kavalrebane @ NL20

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kavalrebane
    Julm Donk
    • Feb 2010
    • 50

    #16
    Re: kavalrebane @ NL4

    Väike hiiter sessi lõpuks is nice:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by kavalrebane; 11.11.10, 23:14.

    Comment

    • kavalrebane
      Julm Donk
      • Feb 2010
      • 50

      #17
      Re: kavalrebane @ NL4

      Väike update:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #18
        Re: kavalrebane @ NL4

        11 BI up ? why not, hästi elame.

        Comment

        • kavalrebane
          Julm Donk
          • Feb 2010
          • 50

          #19
          Re: kavalrebane @ NL4

          Kus sa sellega, rohkem ikka :D
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • kavalrebane
            Julm Donk
            • Feb 2010
            • 50

            #20
            Re: kavalrebane @ NL4

            Täis peaga turnasid teha on fun, 3 in a row 5€ buyin 1 table turnalt esikoht ja kena 75€ profit. Ning Crapshootilt ka 3x buyini, ehk 30€ :D
            Last edited by kavalrebane; 14.11.10, 00:42.

            Comment

            • kavalrebane
              Julm Donk
              • Feb 2010
              • 50

              #21
              Re: kavalrebane @ NL4

              Nice biit http://www.pokerhand.org/?5803808

              Comment

              • kavalrebane
                Julm Donk
                • Feb 2010
                • 50

                #22
                Re: kavalrebane @ NL4

                Pole vahepeal jõudnud pokkeriga väga palju tegeleda, korvpall võtab enamus ajast. Kuid täna jõudsin ühe sessi teha ja selle graphi lisan ka siis:


                Tundub, et limiidi tõus on kohe tulemas, ehk jõuan täna juba selleni, fingers crossed!

                Comment

                • virukunn
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 2036

                  #23
                  Re: kavalrebane @ NL4

                  Päris kena sessioon
                  Microgamingus antakse nii kergelt raha 2ra ?

                  Comment

                  • kavalrebane
                    Julm Donk
                    • Feb 2010
                    • 50

                    #24
                    Re: kavalrebane @ NL4

                    Tuleb nii välja

                    Comment

                    • rainer
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 383

                      #25
                      Re: kavalrebane @ NL4

                      nl4-s võitsid sessiooniga 56 eur ?

                      pole paha

                      Comment

                      • LOSE
                        Räme Fish
                        • Sep 2010
                        • 10

                        #26
                        Re: kavalrebane @ NL4

                        triobeti nl4 on kuldne, nl10 rolli sai päris kiirelt kokku, 20k handiga oli winrate 23bb/100.
                        Kena sess ja GL

                        Comment

                        • kavalrebane
                          Julm Donk
                          • Feb 2010
                          • 50

                          #27
                          Re: kavalrebane @ NL4

                          Ma 4 sessi ajanappuse tõttu jõudnud teha, kuid iga sess on ca. 50$ plussi olnud - seega rahul.

                          Comment

                          • kavalrebane
                            Julm Donk
                            • Feb 2010
                            • 50

                            #28
                            Re: kavalrebane @ NL4

                            No ma usun, et nüüd võib küll limiidis üles liikuda, kena 700€ hit turnal:
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • raunsz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1492

                              #29
                              Re: kavalrebane @ NL4

                              Kõva boost ju ! Kaua turka kestis. Edu uues limiidis!

                              Tahaks ka hittida kunagi kuskil midagi. :D

                              Comment

                              • kavalrebane
                                Julm Donk
                                • Feb 2010
                                • 50

                                #30
                                Re: kavalrebane @ NL10

                                Vähe kestis, so called "crapshoot" turna, 3 minutit levelid. Omajagu luckboxi peab ikka olema, et üks selline kinni panna.

                                Comment

                                Working...