OMAHA H/L PL5-PL10

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Omaha H/L Grinder
    Räme Fish
    • Oct 2010
    • 13

    #1

    OMAHA H/L PL5-PL10

    Mõtlesin et hakkan tõsisemalt Omaha H/L grindima.Mängin 4-6 lauda korraga ja kajastan siia edaspidiselt graphe ja huvitavaid käsi.

    Alg BR:100$

    Alustuseks:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by Omaha H/L Grinder; 31.10.10, 14:00.
  • Omaha H/L Grinder
    Räme Fish
    • Oct 2010
    • 13

    #2
    Re: OMAHA H/L PL5

    Kuidas saab nii et pilt tuleb otse päevikusse ? Sooviks graphi panna

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #3
      Re: OMAHA H/L PL5

      Võtad pildi ette nii, et brauseril on näha ainult pilti(parem klõps ja open image in new tab aitas mind näiteks), copyd lingi(http://img834.imageshack.us/img834/5618/omahagraph.jpg)

      Seejärel vajutad siin pildi ikoonile: ja pasted lingi sinna sisse.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Omaha H/L Grinder
        Räme Fish
        • Oct 2010
        • 13

        #4
        Re: OMAHA H/L PL5

        Algselt postitas lenC Vaata postitust
        Võtad pildi ette nii, et brauseril on näha ainult pilti(parem klõps ja open image in new tab aitas mind näiteks), copyd lingi(http://img834.imageshack.us/img834/5618/omahagraph.jpg)

        Seejärel vajutad siin pildi ikoonile: ja pasted lingi sinna sisse.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Suured tänud!

        Comment

        • Omaha H/L Grinder
          Räme Fish
          • Oct 2010
          • 13

          #5
          Re: OMAHA H/L PL5-PL10

          Sai siis proovitud Omaha H/L PL10 ja 50BB laudades enamasti. ja sobib rohkem.

          Väike sess:

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Laulu ka:

          [YOUTUBE]WeMflkfwPsE[/YOUTUBE]
          Last edited by Omaha H/L Grinder; 31.10.10, 14:39.

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #6
            Re: OMAHA H/L PL5-PL10

            Laulu ka:

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Omaha H/L Grinder
              Räme Fish
              • Oct 2010
              • 13

              #7
              Re: OMAHA H/L PL5-PL10

              Mängisin just 3,3r 60k sain ühe haigema beadi mis saand :)

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              Working...