Tere.
Olen natuke aega siin teiste päevikuid lugenud ja leian, et tuleb kasuks kui ise ka päevikut pidama hakkan.
Niisiis, olen kohe kohe 18 aastaseks saav noormees Rakverest
Pokkeri leidsin suve algul, esimene depo (10$) läks bustosse, aga teenitud fpp-dega kobistasin endale uuesti rolli millega peagi jälle busto piiril olin. Peamiselt mängisin siis NL2 ja mõnda SNG-d. Viimase 4$-ga mängisin 180 mehe SNG-d ja tõmbasin sealt 144$. Siis tegin cashoudi, elu oli ilus, sõin palju burksi jne. Selle natukesega mis kontole jätsin läks bustoks. Terve augusti kuu veetsin pokkerit õppides ja mindsetti parandades. Oli (on ka siiani) kindel plaan depoda ja enam mitte kunagi bustoks minna.
Septembri esimestel päevadel deposin 17.5$ starsi ja olen siiani sellega NL2-te nühkinud. Mängitud on pea 50k kätt ja kõik sujus ilusti kuni selle nädala alguseni mil sain 20bb NL5 rolli kokku ja otsustasin asja ära proovida.
See aga ei kukkunud hästi välja. Scared money, sitt jooks ja tilt tulid kolmekesi ja andsid mulle peksa. Viimase 3 päeva joon jookseb 12BI alla EV, igasugu suckoute saan. Hetkel olen tagasi NL2-s ja grindin it through plaaniga 110$ pealt uuesti NL5-te proovida. NL2 winrate alates Septembri algusest on hetkel 9.3bb/100. Sain just silverstariks ja plaan on kõvasti volüümi anda järgmised kuud ning BRM järgi limiidist üles ronida
Graafik Septembri algusest:

Statsid 12/9/3
Siia hakkan postitama eesmärke, raskemaid käsi, tulemusi ja niisama mõtteid/küsimusi.
Olen natuke aega siin teiste päevikuid lugenud ja leian, et tuleb kasuks kui ise ka päevikut pidama hakkan.
Niisiis, olen kohe kohe 18 aastaseks saav noormees Rakverest

Pokkeri leidsin suve algul, esimene depo (10$) läks bustosse, aga teenitud fpp-dega kobistasin endale uuesti rolli millega peagi jälle busto piiril olin. Peamiselt mängisin siis NL2 ja mõnda SNG-d. Viimase 4$-ga mängisin 180 mehe SNG-d ja tõmbasin sealt 144$. Siis tegin cashoudi, elu oli ilus, sõin palju burksi jne. Selle natukesega mis kontole jätsin läks bustoks. Terve augusti kuu veetsin pokkerit õppides ja mindsetti parandades. Oli (on ka siiani) kindel plaan depoda ja enam mitte kunagi bustoks minna.
Septembri esimestel päevadel deposin 17.5$ starsi ja olen siiani sellega NL2-te nühkinud. Mängitud on pea 50k kätt ja kõik sujus ilusti kuni selle nädala alguseni mil sain 20bb NL5 rolli kokku ja otsustasin asja ära proovida.
See aga ei kukkunud hästi välja. Scared money, sitt jooks ja tilt tulid kolmekesi ja andsid mulle peksa. Viimase 3 päeva joon jookseb 12BI alla EV, igasugu suckoute saan. Hetkel olen tagasi NL2-s ja grindin it through plaaniga 110$ pealt uuesti NL5-te proovida. NL2 winrate alates Septembri algusest on hetkel 9.3bb/100. Sain just silverstariks ja plaan on kõvasti volüümi anda järgmised kuud ning BRM järgi limiidist üles ronida
Graafik Septembri algusest:

Statsid 12/9/3
Siia hakkan postitama eesmärke, raskemaid käsi, tulemusi ja niisama mõtteid/küsimusi.

Comment