne... kui sa 100% c-betid siis hakkab isegi kõige juhmim donk sulle lõpuks vastu...
          Seda jälgin suht alati, mitu vastast on. Need ülejäänud asjad peab üle vaatama.

          Ja varastamisele hakkan ka suuremat rõhku panema:)
          Last edited by Tyler Durden; 08.11.10, 17:59. Põhjus: Täiendus

          Comment

          • Tyler Durden
            FPP Pro
            • Apr 2010
            • 270

            #20
            Re: Tyler Durden- Jube raske tundub see algus!

            Üks asi veel, mis mu mängule kindlasti kasuks ei tule on see, et viimased poolteist kuud on jube pikad tööpäevad olnud, ehk siis rohkem kui pool ajast millal olen cashi mängimisega tegelenud. Õhtul laudadesse istudes pole ma kuigi värske. Aga tahtmine mängida on suur:) Õppimise ja lugemise jaoks nagu energiast jääb puudu ja loomulikult ajast ka, niigi hammustan liiga sageli oma uneajast suuri ampse, et mängida saaks. Kuni see orjamise periood veel kestab peaks vast üleüldse mängimist kõvasti piirama ja hoopis lugemisega tegelema.

            Comment

            • Rebz
              Julm Donk
              • Jun 2010
              • 31

              #21
              Re: Tyler Durden- Jube raske tundub see algus!

              peale tööd insta magama ja hommikul enne tööleminekut grindid..ma usun et se olex suur pluss
              selline soovitus rämedalt fishilt julmale donkile
              Last edited by Rebz; 08.11.10, 19:49.

              Comment

              • Cypher0
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 1512

                #22
                Re: Tyler Durden- Jube raske tundub see algus!

                Algselt postitas Rebz Vaata postitust
                peale tööd insta magama ja hommikul enne tööleminekut grindid..ma usun et se olex suur pluss
                selline soovitus rämedalt fishilt julmale donkile
                Abikaasale kindlasti meeldiks.:)

                Comment

                • oitarvi
                  Vana Tegija
                  • Jan 2009
                  • 1231

                  #23
                  Re: Tyler Durden- Jube raske tundub see algus!

                  Algselt postitas Rebz Vaata postitust
                  peale tööd insta magama ja hommikul enne tööleminekut grindid..ma usun et se olex suur pluss
                  selline soovitus rämedalt fishilt julmale donkile
                  Hommikul ju pokkeri traffic ka suht väike ja fishe vähem. Pigem arvan, et õhtul on parem grindida, kui hommikul väga vara ärgates. :)

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #24
                    Re: Tyler Durden- Jube raske tundub see algus!

                    Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
                    Hommikul ju pokkeri traffic ka suht väike ja fishe vähem. Pigem arvan, et õhtul on parem grindida, kui hommikul väga vara ärgates. :)
                    Wrong tegelt.Hommikul just kõige paremad lauad alati.
                    Aga ma usun,et NL2 on see ebaoluline.

                    Comment

                    • Tyler Durden
                      FPP Pro
                      • Apr 2010
                      • 270

                      #25
                      Re: Tyler Durden- Jube raske tundub see algus!

                      Abikaasa oleks kindlasti väga rahul:)

                      Aga see ei tundu ka päris õige ikka, et peale tööd magama ja enne tööd mängima:) Huvitav, kas keegi niimoodi üldse teeb?

                      Comment

                      • Tyler Durden
                        FPP Pro
                        • Apr 2010
                        • 270

                        #26
                        Re: Tyler Durden- Jube raske tundub see algus!

                        Mõtlesin, et otsin väja mõned probleemsed käed siia ülespanemiseks, aga silm vajub vägisi kinni, täna vast ei jõua.

                        Comment

                        • totaldonk
                          Grinder
                          • Dec 2009
                          • 914

                          #27
                          Re: Tyler Durden- Jube raske tundub see algus!

                          mõte on hea aga oleneb, mis tööd teed muidugi, kui väsitad ennast pokkeriga ära siis töö kvaliteet ei pruugi just parim olla :)

                          Comment

                          • Tyler Durden
                            FPP Pro
                            • Apr 2010
                            • 270

                            #28
                            Re: Tyler Durden- Jube raske tundub see algus!

                            Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
                            mõte on hea aga oleneb, mis tööd teed muidugi, kui väsitad ennast pokkeriga ära siis töö kvaliteet ei pruugi just parim olla :)
                            Töö mida teen, pole mulle eriline rõõm, pokkeri kvaliteedist hoolin pisut enam:)

                            Comment

                            • Tyler Durden
                              FPP Pro
                              • Apr 2010
                              • 270

                              #29
                              Re: Tyler Durden- Jube raske tundub see algus!

                              Lõpetasin just väikese sessiooni. 1007 kätt. -2 buy inni tulemuseks...


                              Topin suuremad kaotavad käed siia, äkki keegi näitab kätte, mis valesti tegin.

                              1. Siin vist küll polnudki suurt midagi teha.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              2. Sattusin tõsise monsteri otsa... Oleks pidanud foldima turnis?
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              3. Mida oleks siin pidanud tegema?
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              4. See ka siia, sest mis sess see on, kui AA-ga pähe ei saa.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • fyte
                                Pokkerihai
                                • Jun 2010
                                • 3378

                                #30
                                Re: Tyler Durden- Jube raske tundub see algus!

                                Algselt postitas Tyler Durden Vaata postitust
                                Lõpetasin just väikese sessiooni. 1007 kätt. -2 buy inni tulemuseks...


                                Topin suuremad kaotavad käed siia, äkki keegi näitab kätte, mis valesti tegin.

                                1. Siin vist küll polnudki suurt midagi teha.
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                2. Sattusin tõsise monsteri otsa... Oleks pidanud foldima turnis?
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                Nt 1. käes sulle tõmmati riverisse ära lihtsalt, nii et ei saa täpselt aru et miks küsid, kas midagi valesti.
                                2. käes ei tasuks foldida, kui vastane checkib Cbeti jätaks tegemata tho.
                                Last edited by fyte; 10.11.10, 20:56.

                                Comment

                                Working...