Virukunn starsis NL10 FR

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #76
    Re: Virukunn starsis NL10 FR

    seal AKs käes ma poole ajast cbetiks floppi. turni checki peale betiks 100% ajast. mis kätt sa riveris seal repid? ruutu 2 ei muutnud ju mitte midagi. olenevalt sinu imagest ei usuks mina vastase rollis olles, et sa UTG avangut 3betid 8x/TTga. ainukesed käed, mis riveris loogilised tunduvad on JJ ja blufid. AA/KK/QQ cbetiksid flopis kindlasti (või vähemalt paneksid turnis otsa).

    kui blufid, siis otsi normaalseid spote (ala scarecard või tuleb mingi obvious draw kokku vms). ära blufi, kui maha tuleb blank.
    Last edited by kardaanirist; 06.12.10, 16:24.

    Comment

    • mehumble
      Jube Noob
      • Nov 2010
      • 175

      #77
      Re: Virukunn starsis NL10 FR

      Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
      seal AKs käes ma poole ajast cbetiks floppi. turni checki peale betiks 100% ajast. mis kätt sa riveris seal repid? ruutu 2 ei muutnud ju mitte midagi. olenevalt sinu imagest ei usuks mina vastase rollis olles, et sa UTG avangut 3betid 8x/TTga. ainukesed käed, mis riveris loogilised tunduvad on JJ ja blufid. AA/KK/QQ cbetiksid flopis kindlasti (või vähemalt paneksid turnis otsa).

      kui blufid, siis otsi normaalseid spote (ala scarecard või tuleb mingi obvious draw kokku vms). ära blufi, kui maha tuleb blank.
      Kas sa ei arva, et JJ võib isegi välja jätta? Flop on nii drawine ja selle käega cbetiks flopi suurema osa ajast, et saada drawidelt valuet.

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #78
        Re: Virukunn starsis NL10 FR

        tegelikult betiks mina ka seal JJ, aga proovisin leida midagigi, mida virukunn üritab reppida. : D

        samas ei pea alati seal bettima. seal ei olegi tegelikult ju ei olegi mingisuguseid loogilisi drawe. vastase 3bet calling range OOP on eeldatavasti küllalt kitsas ja drawina kvalifitseeruks siis ehk 9x ja neid käsi on ka ilmselt paar tükki (99 ja kui vastane väga loose, siis A9s/89s vms).
        Last edited by kardaanirist; 06.12.10, 17:34.

        Comment

        • virukunn
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 2036

          #79
          Re: Virukunn starsis NL10 FR

          Mu blufid ongi täiesti mõttetud. Neid ei tohiks olla, aga ikkagi mõtlen vahel, et vastasel tundub õhk olevat ja lajatan riveris mingi nonsense beti mõtlematta sellele mida ma ise repin. Igastahes ty aitamast.
          Mis raamatu tasuks peale blueprinti (ainuke raamat mida lugenud olen) ette võtta ? Kas "Let there be range"-st võiks abi olla mulle ?
          Vaatasin cardrunnersist ka free videod l2bi ja tundusid päris head. Jaanuaris ostan ilmselt membershipi kas CR-i või DC-sse.

          Comment

          • lypsja
            FPP Pro
            • Oct 2008
            • 270

            #80
            Re: Virukunn starsis NL10 FR

            Algselt postitas virukunn Vaata postitust
            Vaatasin cardrunnersist ka free videod l2bi ja tundusid päris head. Jaanuaris ostan ilmselt membershipi kas CR-i või DC-sse.
            mine FT grindima ja saad olenevalt teenitud punktidest tasuta vaadata nädal kuni kuu kõiki videosi mida hing ihkab

            Comment

            • virukunn
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 2036

              #81
              Re: Virukunn starsis NL10 FR

              Plaanin jaanuari lõpus FTP-sse kolida.

              Comment

              • Liquicity
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2010
                • 454

                #82
                Re: Virukunn starsis NL10 FR

                Algselt postitas lypsja Vaata postitust
                kui sa nii äss oled siis mida sa ise veel NL10-s passid???
                Halb br manangment ja halb jooks sai saatuslikuks. Lisaks veel, et kannan elamiskuludeks teatava summa iga kuu välja...seetõttu on taasliikumine uuesti üles olnud vaevaline.

                E: Sry OT pärast

                Muidugi võib NL10t mängida lihtsalt jutt oli starsist, kus tundub see limiit suht blindide veeretamisena. Kui eesmärgiks pole võimalikult väikse aja jooksul võimalikult palju $$$ teenida siis miks mitte. Lihtsalt NL5s on võimalik ka 5$/h ja rohkem teenida. Kui adjustid limiite hästi võib vabalt vahele jätta.
                Last edited by Liquicity; 06.12.10, 19:13.

                Comment

                • virukunn
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 2036

                  #83
                  Re: Virukunn starsis NL10 FR

                  Täna oli korralik päev:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  See suur kukkumine on NL25. Käisin korra piilumas ja tulin ruttu ära, pulss pani triple up kohe kui liiga väikse br-ga mängisin

                  Aga see kaotatud käsi siis nl25-st. UTG+1 oli 10/7 41 käe peale ja UTG oli 30/15 20 käe peale.
                  Keegi oleks foldida tahtnud flopil ? Saan aru, et UTG+1 call on ülitugev, aga siiski nii palju raha on juba potis ja ei suuda seal foldida enam.

                  Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 1061931
                  DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                  UTG: $25.00
                  UTG+1: $50.67
                  MP1: $25.00
                  Hero (MP2): $25.43
                  CO: $25.22
                  BTN: $22.60
                  SB: $33.61
                  BB: $4.83

                  Pre Flop: ($0.35) Hero is MP2 with A A
                  UTG raises to $1, UTG+1 calls $1, 1 fold, Hero raises to $3.25, 4 folds, UTG calls $2.25, UTG+1 calls $2.25

                  Flop: ($10.10) 4 5 J (3 players)
                  UTG checks, UTG+1 checks, Hero bets $7.25, UTG raises to $21.75 all in, UTG+1 calls $21.75, Hero raises to $22.18 all in, UTG+1 calls $0.43

                  Turn: ($76.21) 3 (3 players - 2 are all in)

                  River: ($76.21) 3 (3 players - 2 are all in)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Liquicity
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2010
                    • 454

                    #84
                    Re: Virukunn starsis NL10 FR

                    Flopil fold. Kuna oled viimane kes actib ja 10/7 nit ei calli seda ilmselt maha halvema kombinatsiooniga kui sul. Pre oleks võinud raiseda 4-5 daala peale(juhul kui vastased ei hiti on potis rohkem raha). Kui callisid teades et vastas võib olla set siis on sul 10% võimalus võita seda kätt.

                    Comment

                    • kardaanirist
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 3675

                      #85
                      Re: Virukunn starsis NL10 FR

                      mina küll foldi ei leia. kuna hero 3bettis pre, siis ainuke loogiline käsi, mis sind biidib ongi JJ (eeldan, OOP 44 ja 55ga 3beti ei callitaks) ja vastase ranges on veel käsi, mida sa biidid.

                      Comment

                      • Liquicity
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2010
                        • 454

                        #86
                        Re: Virukunn starsis NL10 FR

                        Need ahvid leiavad setminimiseks küll oddse. Ütleks isegi et NL25s standard setminimine ka low pocketitega olles OOP. Põhinedes ca300K käe kogemusele.NL25s

                        Comment

                        • lypsja
                          FPP Pro
                          • Oct 2008
                          • 270

                          #87
                          Re: Virukunn starsis NL10 FR

                          PF 3-bet on küll nüüd väike... ma muidugi täpselt ei tea mis squeezi õige panustamis struktuur on aga pot-bet pole vist vale?

                          to kardaanrist: ühe vastase ja kui ta loose siis tõesti lähen bustoks aga kahe vastu kellest üks on paras NIT on see ikka kõige parem plaan? ma viimasel ajal foldinud kohtades kus tean et olen beat aga ei saa foldida ja sessid on ilusti lõppenud pluss poolel... enamus korrad oled ikkagi beat ja need üksikud korrad kus villased läksid lolliks ja lasevad nõrgema käega või õhuga ei muuda ju seda käiku +EV-ks...

                          oleks mõlemad loose dongid, siis vbl veel suruks sisse, aga NIT on nit ja ta ei otsi niisama actionit ju... lasevad fit or fold mängu, seega pole ju palju käsi mida biidime...

                          ei tea ootaks kellegi head selletust sellise olukorra kohta :))

                          Comment

                          • k2snakalle
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2545

                            #88
                            Re: Virukunn starsis NL10 FR

                            peale UTG+1 calli 21.75$ mina foldin
                            kui UTG+1 poleks callinud, siis oleks see seal easy call olnud :)

                            Comment

                            • virukunn
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 2036

                              #89
                              Re: Virukunn starsis NL10 FR

                              Täna +19$ 3260 käe peale..

                              Üks huvitav käsi:
                              Vastase kohta infot pole. Mida teha flopil ? Kui siin bettida, siis enam foldida ei saa. Kindel nupukoht ? Krt alles nüüd vaatasin vastase stacki. Mõtlesin, et tal oli rohkem taga :)

                              Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 1063394
                              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                              Hero (BB): $10.00
                              UTG: $7.47
                              UTG+1: $15.44
                              UTG+2: $6.35
                              MP1: $10.36
                              MP2: $11.71
                              CO: $7.40
                              BTN: $10.00
                              SB: $14.32

                              Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with K K
                              2 folds, UTG+2 raises to $0.30, 2 folds, CO raises to $1.05, 2 folds, Hero raises to $3.40, 1 fold, CO calls $2.35

                              Flop: ($7.15) Q A T (2 players)
                              Hero ???

                              Comment

                              • ristik
                                Grinder
                                • May 2010
                                • 903

                                #90
                                Re: Virukunn starsis NL10 FR

                                imo vastasel on ju pool stäkki juba sees. Ei suudaks enam foldida pmst ühegi flopiga. Seda enam et said nüüd auku mastirea tõmbe. Nupud kindla peale sisse. Tundmatu vastu vajutaksin kohe ise AI. mitte-passiivse mängja vastu võib seal check-call AI teha, et veel bluffi induce'ida

                                EDIT:
                                Algselt postitas virukunn Vaata postitust

                                Üks huvitav käsi:
                                Vastase kohta infot pole. Mida teha flopil ? Kui siin bettida, siis enam foldida ei saa. Kindel nupukoht ? Krt alles nüüd vaatasin vastase stacki. Mõtlesin, et tal oli rohkem taga :)
                                Ilmselgelt oleks pidanud tähelepanelikum olema ja stäkki ka vaatama . Selle apsaka tõttu pole vaja flopil isegi mõelda enam
                                Last edited by ristik; 07.12.10, 20:33.

                                Comment

                                Working...