kunagi oli kah üks blogi aga vägakiiresti vajus ära.
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=3248
Üritan siis plo's vähemalt NL25 või NL50 regulariks saada, vähest võib mõned turnad kah sisse teha...lootes rolli juurde saada.
Novembris plaanis vennaga mingi turna diil teha vist, kui endal omahas väga hästi minema ei hakka.
Rolliks on hetkel ainult 22 euri. Igase lauda 50BB eest sisse ja loodetavasti kaarti jookseb...
laulu ka muidugi:
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=3248
Üritan siis plo's vähemalt NL25 või NL50 regulariks saada, vähest võib mõned turnad kah sisse teha...lootes rolli juurde saada.
Novembris plaanis vennaga mingi turna diil teha vist, kui endal omahas väga hästi minema ei hakka.
Rolliks on hetkel ainult 22 euri. Igase lauda 50BB eest sisse ja loodetavasti kaarti jookseb...
laulu ka muidugi:
TC
Comment