MTT SNG Grinder

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mahoumori
    FPP Pro
    • Mar 2010
    • 290

    #286
    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

    see on ju sama, kui oleme kindlustuse müüjad. Ja teame et 90% saame nii palju raha, kui 1000 inimest näeb kindlustust kuus. 1000 inimest on ka suht max. kui iga päev 9 tundi tööd teha. näitan 1000 saan 250 000.- kuus näitan 200 saan 50 000.- kuus. Päris sitt on ju nii palju tööd teha...

    Comment

    • mahoumori
      FPP Pro
      • Mar 2010
      • 290

      #287
      Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

      jah samas cashis see hea asi , et sa võid lõpuks mängida Phil Ivey vastu. MTT SNG on piir ees ja maailma parimad ei mängi seda. Kui tahad raha printida, siis ikka MTT SNG. Teenib vähem kui paar aastat tagasi, kuid siiski püsivalt. Ja kui tahad teenida väga palju raha ja olla maailma tipp siis cash.Ja suured turniirid.

      Comment

      • Kloonike
        Grinder
        • Nov 2008
        • 898

        #288
        Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

        Yeah, hea oleks lotoga rikkaks saada ja üldse töö tegemine unustada... unistada ju võib :)

        Comment

        • mahoumori
          FPP Pro
          • Mar 2010
          • 290

          #289
          Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

          põhimõtteliselt me siis tööd teha ei viitsi ja kes viitsib saab rikkaks

          Comment

          • virukunn
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 2036

            #290
            Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

            Mis mõte on tegeleda mingi alaga kui ma seal parimaks ei taha saada ?
            Raha printida, ära elada, pere toita ? Sitad eesmärgid imo.
            Nii palju kui mina eesmärkidest mõtlen, siis on need tippu välja, kunagi buston durrrri ja ka siis pole ma omaarust veel eesmärki saavutanud. Vajalikud cashoudid vms käivad asja juurde anyway, sest millegist on vaja elada, aga ma ei mängi pokkerit nende pärast. Mängin, et kunagi olla number 1 maailmas.

            Ainuke eesmärk tohib pokkeris olla tõusmine, arenemine, tõusmine. Ruumi on lõputult, ükski eestlane pole veel nosebleedis lammutanud.

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #291
              Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

              NL2-5 grinderite suust on alati meeldiv sellist enesekindlust lugeda.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • emmimees
                Klubi Liige
                • Aug 2010
                • 2719

                #292
                Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

                Nosebleed grinderite nurgakesest rohkem....

                Comment

                • QKulgur
                  Õpihimuline Mängur
                  • Dec 2008
                  • 484

                  #293
                  Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

                  Fakt on see, et durriks ei saa ilma bankrollita ja lihtsaim viis bankrolli ehitada ongi mtt sng. Kui roll olemas siis laske oma talent valla.

                  Comment

                  • mahoumori
                    FPP Pro
                    • Mar 2010
                    • 290

                    #294
                    Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

                    Algselt postitas QKulgur Vaata postitust
                    Fakt on see, et durriks ei saa ilma bankrollita ja lihtsaim viis bankrolli ehitada ongi mtt sng. Kui roll olemas siis laske oma talent valla.
                    jep jep jep

                    Comment

                    • mahoumori
                      FPP Pro
                      • Mar 2010
                      • 290

                      #295
                      Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

                      Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                      Mis mõte on tegeleda mingi alaga kui ma seal parimaks ei taha saada ?
                      Raha printida, ära elada, pere toita ? Sitad eesmärgid imo.
                      Nii palju kui mina eesmärkidest mõtlen, siis on need tippu välja, kunagi buston durrrri ja ka siis pole ma omaarust veel eesmärki saavutanud. Vajalikud cashoudid vms käivad asja juurde anyway, sest millegist on vaja elada, aga ma ei mängi pokkerit nende pärast. Mängin, et kunagi olla number 1 maailmas.

                      Ainuke eesmärk tohib pokkeris olla tõusmine, arenemine, tõusmine. Ruumi on lõputult, ükski eestlane pole veel nosebleedis lammutanud.
                      See oleks, kihvt kui sa oled esimene seal. Aga Tsiteerides sind :

                      Tänane päev +1.5$ mis on isegi hästi, arvestades, et 4BI alla EV 2300 käe peale.
                      Tuleva nädala eesmärk: NL5 roll kokku ja NL5 PÜSIMA JÄÄDA!

                      Ma ei tea, kui kaua aega läheb. Kui sa nagu tõsiselt tahad tõusta maailma eliidi hulka, omades piisavalt suurt BR. SIis ma soovitan alustada MTT SNG aja mingi 10k$ kokku (või palju iganes vaja, et korralikel limiitidel mängida) ja alusta cashi. Enamus cashi mängijaid on kütnud algul SNG ja siis on liikunud parematele jahimaadele. Aga taguda NL5 ... Liiga väike hour/$. Pokkeri parim on see, kes teenib kõige rohkem raha

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #296
                        Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

                        Mnjaa, aga kui ta selle 10k$ MTT SNG-des kokku ajab, siis on suur võimalus, et ta ei biidi 100bb pokkeris isegi NL50t. :)
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • mahoumori
                          FPP Pro
                          • Mar 2010
                          • 290

                          #297
                          Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

                          Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                          Mnjaa, aga kui ta selle 10k$ MTT SNG-des kokku ajab, siis on suur võimalus, et ta ei biidi 100bb pokkeris isegi NL50t. :)
                          Ma usun, et kui teenid nt. 10k$ MTT SNG. Siis oled juba piisavalt arukas, et vastavad muudatused oma mängus teha. Lisaks saad sa 1-2k$ investeerida korralikule coachile.

                          Comment

                          • privador
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3951

                            #298
                            Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

                            sng-dega on voimalik teenida 10k kuus
                            nt 180man 12 $ 3000tykki kuus. ca 3$ roi
                            Samas ma ei kujutaks ette et sa teed seda aasta voi rohkem. Lihtsalt tekib massiivne rutiin

                            Samas ega yle 10k sng-dega rohkem on juba raske teenida. suure buy iniga turbod on masstablemsies praktiliselt break even

                            Comment

                            • privador
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3951

                              #299
                              Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

                              Minu arust koige naljakamad on 5NL kui jahuvad BM. Krt kui bustoks l2heb, saab ju nn kuu aega p2ris tuud teha ja kasvoi 300 buy-ini teenida!
                              BM tasub arvestada ikka siis, kui sa bustoks l2hed siis lased ka kohe kuuli p2he.
                              5NL on reaalslet bustoks minemine voimatu.

                              Comment

                              • mahoumori
                                FPP Pro
                                • Mar 2010
                                • 290

                                #300
                                Re: MTT SNG 175 000.- oktoobri kuus

                                Ma täna ei viitsinud mängida. Tegin praekartulit hoopis.
                                võtame siis kokku kuu. Fail, kuid mitte päris....
                                Mängisin tsipa alla 3500 SNG ja kasum tsipa alla 5k$
                                Kõik

                                45 man

                                180 man



                                Teenisin
                                FPP 50 000 umbes täpselt RB 750$ siis
                                VPP 20 138
                                Rake maksin umbes täpselt 3500$ Jõhker.

                                Sain teada, et 45 man enam ei mängi.

                                Mis siis nüüd saab????
                                Last edited by mahoumori; 31.10.10, 19:21.

                                Comment

                                Working...