Virukunn starsis NL10 FR

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • virukunn
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 2036

    #1

    Virukunn starsis NL10 FR

    Tere.
    Olen natuke aega siin teiste päevikuid lugenud ja leian, et tuleb kasuks kui ise ka päevikut pidama hakkan.

    Niisiis, olen kohe kohe 18 aastaseks saav noormees Rakverest
    Pokkeri leidsin suve algul, esimene depo (10$) läks bustosse, aga teenitud fpp-dega kobistasin endale uuesti rolli millega peagi jälle busto piiril olin. Peamiselt mängisin siis NL2 ja mõnda SNG-d. Viimase 4$-ga mängisin 180 mehe SNG-d ja tõmbasin sealt 144$. Siis tegin cashoudi, elu oli ilus, sõin palju burksi jne. Selle natukesega mis kontole jätsin läks bustoks. Terve augusti kuu veetsin pokkerit õppides ja mindsetti parandades. Oli (on ka siiani) kindel plaan depoda ja enam mitte kunagi bustoks minna.
    Septembri esimestel päevadel deposin 17.5$ starsi ja olen siiani sellega NL2-te nühkinud. Mängitud on pea 50k kätt ja kõik sujus ilusti kuni selle nädala alguseni mil sain 20bb NL5 rolli kokku ja otsustasin asja ära proovida.
    See aga ei kukkunud hästi välja. Scared money, sitt jooks ja tilt tulid kolmekesi ja andsid mulle peksa. Viimase 3 päeva joon jookseb 12BI alla EV, igasugu suckoute saan. Hetkel olen tagasi NL2-s ja grindin it through plaaniga 110$ pealt uuesti NL5-te proovida. NL2 winrate alates Septembri algusest on hetkel 9.3bb/100. Sain just silverstariks ja plaan on kõvasti volüümi anda järgmised kuud ning BRM järgi limiidist üles ronida


    Graafik Septembri algusest:

    Statsid 12/9/3



    Siia hakkan postitama eesmärke, raskemaid käsi, tulemusi ja niisama mõtteid/küsimusi.
    Last edited by virukunn; 16.11.10, 18:38.
  • eliitmc
    Räme Fish
    • Aug 2010
    • 4

    #2
    Re: Virukunn starsis NL2 FR paugutamas.

    räägi mis burksi sööd

    Comment

    • Mrt1989
      Grinder
      • Mar 2010
      • 999

      #3
      Re: Virukunn starsis NL2 FR paugutamas.

      Ime ,et 17,5 doltsiga bustoks ei läinud , NL2 jaoks ikka 50$ mõistlik BR , ja kust otsast sa 12BI alla EV jooksed ( pigem üle EV 12BI). Muidu edu sulle.

      Comment

      • virukunn
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 2036

        #4
        Re: Virukunn starsis NL2 FR paugutamas.

        Viimased 3 päeva on alla EV jooks

        Comment

        • mylolo
          Julm Donk
          • Sep 2010
          • 79

          #5
          Re: Virukunn starsis NL2 FR paugutamas.

          Aga kuhu siis plaanis kolida kui enam varsti starsis mängida ei saa?

          Comment

          • Keldrimees
            Julm Donk
            • Feb 2010
            • 69

            #6
            Re: Virukunn starsis NL2 FR paugutamas.

            Kuna ta pole veel 18 ,aga mängib starsis ,siis küllap saab ta seal edasi mängida.

            Edu laudades.

            Comment

            • virukunn
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 2036

              #7
              Re: Virukunn starsis NL2 FR paugutamas.

              Starsist ei kavatse kuhugi kolida.

              Comment

              • mylolo
                Julm Donk
                • Sep 2010
                • 79

                #8
                Re: Virukunn starsis NL2 FR paugutamas.

                Sa mängid ikka Pokerstarsis nagu aru saan.

                Comment

                • virukunn
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 2036

                  #9
                  Re: Virukunn starsis NL2 FR paugutamas.

                  Algselt postitas mylolo Vaata postitust
                  Sa mängid ikka Pokerstarsis nagu aru saan.
                  Jep, või tead veel mõnda saiti mida kutsutakse starsiks ?

                  Comment

                  • mylolo
                    Julm Donk
                    • Sep 2010
                    • 79

                    #10
                    Re: Virukunn starsis NL2 FR paugutamas.

                    http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=5097
                    Siis sa ei saa ju kaua mängida kuna pokerstars sai eesti litsentsi.

                    Comment

                    • Relamz
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1467

                      #11
                      Re: Virukunn starsis NL2 FR paugutamas.

                      Algselt postitas mylolo Vaata postitust
                      http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=5097
                      Siis sa ei saa ju kaua mängida kuna pokerstars sai eesti litsentsi.
                      Algselt postitas Keldrimees Vaata postitust
                      Kuna ta pole veel 18 ,aga mängib starsis ,siis küllap saab ta seal edasi mängida.

                      Edu laudades.
                      .

                      Comment

                      • virukunn
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 2036

                        #12
                        Re: Virukunn starsis NL2 FR paugutamas.

                        No kahju küll, aga mu isa mängib ikka edasi

                        Millest muidu selline huvi selle vastu kas ma ikka jätkata saan ?

                        Comment

                        • mylolo
                          Julm Donk
                          • Sep 2010
                          • 79

                          #13
                          Re: Virukunn starsis NL2 FR paugutamas.

                          Lihtsalt jäi vanus silma.

                          Edu laudades ehk vahest kohtab kui NL5 tuled.

                          Comment

                          • Romka
                            Pokkerihai
                            • Mar 2009
                            • 1544

                            #14
                            Re: Virukunn starsis NL2 FR paugutamas.

                            Algselt postitas mylolo Vaata postitust
                            http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=5097
                            Siis sa ei saa ju kaua mängida kuna pokerstars sai eesti litsentsi.
                            Jumal küll kasuta oma pead, kui ta 17a on siis kuidas ta hetkel seal mängida saab?
                            /nvm jäin targutamisel hiljaks

                            Comment

                            • con
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1954

                              #15
                              Re: Virukunn starsis NL2 FR paugutamas.

                              peaks ka isa "mängima" panema aga ta ei oleks nõus suht kindlalt. ise ta andmeid kasutades konto teha pole ka ilus:/

                              tho kui esimene depo teha moneybookersist siis midagi rasket ei tohiks olla

                              Comment

                              Working...