Hei!




Olen pokkeriga tegelenud umbes 1,5 aastat. Ja avastasin alles nüüd, et Eestis on ka vilgas pokkeri elu, lahe :) Olen ise hetkel MTT SNG mängija.
Praegu mängin 3.3 + R , 12 ja 27 dollari 45 ja 180 man ´e PS qudu . Vahel lisaks ka mõni turniir.
Kas kellegil oleks ka huvi midagi oktoobris teha? Mul on endal plaanis teenida oktoobri kuus min. 15 000 dollarit ehk umbes 175 000 krooni. Ma usun, et see on tehtav
Või keegi tahaks rohkem teha`?
Kui kellegil sarnane plaan siis võiks kuidagi üksteist vb. aidata, kasvõi võisteldes, kes mängib rohkem mänge kuus... või kuidas iganes need asjad käivad siin foorumis
Kõike head laudade taga
NB. Eesti keeles on nii kummaline Pokkeri terminoloogija




Olen pokkeriga tegelenud umbes 1,5 aastat. Ja avastasin alles nüüd, et Eestis on ka vilgas pokkeri elu, lahe :) Olen ise hetkel MTT SNG mängija.
Praegu mängin 3.3 + R , 12 ja 27 dollari 45 ja 180 man ´e PS qudu . Vahel lisaks ka mõni turniir.
Kas kellegil oleks ka huvi midagi oktoobris teha? Mul on endal plaanis teenida oktoobri kuus min. 15 000 dollarit ehk umbes 175 000 krooni. Ma usun, et see on tehtav
Või keegi tahaks rohkem teha`?Kui kellegil sarnane plaan siis võiks kuidagi üksteist vb. aidata, kasvõi võisteldes, kes mängib rohkem mänge kuus... või kuidas iganes need asjad käivad siin foorumis

Kõike head laudade taga
NB. Eesti keeles on nii kummaline Pokkeri terminoloogija
mängin samal levelil umbes :)
TC
Comment