kavalrebane @ NL20

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kavalrebane
    Julm Donk
    • Feb 2010
    • 50

    #31
    Re: kavalrebane @ NL10

    Veel üks 113€ hit, tõmmati riveris ära ikka

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • kavalrebane
      Julm Donk
      • Feb 2010
      • 50

      #32
      Re: kavalrebane @ NL20

      Tunnen ennast NL20 juba üpris mugavalt, seega jään selle juurde.

      Tänane cashgame: +113.38€
      Tänane turniiripokker: +150€

      Comment

      • kavalrebane
        Julm Donk
        • Feb 2010
        • 50

        #33
        Re: kavalrebane @ NL20

        graph:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • Relamz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1467

          #34
          Re: kavalrebane @ NL20

          Nämm nämm, lase samamoodi edasi :).

          Comment

          • totaldonk
            Grinder
            • Dec 2009
            • 914

            #35
            Re: kavalrebane @ NL20

            käisid kõrgel shotti võtmas ?:D

            Comment

            • kavalrebane
              Julm Donk
              • Feb 2010
              • 50

              #36
              Re: kavalrebane @ NL20

              Tõsi ta on.

              Comment

              • kavalrebane
                Julm Donk
                • Feb 2010
                • 50

                #37
                Re: kavalrebane @ NL20

                Paar tundi tagasi sai tuldud cashi mängimast siis ja tuli päris korralik profit: +5500 eek

                Comment

                • kavalrebane
                  Julm Donk
                  • Feb 2010
                  • 50

                  #38
                  Re: kavalrebane @ NL20

                  Pole pikalt kirjutanud. Kandsin oma bankrolli starsi ning vaatan, kuidas läheb 45man ja 90man turbodes. Seega cashist hoian mõnda aega eemale.

                  Comment

                  • jep18
                    Julm Donk
                    • Oct 2008
                    • 49

                    #39
                    Re: kavalrebane @ NL20

                    No kuidas läheb mu rahahunniku kasvatamine ?

                    Comment

                    • Foux
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 486

                      #40
                      Re: kavalrebane @ NL20

                      Algselt postitas jep18 Vaata postitust
                      No kuidas läheb mu rahahunniku kasvatamine ?
                      No ma oletan, et kahaneb, sest ta postitab ainult plusspäevi ja hitte

                      Comment

                      Working...