defwhiner PartyPokeris NL25s higistamas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • whiner
    Räme Fish
    • Oct 2010
    • 16

    #1

    defwhiner PartyPokeris NL25s higistamas

    Tere!
    Tegemist siis noore Tartu kutiga,kes pokkeriga tegelenud oma 9kuud juba,mitu bankrolligi pokerstrategyst varem saadud,mis muidugi ammu ära bustidud.Hetkel grindin partys nl10t,üritan asja vähe tõsisemalt võtta ja mitte kõike ära sittuda.
    Päeviku tegin siia oma hea sõbra kardaaniristi soovitusel.Igasugune feedback,kriitika ja soovitused oleks ka teilt kaaslugejatelt väga viis!Ilmselt hakkan ka käsi postitama,mille üle arutada.
    Siit ka siis pooleteise nädala graph





  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #2
    Re: defwhiner PartyPokeris fishidega jagelemas

    Edu!!

    6max või FR ?

    Comment

    • whiner
      Räme Fish
      • Oct 2010
      • 16

      #3
      Re: defwhiner PartyPokeris fishidega jagelemas

      Algselt postitas inward Vaata postitust
      Edu!!

      6max või FR ?
      ups,unustasin mainida et ma FR mees ikka

      Comment

      • Konso
        Grinder
        • Nov 2009
        • 936

        #4
        Re: defwhiner PartyPokeris fishidega jagelemas

        Viimased 15k käsi on ilus graph, jätka samamoodi. Pane teised jooned ka graafikusse, siis oleks võibolla rohkem kommenteerida.

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #5
          Re: defwhiner PartyPokeris fishidega jagelemas

          statsid ka :) glglglgl!

          Comment

          • whiner
            Räme Fish
            • Oct 2010
            • 16

            #6
            Re: defwhiner PartyPokeris fishidega jagelemas

            tänud Konso ja Priidix!
            Siin siis ka statsid,äkki oskaksite öelda kui midagi on kardinaalselt paigast.40k kätt

            Comment

            • Provoker
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 3067

              #7
              Re: defwhiner PartyPokeris fishidega jagelemas

              flop cbet on kuidagi väga madal.

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #8
                Re: defwhiner PartyPokeris fishidega jagelemas

                hehe. edu päevikuga!

                Comment

                • whiner
                  Räme Fish
                  • Oct 2010
                  • 16

                  #9
                  Re: defwhiner PartyPokeris fishidega jagelemas

                  Oskaks keegi öelda kuidas ma HEMist käsi saaksin convertida,et siia postidada?
                  Tänane päev ikka mõnusat peavalu põhjustanud,paar coolerit ja sitta playd,viisid mu 7BI kiiresti ära,pärast 4k kätt sain alles 1BI plussi.
                  mindset ja kõik hetkel nii paigast,tahaks lüüa lihtsalt midagi.

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #10
                    Re: defwhiner PartyPokeris fishidega jagelemas

                    Algselt postitas whiner Vaata postitust
                    mindset ja kõik hetkel nii paigast,tahaks lüüa lihtsalt midagi.
                    hahaha. does not compute. : D

                    a muidu kui kätt tahad convertida, siis

                    http://forumserver.twoplustwo.com/32...anager-323173/

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    Last edited by kardaanirist; 05.10.10, 08:09.

                    Comment

                    • whiner
                      Räme Fish
                      • Oct 2010
                      • 16

                      #11
                      Re: defwhiner PartyPokeris fishidega jagelemas

                      kuu on alanud hästi





                      Comment

                      • whiner
                        Räme Fish
                        • Oct 2010
                        • 16

                        #12
                        Re: defwhiner PartyPokeris NL25s higistamas

                        oih,vaatasin et päevik täitsa ära ununenud,olen omadega igatahes nl25te jõudnud ja algus paistab täitsa soliidne.
                        Siin siis nl25s graph ja all-time sessionid.



                        Comment

                        • Konso
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 936

                          #13
                          Re: defwhiner PartyPokeris NL25s higistamas

                          Algselt postitas whiner Vaata postitust
                          oih,vaatasin et päevik täitsa ära ununenud,olen omadega igatahes nl25te jõudnud ja algus paistab täitsa soliidne.
                          Siin siis nl25s graph ja all-time sessionid.



                          Hästi jookseme

                          Comment

                          • antnx
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3102

                            #14
                            Re: defwhiner PartyPokeris NL25s higistamas

                            Kasutame spoilereid pls

                            Comment

                            Working...