kavalrebane @ NL20

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kavalrebane
    Julm Donk
    • Feb 2010
    • 50

    #1

    kavalrebane @ NL20

    Tervist foorumirahvas, olen 21 aastane fella Tallinnast. Pokkeri mängimist tõsisemalt alustasin umbes 2010 veebruar. Kohe üldse polnud cashi tunnet, seega mängisin ainult MTT'sid. Ütleme nii, et bustosin mitmeid kordi triobetis ja noh näitasin suht sitta mängu ka olgem ausad. Kuna mu paljud tuttavad soovitasid mulle cashi ning ise tundsin ka, et MTT'de variance on tihti liiga sick, otsustasin cashile üle tulla.

    Tänasega alustasin siis oma cashi grindimis karjääri, postitan väikse graphi ka tänase kohta ning edaspidi siis mõned huvitavamad käed ja TILTamised.

  • kavalrebane
    Julm Donk
    • Feb 2010
    • 50

    #2
    Re: kavalrebane @ NL4, FR

    Eile oli elu päris lill, aga täna tuli downeri poiss külla.



    All-in EV on ka tore ofc.
    Last edited by kavalrebane; 04.11.10, 02:26.

    Comment

    • MeelisV
      Vana Tegija
      • Apr 2010
      • 1300

      #3
      Re: kavalrebane @ NL4, FR

      Volüüm on vägagi korralik, edu!

      Comment

      • LOSE
        Räme Fish
        • Sep 2010
        • 10

        #4
        Re: kavalrebane @ NL4, FR

        Mis nickname on kui võib küsida? Ise samas limiidis ja ka FR

        Comment

        • kavalrebane
          Julm Donk
          • Feb 2010
          • 50

          #5
          Re: kavalrebane @ NL4, FR

          Nimi on cleverfox see microgamingus siis.

          Comment

          • kavalrebane
            Julm Donk
            • Feb 2010
            • 50

            #6
            Re: kavalrebane @ NL4, FR

            Vahepeal arvutisse ei saanud, seega jätkan täna sessi. Üks päris huvitav käsi kohe algul:
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Foux
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 486

              #7
              Re: kavalrebane @ NL4, FR

              Sa ikka ei oota BBd nagu ma aru saan sellest käest. 4senti ka raha

              Comment

              • raunsz
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1492

                #8
                Re: kavalrebane @ NL4, FR

                Algselt postitas Foux Vaata postitust
                Sa ikka ei oota BBd nagu ma aru saan sellest käest. 4senti ka raha
                Jep, peaks ootama. Arvesta mitu lauda mängid > mitu korda sessi alustad > mitu korda kuus sesse alustad = kuu lõpuks päris suur hulk BBsid raisku lastud.

                Comment

                • kavalrebane
                  Julm Donk
                  • Feb 2010
                  • 50

                  #9
                  Re: kavalrebane @ NL4, FR

                  Liiga laisk, et uncheckida "auto post blind".

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #10
                    Re: kavalrebane @ NL4, FR

                    Algselt postitas kavalrebane Vaata postitust
                    Liiga laisk, et uncheckida "auto post blind".
                    Kui ma NL25 võtan 16 lauda lahti ja kohe hakkaks mängima see see läheks mulle 0.25x16=4 dollarit maksma...long runis soht kahjulik ikka.
                    Võib tunduda küll väike raha,aga tglt mitte.
                    4 dollari eest saan nelipaki juba poest.

                    Comment

                    • raunsz
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1492

                      #11
                      Re: kavalrebane @ NL4, FR

                      Seda peaks saama vaikimisi ka settingutest näppida!

                      edit: jah nt 2 sessi päevas, 5x nädalas, teeks juba ca $40 nädalas.

                      Comment

                      • kavalrebane
                        Julm Donk
                        • Feb 2010
                        • 50

                        #12
                        Re: kavalrebane @ NL4, FR

                        Sain laiskusest võitu ning enam linnukest "auto post blindi" ees pole. :)

                        Comment

                        • kavalrebane
                          Julm Donk
                          • Feb 2010
                          • 50

                          #13
                          Re: kavalrebane @ NL4, FR

                          Nii, saan siis kaks tundi grindida ja seejärel Paidele säru tegema!
                          Tööl on ka mõnus grindida, üks nl4 laud lahti ja vpip 50%, gr8 success!

                          Comment

                          • K2snakas
                            Pokkerihai
                            • Feb 2009
                            • 2388

                            #14
                            Re: kavalrebane @ NL4, FR

                            oled m2rkinud teema pealkirja et m2ngid FR, aga imo m2ngid sa 6maxi...

                            Comment

                            • kavalrebane
                              Julm Donk
                              • Feb 2010
                              • 50

                              #15
                              Re: kavalrebane @ NL4, FR

                              Well yeah, selle peaks vist ära erasema sealt. Eelistan ikkagi FR, kuid Microgamingus lihtsalt ei ole nii palju FR laudu, et ainuüksi neid mängida.

                              Comment

                              Working...