MTT SNG Grinder

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #301
    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    [ ] Fail kuu.

    Minuarust sa oled mindseti kunn!

    Comment

    • thetankist
      Julm Donk
      • Jan 2010
      • 28

      #302
      Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

      Tahaks ka kunagi 5k$ kuus pokkeriga teenida ja öelda " Fail kuu " :D

      Sick vend oled, anneta NL10 bankroll mulle parem ja tulen reilin sind kolm kuud jutti=3 kuud õnne :D

      Comment

      • QKulgur
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2008
        • 484

        #303
        Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

        Algselt postitas privador Vaata postitust
        sng-dega on voimalik teenida 10k kuus
        nt 180man 12 $ 3000tykki kuus. ca 3$ roi
        really? tahtsid öelda 30% roiga
        Last edited by QKulgur; 31.10.10, 20:00.

        Comment

        • mahoumori
          FPP Pro
          • Mar 2010
          • 290

          #304
          Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

          Comment

          • QKulgur
            Õpihimuline Mängur
            • Dec 2008
            • 484

            #305
            Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

            mis roiga graafik?

            Comment

            • mahoumori
              FPP Pro
              • Mar 2010
              • 290

              #306
              Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

              lihtsalt panin, et kui mööda HEM tänu 3rebuy näitab, kuna tegelik kasum oli 5k$
              <HEM näitab 19% ROI´d. samas see EV näitab, et peaks 2k$ rohkem olema teeninud. Lihtsalt need graafikud on hästi huvitavad. Kui vaid päriselt teeniks nii palju ....

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #307
                Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

                EV joon minu teada ei näita korrektselt mitme laua turniiridega. Ma ei usu, et sa leiad turniiri, kus näiteks winnings joon tõuseb ja EV oma langeb.

                Comment

                • mahoumori
                  FPP Pro
                  • Mar 2010
                  • 290

                  #308
                  Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

                  Algselt postitas lenC Vaata postitust
                  EV joon minu teada ei näita korrektselt mitme laua turniiridega. Ma ei usu, et sa leiad turniiri, kus näiteks winnings joon tõuseb ja EV oma langeb.
                  jah sul vist õigus. Noh kõige õigema graafiku saad joonistada kodus kuu lõpus.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #309
                    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

                    kle väga tubli ju. Sa ei täitnud enda eesmärki, kuid sellegi poolest suurepärane pluss.

                    Nüüd saad teha buyini reedesele LIVE turniirile @ Olympicus.
                    Baltic Winter FEstival - 500€ bi.
                    Either something is wrong or the page doesn't exist.



                    :)


                    edit: tunnistan ausalt, alates sellest hetkest, mil see päevik loodi on tegemist minu lemmik päevikuga Pokkeriprode foorumis. Keep up the good work !

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #310
                      Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

                      Kle r22gi kuda sa tableninjas selle probleemi lahendad.
                      sul on stackis lauad. viskab aktiivse ylesse, AGA mingi fucking uus regatud laud avaneb ja poppab otse stacki peale

                      vihale ajab kuyi sul nyyd see action(nuts nt mis vaja ai lykata) koostimebankiga tiksub kuskil all ja sa ostid sedalauda yles, samal ajal kui veel teised lauad staki all on joudnud nn aktiveeruda ja istuvad nutsidega....

                      Kuda sa selle olukorra lahendad? Ma ei saanud isegi 16tablemisega hakkama

                      Teiseks kuidas sa hoiad laudu?Kuda on koige parem m2ngida?
                      Mul on idee, et hoida laudu 3 stackis pohistack, kui bb 400 siis korvale stacki ja bubbled ja ft vistaa 3-sse stakki

                      ja veel yks kys, kuda sa tead, et sa oled bubbles, sa ei hakka ju lobby vaatama:P
                      Last edited by privador; 01.11.10, 09:42.

                      Comment

                      • $$$
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1072

                        #311
                        Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

                        Algselt postitas privador Vaata postitust

                        ja veel yks kys, kuda sa tead, et sa oled bubbles, sa ei hakka ju lobby vaatama:P
                        Hyper Simple Theme + Info nupp.

                        Comment

                        • muhkLionu
                          Grinder
                          • Jan 2009
                          • 522

                          #312
                          Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

                          Kle r22gi kuda sa tableninjas selle probleemi lahendad.
                          sul on stackis lauad. viskab aktiivse ylesse, AGA mingi fucking uus regatud laud avaneb ja poppab otse stacki peale
                          Pokerstarsis on on selline option:

                          OPTIONS --> ADVANCED MULTITABLE OPTIONS --> NEW TOURNAMENT TAKES FOCUS

                          võta selle eest linnuke maha, siis enam ei viska uut turniiri ette

                          Comment

                          • privador
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3951

                            #313
                            Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

                            Hyper Simple Theme + Info nupp.
                            defaultina on ta chatis,
                            ja pean extra hiire klikki tegema info peal. tahaks et ta oleks kohe infos

                            Comment

                            • mahoumori
                              FPP Pro
                              • Mar 2010
                              • 290

                              #314
                              Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

                              Algselt postitas muhkLionu Vaata postitust
                              Pokerstarsis on on selline option:

                              OPTIONS --> ADVANCED MULTITABLE OPTIONS --> NEW TOURNAMENT TAKES FOCUS

                              võta selle eest linnuke maha, siis enam ei viska uut turniiri ette
                              see peaks toimima. Kui sa seadistad TN, siis on alati hea vaadata mingi õpetus läbi, et kuhu tuleb linnuke panna, et kõik toimiks nagu vaja.
                              Mul toimib kõik suurepäraselt ja ei oska midagi palju rohkemat TN tahta.
                              Info box ise updateb end ja sealt ma näen mitmes ma olen. Chati asemel on siis see box. Ma peast ei tea, kuhu see linnuke läks, aga vaata uuesti


                              tournament guide üle ja ma olen kindel, et kõik saab korda.

                              Comment

                              • privador
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3951

                                #315
                                Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

                                Olen moelnud, et voiks olla selline preflop fold vidin, mis foldib automaatselt trash handed. Eriti esimestel levelitel, kus sa oled niikuinii ybernitt.
                                ala 27o 15-30 blindidega kuskil utg=lt,. Siis j22ks rohkem aega actionile keskenduda.

                                Programmeerida ei peaks seda olema raske.

                                Comment

                                Working...