Mcbethk päevik

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mcbethk
    Bännitud
    • Oct 2008
    • 687

    #1

    Mcbethk päevik

    Hei,

    Sain ühe tuttava käest steigi ning ta palus mul päeviku teha siia. Hakkan siis siia probleemseid käsi postitama.

    GL
  • raaids
    Grinder
    • Mar 2009
    • 606

    #2
    Re: Mcbethk päevik

    mis sinu antud stake´ist saand on

    Comment

    • mcbethk
      Bännitud
      • Oct 2008
      • 687

      #3
      Re: Mcbethk päevik

      Algselt postitas raaids Vaata postitust
      mis sinu antud stake´ist saand on
      Mul üks tuttav tegeleb asjaga, aga selle teema võiks teises teemas hoida :)

      Comment

      • mcbethk
        Bännitud
        • Oct 2008
        • 687

        #4
        Re: Mcbethk päevik

        Mõned käed siis:

        Linechecks plz


        Standard, right? Villian üsna agro
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Ega foldi vist ei leia riveril? 30% equitit vaja, või ise shippida riveril? Ma pole NLHEd päris kaua mänginud võtab harjumist veidi..
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Flopis juba shippida? Turni foldi üle hakkasin ka veidi mõtlema..
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        See ka suht standard bet-bet-ship olukord..?
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        keegi võiks mõne kommentaari ikka panna..

        E: graph ka
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Mul on unerežiim sassis :( eile läksin mingi 8 ajal hommikul magama
        Last edited by mcbethk; 28.10.10, 02:20.

        Comment

        • rynno
          Grinder
          • Feb 2009
          • 511

          #5
          Re: Mcbethk päevik

          AA Käsi, ole kindlasti ise shippijaks riveri, sest sitem 1pair checkib sul riveris taga (vedas et ta sul selle bluffiks keeras )
          47-as played, mina shipiks turni sest tal võib seal palju Kx 1 pair käsi olla ja meil väike redraw ka.
          QJo- ma ei 3b seda kätt tavaliselt tundmatu vastu, kui just mingi tyybi fold to 3bet on olematu.Turnis paneks vähem ja riveril check -calliks(annaks rope'i et ta bluffida saaks, mõned drawd läksid ka mööda).Vastase liin ka suht tugev, callis 3b potis 2 streeti väga suuri bette.tihti ei calli ta sitemaga riveris kui TT ja JQ+.
          Edu laudades
          Last edited by rynno; 28.10.10, 04:01.

          Comment

          • mcbethk
            Bännitud
            • Oct 2008
            • 687

            #6
            Re: Mcbethk päevik

            Algselt postitas rynno Vaata postitust
            AA Käsi, ole kindlasti ise shippijaks riveri, sest sitem 1pair checkib sul riveris taga (vedas et ta sul selle bluffiks keeras )
            47-as played, mina shipiks turni sest tal võib seal palju Kx 1 pair käsi olla ja meil väike redraw ka.
            QJo- ma ei 3b seda kätt tavaliselt tundmatu vastu, kui just mingi tyybi fold to 3bet on olematu.Turnis paneks vähem ja riveril check -calliks(annaks rope'i et ta bluffida saaks, mõned drawd läksid ka mööda).Vastase liin ka suht tugev, callis 3b potis 2 streeti väga suuri bette.tihti ei calli ta sitemaga riveris kui TT ja JQ+.
            Edu laudades
            thanks

            Comment

            • Char
              Pokkerihai
              • Sep 2009
              • 1848

              #7
              Re: Mcbethk päevik

              kuidas edeneb?

              Comment

              • mcbethk
                Bännitud
                • Oct 2008
                • 687

                #8
                Re: Mcbethk päevik

                Algselt postitas Char Vaata postitust
                kuidas edeneb?
                Normaalselt, enne läksin nati tilti ja bluffisin 2 BI ära mingile fishile kes mega hästi jooksis..

                Comment

                • mcbethk
                  Bännitud
                  • Oct 2008
                  • 687

                  #9
                  Re: Mcbethk päevik

                  Jube rõve on mängida kui ise mega halvasti jooksed ja teised on massive hiiteri peal ja aint lammutavad :( Võtan väikse pausi ja teen süüa midagi endale :P

                  Comment

                  • mcbethk
                    Bännitud
                    • Oct 2008
                    • 687

                    #10
                    Re: Mcbethk päevik

                    Diil läbi, tulemus selline:



                    Uploaded with ImageShack.us

                    Kokkuvõtteks võib öelda, et mängisis üsna halvasti. Oleks saanud palju paremini ja rohkem $$$ teenida. Päris palju Buy inne saan ka tildi peale kirjutada. Aga eks järgmine kord lääb paremini..

                    Comment

                    • neeme
                      Grinder
                      • Nov 2008
                      • 540

                      #11
                      Re: Mcbethk päevik

                      Confirmed.
                      Diil edukas minu jaoks. :)
                      Rahad sain kätte.

                      Comment

                      Working...