Virukunn starsis NL10 FR

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • virukunn
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 2036

    #16
    Re: Virukunn starsis NL2 FR paugutamas.

    Täna suurt mängida ei jõudnud, 1100 kätt ja +0.5 BI lol
    2 BI alla ev j2lle.

    Comment

    • virukunn
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 2036

      #17
      Re: Virukunn starsis NL2 FR paugutamas.



      Biitide saamine jätkub, iga sess on miinuses. Ei ole lihtsalt kohta kust raha saaks, aga neid kohti on palju kus raha kaotada saab.



      Näiteks see käsi:
      Kuidas teie selle mänginud oleksite ? Statse vana kohta polnud.
      Minu mõttes oli, et millega saab BB sellist 3beti callida ? low pocketid ? AQ+ ?
      Ma pmst välistasin tema rangest suited käed nagu KQs, JTs vms. Ma ei tahtnud flopis kohe leadida, sest oleksin calli saanud ainult setilt, FD-lt ja Ax-lt. Lootsin pigem, et keegi saab millelegi pihta või hakkab potti varastama ja saan hiljem nupud sisse. Seega ainukesed käed mis minu arvates villaini rangesse jäävad ja mind biidivad on AQc ja AKc
      Imo villaini liin tundub pigem Ax, ehk harva ka set, aga mitte midagi muud.

      Poker Stars $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 961677
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

      Hero (SB): $2.12
      BB: $2.76
      UTG: $0.39
      UTG+1: $1.66
      UTG+2: $1.15
      MP1: $1.94
      MP2: $2.08
      CO: $5.06
      BTN: $3.39

      Pre Flop: ($0.03) Hero is SB with A A
      2 folds, UTG+2 raises to $0.04, 3 folds, BTN raises to $0.08, Hero raises to $0.28, BB calls $0.26, 1 fold, BTN calls $0.20

      Flop: ($0.88) 5 A 8 (3 players)
      Hero checks, BB checks, BTN bets $0.25, Hero calls $0.25, BB folds

      Turn: ($1.38) 3 (2 players)
      Hero checks, BTN bets $0.50, Hero raises to $1.59 all in, BTN calls $1.09

      River: ($4.56) 6 (2 players - 1 is all in)
      Last edited by virukunn; 03.10.10, 11:13.

      Comment

      • Owner85
        Klubi Liige
        • Aug 2009
        • 2146

        #18
        Re: Virukunn starsis NL2 FR paugutamas.

        Nl2 ongi -EV limiit,flippamist on sitaks ja pre ja postflopis olukordi palju kui nuppe pead litsuma ja ees oled aga ikka imetakse kokku,ei ole endal ime kui 5-10BI alla EV olen sessiga!limiit ise on sitaks lihtne!

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #19
          Re: Virukunn starsis NL2 FR paugutamas.

          lol
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • virukunn
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 2036

            #20
            Re: Virukunn starsis NL2 FR paugutamas.

            Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
            lol
            Mille kohta see käis ?


            Kavatsen fullringist väikese pausi teha selle sita jooksu ja mindseti hävimise tulemusena. Tegin algust HUSNG-dega ja nende õppimisega. Tunduvad vähemalt esialgu biiditavad, eks vaatab mis neist saab. Kui suudan mingisugusegi arvestatava sample ära mängida ja tunnen, et sealt on võimalik teenida, siis ilmselt võtan ka HUSNG.com membershipi. Võimalik, et peab teema pealkirja muutma.

            Comment

            • SimbaM
              FPP Pro
              • Oct 2010
              • 237

              #21
              Re: Virukunn starsis NL2 FR paugutamas.

              ma biidin küll ilusasti, lasen ilma HEM-ita 15 lauda. Üritan volüümiga biitida :P
              Seal nkn pole HEMist s*ttagi kasu, kõik on mingid lambad ühesugused, statsid ajavad hoopis segadusse seal, sest need tight vennad lähevad ka lolliks aeg-ajalt. Aga äkki proovi mingi rändom käega flippida. Kui AA-ga ei tule siis 39 ikka tuleb :)

              Comment

              • lypsja
                FPP Pro
                • Oct 2008
                • 270

                #22
                Re: Virukunn starsis NL2 FR paugutamas.

                ma küll väga kahtlen et see graafik nüüd sita jooksu pärast on... mul kulus mitukümmend kilo kätt et kõiksugu idiootsetest liigutustest lahti saada ja lihtsalt taguda ABC-d niiõelda Ranka tabeli järgi...

                antud AA käes tekib küsimus kui on olnud re-raise enne sind, siis mida sa meelitad 14 x BB 4-betiga SB olles (jääd ju flopis OOP) - mina lajataks olenevalt laua senisest käigust all-in või rasvase 20-30 x BB 4-beti, et flopil lajatada all-in (mis oleks tsipa üle poti)... sellel limiidil ei ole mõtet meelitada ega trikitada - tuleb toorelt sisse lükata ja kui saad beadi, siis saad - järgmine kord saad ikka oma.

                Comment

                • virukunn
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 2036

                  #23
                  Re: Virukunn starsis NL2 FR paugutamas.

                  "taguda ABC-d niiõelda Ranka tabeli järgi"
                  "mina lajataks olenevalt laua senisest käigust all-in või rasvase 20-30 x BB 4-beti"

                  controversy ?

                  Minu mäng on nii ABC, et vähe pole ja ma ei kavatse siia limiiti kauaks jääda, et mingeid NL2 kiikse külge harjutada.

                  Comment

                  • virukunn
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 2036

                    #24
                    Re: Virukunn starsis NL2 FR paugutamas.

                    Algselt postitas SimbaM Vaata postitust
                    ma biidin küll ilusasti, lasen ilma HEM-ita 15 lauda. Üritan volüümiga biitida :P
                    Seal nkn pole HEMist s*ttagi kasu, kõik on mingid lambad ühesugused, statsid ajavad hoopis segadusse seal, sest need tight vennad lähevad ka lolliks aeg-ajalt. Aga äkki proovi mingi rändom käega flippida. Kui AA-ga ei tule siis 39 ikka tuleb :)
                    Ma arvasin ka esimesed 45k kätt, et biidin ilusasti, aga vot sulle biitimist.
                    Aga proovin ka rohkem laudu võtta ja muusikaga mängida, ehk teen tänu sellele tildivabamat mängu ja standartsemaid liigutusi. Praegu tundub aitavat. NonSD joon ilmselt langeb, aga ehk winnings tõuseb.


                    A kui muu ei aita, siis any2 allin ikka aitab ?
                    Last edited by virukunn; 04.10.10, 17:33.

                    Comment

                    • Relamz
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1467

                      #25
                      Re: Virukunn starsis NL2 FR paugutamas.

                      NL kahes mängi 24 lauaga ja vaata kuidas kalad raha annetavad =).

                      Comment

                      • virukunn
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 2036

                        #26
                        Re: Virukunn starsis NL2 FR paugutamas.

                        Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                        NL kahes mängi 24 lauaga ja vaata kuidas kalad raha annetavad =).
                        Pole nii võimast arvutit hetkel
                        Lähiajal saan, siis võtan laudu juurde.

                        Comment

                        • SimbaM
                          FPP Pro
                          • Oct 2010
                          • 237

                          #27
                          Re: Virukunn starsis NL2 FR paugutamas.

                          Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                          Ma arvasin ka esimesed 45k kätt, et biidin ilusasti, aga vot sulle biitimist.
                          Aga proovin ka rohkem laudu võtta ja muusikaga mängida, ehk teen tänu sellele tildivabamat mängu ja standartsemaid liigutusi. Praegu tundub aitavat. NonSD joon ilmselt langeb, aga ehk winnings tõuseb.


                          A kui muu ei aita, siis any2 allin ikka aitab ?
                          Üldiselt olen tähele pannud jaa, et lotomängijatel toidab see paremini kui AK ( nad ei jõua seda kätt ära oodata lihtsalt). :) A ma kasutan veel sellist tehnikat et hand history on lahti ja jälgin kas AI tõmban kotti või ei. Siis ei teki mingit huvi käte jälgimisele ja osad lauad ei lähe lukku ( loe: Sit out). Most profitable hand btw : 49 . Ega ma ei tea, niisama arvan.

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #28
                            Re: Virukunn starsis NL2 FR paugutamas.

                            mis paska te siin ajate?

                            Comment

                            • virukunn
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 2036

                              #29
                              Re: Virukunn starsis NL2 FR paugutamas.

                              SimbaM, ise ka aru saad mis räägid ?



                              Btw, esimene sess üle pika aja lõppes plussiga täna. + 2BI siis, 14 lauaga. Paar biiti sain ikka ja alla EV veits, aga poh.


                              Üks naljakas käsi, vend ütles peale kätt "nh" :)

                              Poker Stars $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 964124
                              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                              BB: $3.07
                              UTG: $2.00
                              UTG+1: $0.71
                              Hero (MP): $2.01
                              CO: $1.91
                              BTN: $0.34
                              SB: $2.98

                              Pre Flop: ($0.03) Hero is MP with T T
                              2 folds, Hero raises to $0.06, 2 folds, SB calls $0.05, BB calls $0.04

                              Flop: ($0.18) 7 4 9 (3 players)
                              SB checks, BB checks, Hero bets $0.14, SB folds, BB calls $0.14

                              Turn: ($0.46) T (2 players)
                              BB bets $0.30, Hero raises to $0.86, BB calls $0.56

                              River: ($2.18) K (2 players)
                              BB bets $0.24, Hero raises to $0.95 all in, BB calls $0.71

                              Final Pot: $4.08
                              BB shows 8 7 (a pair of Sevens)
                              Hero shows T T (three of a kind, Tens)
                              Hero wins $3.89
                              (Rake: $0.19)
                              Last edited by virukunn; 04.10.10, 18:20.

                              Comment

                              • kardaanirist
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 3675

                                #30
                                Re: Virukunn starsis NL2 FR paugutamas.

                                Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                                NL kahes mängi 24 lauaga ja vaata kuidas kalad raha annetavad =).
                                lol? 24 lauda on overkill. NL2 on küll suht kerge limiit, et ei pea väga vastaseid jälgima, aga 24 lauda muudab sind liiga robotiks. õpitegur on 0 ja gg sulle siis kõrgemates limiitides.

                                Comment

                                Working...