Virukunn starsis NL10 FR

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #61
    Re: Virukunn starsis NL10 FR

    Pole küll nitringi mängija, aga kui juba riverini välja jõudnud oled, siis ei foldiks küll oma 3rd nutsi ära enam.. Minraise pole ju ALATI nuts ning on võimalus, et ta pööras nt 88 bluffiks, kui oli FH flopanud.

    Comment

    • virukunn
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 2036

      #62
      Re: Virukunn starsis NL10 FR

      Kahtlane, et ta seal 88-ga setminima läheb. Ainuke loogiline variant on AQ imo.

      Samas ei oska ma selle olukorra kohta mitte midagi öelda. Nädal tagasi oleks ära callind ilmselt

      Comment

      • virukunn
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 2036

        #63
        Re: Virukunn starsis NL10 FR

        3-st 7-ni on ikka väga sitad lauad. Kuskilt actionit ei saanud, mõttetu igav kaotav mäng toimus. Ühtegi potti vist ei võitnud mis oleks üle 50bb. Ma pole vist kordagi elus nendel kellaaegadel korralikku kasumit näidanud. Peaks enam mitte mängima kella 7ni..
        Tõestus:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Täna sain viimase 10$ stellari lahti, nii et kokkuvõttes jäin BE.

        Comment

        • virukunn
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 2036

          #64
          Re: Virukunn starsis NL10 FR

          Tänane:



          Suurim kaotav käsi:

          BB 35/8 26 käe peale. Sellised olukorrad on minu jaoks väga rasked. Ei osanud midagi tarka välja mõelda ja panin nuppe ära
          Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 1040455
          DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

          CO: $4.75
          BTN: $16.28
          SB: $10.00
          BB: $12.58
          UTG: $1.89
          Hero (UTG+1): $10.00
          UTG+2: $13.54
          MP1: $10.96
          MP2: $6.03

          Pre Flop: ($0.15) Hero is UTG+1 with A K
          1 fold, Hero raises to $0.40, 1 fold, MP1 calls $0.40, 3 folds, SB calls $0.35, BB calls $0.30

          Flop: ($1.60) 4 Q 4 (4 players)
          SB checks, BB bets $1.50, Hero raises to $9.60 all in, MP1 folds, SB folds, BB calls $8.10

          Turn: ($20.80) Q (2 players - 1 is all in)

          River: ($20.80) A (2 players - 1 is all in)

          Final Pot: $20.80
          BB shows T Q (a full house, Queens full of Fours)
          Hero shows A K (two pair, Aces and Queens)
          BB wins $19.77
          (Rake: $1.03)

          Comment

          • virukunn
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 2036

            #65
            Re: Virukunn starsis NL10 FR

            Viimased 10 päeva:



            Täitsa perses, lihtsalt ei biidi. Raha tuleb üliraskelt ja spewin selle lihtsalt minema. Mindset jumala perses, mängin ühe käe halvasti ja lähen sellest übertilti. Kirjutasin endale monitori kõrvale suurelt, et EI BLUFI, aga blufin ikka ju.

            Selliseid käsi viimasel ajal palju. Kuskil 1h tagasi mängisin selle, läksin jumala tilti, panin lauad kinni ja siiamaani olen närvis ja ei suuda uut sessi alustada.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



            Õnneks on mindseti raamat tellitud.

            Comment

            • vass
              Jube Noob
              • Jan 2010
              • 181

              #66
              Re: Virukunn starsis NL10 FR

              Algselt postitas virukunn Vaata postitust
              3-st 7-ni on ikka väga sitad lauad.

              st öösel?? Millal sinu arvates kõige "kuldsem" aeg mängimiseks on? Pole ise Ps-s veel mänginud aga plaan on:)


              ja selles AK käes kaotasid pmteliselt flipi ju. See küll morjendada ei tohiks:)

              Comment

              • virukunn
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 2036

                #67
                Re: Virukunn starsis NL10 FR

                Millises AK käes ? Eelviimase posti oma ei morjendagi mind.
                3-st 7-ni mõtlesin päeval. Tegelt on õhtul seitsmest kuskil hommikul 8-9ni head lauad, sest siis kõige rohkem rahvast sees. Aga tavaliselt ma enne lõunat niikuinii ei mängi (kool). Minu mängimis aeg jääb 15.00-23.00 vahele ja kui vähegi arvestatavat volüümi tahan näidata, siis pean ka enne kella seitset grindima "sittades laudades" kuigi väga harva näitan sel kellaajal mingit kasumit.
                Üldse ma ei saa aru kuidas keegi saab mingit 10bb/100 winratet nl10-s näidata. Mul on 1k käe peale 1 olukord kus saan stackid sisse ja see kukub ka valele poole + siis väikseid potte kaotan rohkem kui võidan.

                Täpselt selline tunne on, nagu poksikotti oleks vaja peale enda tehtud sitta mängu. Tahaks väga kõvasti lüüa midagi ja see sitt tunne ei lähe üle ka.

                E:
                I wins lol:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Last edited by virukunn; 06.12.10, 15:19.

                Comment

                • Liquicity
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2010
                  • 454

                  #68
                  Re: Virukunn starsis NL10 FR

                  Niipalju kui mina erinevaid limiite mänginud olen(NL2-NL50), soovitan NL10t starsis üldse mitte mängida. Suht mõttetu blindide veeretamine on see seal. NL25 tundub 2x lihtsam iga kell ja kui sa vaatad PTR-st kuu top winnereid siis NL5 ja NL10 esimene tulemus jääb samasse auku. Seega soovitan NL5s NL25 bankroll välja grindida. Sellise kätearvu peale nagu viimasel graafikul oleks keskmise jooksuga NL5s juba 200-300daala plussi. Väga hea jooksuga ca 400-500.
                  Miks ma seda kirjutan, seepärast, et raiskad suht palju aega tulemust saavutamata seal. Võib kaduda motivatsioon jne. omast kogemusest kirjutan. Aga kui kavatsed kõiki limiite crushida siis edu!
                  Ma ise mängin ka NL10t aga hoopis merge võrgus ja seal 2x lihtsam seda biitida kui starsis.

                  Comment

                  • lypsja
                    FPP Pro
                    • Oct 2008
                    • 270

                    #69
                    Re: Virukunn starsis NL10 FR

                    vaata videosi või otsi coach... kindlasti on sul leake... ranka tabel ja mõningad postflopp käigud peaks kindel + olema... nl2 toimis, nl5 toimis, nl10 toimib (kuigi vahepeal kaks korda nullis käinud ja bb/100 ikka rämedalt alla tõmmanud, aga siis oli ka haiglaselt sitt jooks + õrn tilt sita jooksu pärast)... alati saab paremini, aga minu pokkerikarjäär on oktoobri lõpust alates kui pärast suvelõpu perse läinud katset tõusnud tuhast selliste numbritega: NL5 - 45,15K kätt - 7,02 bb/100 ja NL10 - 19,31K kätt - 5,16 bb/100 ja ma arvan kui natu vaeva näha siis on 10+ bb/100 vägagi reaalne... endal on suht agressiivne BRM ja nii kui 20 BI koos kohe uute levelisse... ei viici pool elu nühkida limiite kus ATC oleks isu actioni mõttes shoveda PF :)))

                    Comment

                    • lypsja
                      FPP Pro
                      • Oct 2008
                      • 270

                      #70
                      Re: Virukunn starsis NL10 FR

                      Algselt postitas Liquicity Vaata postitust
                      Sellise kätearvu peale nagu viimasel graafikul oleks keskmise jooksuga NL5s juba 200-300daala plussi. Väga hea jooksuga ca 400-500.
                      kui sa nii äss oled siis mida sa ise veel NL10-s passid???

                      aga sellega nõus et nendel kõige madalamatel liimiitidel pole mõtet pikalt passida ja mingi crushing herot mängida, kui just pole mingi soliidne papp mingi kihlveoga vahel, sest motivatsioon kaob ikka väga kiirelt :)) aga eks iga mats peab ise teadma oma võimete ja distsipliini piire (viimane eriti tähtis... niikaua kui pean endale seatud reeglitest kinni toimib kõik ilusti)...

                      ise sügelen juba võtta shotte NL25-s :)))

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #71
                        Re: Virukunn starsis NL10 FR

                        ei nõustu Liquicityga. ei soovita ühtegi limiiti vahele jätta. kui NL10 ei biidi, siis ei biidi ka NL25. NL5st kohe NL25 hüpata ei ole tark tegu imo.

                        Comment

                        • virukunn
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 2036

                          #72
                          Re: Virukunn starsis NL10 FR

                          Tegelt olen mõelnud sellele mis Liquicity rääkis.
                          Samas sellise jooksuga ei julge nl25-te veel proovida.
                          Üritan mindseti korda ravida ja kuidagimoodi seda joont nl10-s ülesse kangutada. Kui kõik sujub, siis ehk võtan seekord vähe agresiivsema BRM-ga shoti uude limiiti. Bustosse ei kavatse minna ja ammugi ei kavatse pokkeriga lõpparvet teha. Mis sitasti, see uuesti.

                          Comment

                          • Jennifer
                            Pokkerihai
                            • Dec 2009
                            • 1503

                            #73
                            Re: Virukunn starsis NL10 FR

                            Algselt postitas virukunn Vaata postitust



                            Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 1061326
                            DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                            UTG+1: $3.19
                            Hero (MP): $10.85
                            CO: $15.73
                            BTN: $11.23
                            SB: $12.13
                            BB: $4.15
                            UTG: $27.55

                            Pre Flop: ($0.15) Hero is MP with K A
                            UTG raises to $0.40, 1 fold, Hero raises to $1.40, 4 folds, UTG calls $1

                            Flop: ($2.95) J T 8 (2 players)
                            UTG checks, Hero checks

                            Turn: ($2.95) 8 (2 players)
                            UTG bets $1.50, Hero calls $1.50

                            River: ($5.95) 2 (2 players)
                            UTG checks, Hero bets $3.50, UTG calls $3.50


                            Kui sa pidevalt nii mängid, siis sa põletad raha, ikka üsna korralikult. Kui sa oma AK ei hiti, siis on sul vaid A-high käsi ja kõik. Punkt. Ära tee seda.

                            Comment

                            • virukunn
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 2036

                              #74
                              Re: Virukunn starsis NL10 FR

                              Ega ma meelega nii ei mängi Ma tean, et see on paha aga ma pean proovima. Enne kui ma endast jagu ei saa, asi ilmselt ei parane ka. Praegu posti kirjutades.. KK vs JJ pf AI I lose :(

                              Comment

                              • mehumble
                                Jube Noob
                                • Nov 2010
                                • 175

                                #75
                                Re: Virukunn starsis NL10 FR

                                Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                                ei nõustu Liquicityga. ei soovita ühtegi limiiti vahele jätta. kui NL10 ei biidi, siis ei biidi ka NL25. NL5st kohe NL25 hüpata ei ole tark tegu imo.
                                Nõus.
                                Kui sa ei ole oma oskustes kindel ei tasu sul üles ronida. Mängi 10NL 20 000 kätt. Vaata WR üle . Kui pead wr liiga väikeseks/ei ole oma oskustes kindel tuleb lihtsalt asja korrata ja evaluate . Limiidist üles hüppamine on lihtsalt enese petmine.

                                Comment

                                Working...