MTT SNG Grinder

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mahoumori
    FPP Pro
    • Mar 2010
    • 290

    #361
    Re: MTT SNG Grinder

    nagu täiesti card dead....

    Comment

    • mahoumori
      FPP Pro
      • Mar 2010
      • 290

      #362
      Re: MTT SNG Grinder

      RIVER A:D

      Comment

      • Facepoker
        Õpihimuline Mängur
        • Feb 2009
        • 364

        #363
        Re: MTT SNG Grinder

        olemas WP sir

        Comment

        • Fabulous
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 2674

          #364
          Re: MTT SNG Grinder

          Kena suckout, lol

          Comment

          • rahvavaenlane
            Klubi Liige
            • Dec 2009
            • 3040

            #365
            Re: MTT SNG Grinder

            kaua vaidlesite :D aga asia sai

            Comment

            • mahoumori
              FPP Pro
              • Mar 2010
              • 290

              #366
              Re: MTT SNG Grinder

              ma pole ikka tükk aega nii card dead olnud HU... koguaeg 62 42....aga noh seda ei mäleta keegi enam

              Comment

              • mahoumori
                FPP Pro
                • Mar 2010
                • 290

                #367
                Re: MTT SNG Grinder

                Algselt postitas privador Vaata postitust
                qudu....m2ngid 12 laual....kuda niii.....nurk:P
                tahan täna koju ka jõuda

                Comment

                • mahoumori
                  FPP Pro
                  • Mar 2010
                  • 290

                  #368
                  Re: MTT SNG Grinder

                  Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                  1 küsimus sulle, ma ei ole rebayga turnasid mänginud, mitmendast rb-st alates on see moment, kui pole enam mõtet? ma mõtlen neid 3.3 turbod

                  E: ise küsin, ise vastan. eeldan 3 vaadatates ja võrreldes 12 ja 3.3 rb auhinnafondi. on nii?
                  Ma teen kasvõi 20 rebuy´d või 50 ... tavaliselt 1,2

                  Comment

                  • mahoumori
                    FPP Pro
                    • Mar 2010
                    • 290

                    #369
                    Re: MTT SNG Grinder

                    Algselt postitas privador Vaata postitust
                    Lihtne kysimus, kas sa nt, kui palju sul on esimesel 2 tasemel actionit?
                    Kas sa nt rasiid KTo CTF voi buttonilt, kui blindid on 20?Sest ideaalis on see plusEV k2ik, aga kui sa seda teed, siis ma tahaks kyll teada kuda sa 30 lauaga hakkama saad.

                    Teiseks kuda k2ib sul postflop m2ng?

                    Oletame, et rasiid TT-ga BB callib. flop Q82, nyyd on vahepeal nii 29 lauda l2bi k2inud
                    ja oled olukorras kus sul on mingi TT ja Q82 flop...
                    Mis ma tahan oelda, see mis ideed olid sul preflopis voivad olla kadunud juba flopis voi turnis...
                    1.ei raisi KTo, KTs vb KQs juba tõenäolisem..
                    2. Huvitav on see,et kui ma tõstan siis on mul suht meeles millega ja kust, ka pärast 29 laua möödumist. Q82 kindlasti C bet oma TT. ühe vastase vastu ikka 90% C bet. Väga suure VPIP venna vastu võid chekkida. Valvas peab olema, palju sul BB on, et ei oleks liiga short. teinekord tänu paljudele laudadele ei märka ja siis oled turnil jamas seisus.
                    Aga ega mingeid suuri plaane sul ei olegi TT ikka c bet ja vaatad mis siis juhtub. . Võimalikult vähe bluffimist, kui just sisetunne ei karju, et tal ei ole midagi JA TA FOLDIB. Aga ma mõtlen alati kaasa flopis ja turnis, et mis tal umbes on. Ja mida rohkem mängin seda osavamaks muutun ja suudan ka juba suuri käsi foldida, kui ei ole kindel.

                    Comment

                    • mahoumori
                      FPP Pro
                      • Mar 2010
                      • 290

                      #370
                      Re: MTT SNG Grinder

                      Väike arvutus Madisele

                      75 000$ peaks olema topis SC
                      180man peaks teenima ikka 3 $ ma usun, et saaksin 3.5$, kõik 180 man kokku.
                      3$
                      25 000 SNG aasta jooksul
                      2080 SNG kuus
                      3.5$
                      21 425 SNG aasta jooksul
                      1785 SNG kuus

                      2000 SNG kuus peaks ikka tehtav olema, mõni kuu 3000 ja teine kuu 1000
                      üks sess on 125 SNG nt. siis pead tegema aastas 171 päeva tööd ja 194 päeva kulutad seda raha siis igati normaale diil. Loomulikult päris nii ei lähe, aga pole ka midagi keerulist minu arust. Ega niisama ei teeni ka pokkeris , tuleb mängud taha saada.
                      .....
                      Täna siis 150 SNG, SC näitab millegi pärast ainult 131 ... imelik
                      mingi +1K$ tuli täna.

                      Comment

                      • QKulgur
                        Õpihimuline Mängur
                        • Dec 2008
                        • 484

                        #371
                        Re: MTT SNG Grinder

                        Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                        1 küsimus sulle, ma ei ole rebayga turnasid mänginud, mitmendast rb-st alates on see moment, kui pole enam mõtet? ma mõtlen neid 3.3 turbod

                        E: ise küsin, ise vastan. eeldan 3 vaadatates ja võrreldes 12 ja 3.3 rb auhinnafondi. on nii?
                        Üldiselt ega vahet ei ole palju teed aga kasumlikum on teha rebuy, kui võtta uus samasugune turniir ette ja osta uuesti sisse kuna siis maksad 30 senti reiki kah. Rebuyd tehes ei tule reiki maksta. Hea näide on eilne kui mängisin 8.80 rebuy mingi hyper turbot. Lendasin 5 korda mingi 60% equitiga allinni ja kõik korrad kaotasin, lõpus juba mõtlesin, et täitsa kass no ei ole võimalik võita neid ja mõtlesin, et lõpetan ära turniiri. Olin raisanud siis 80 dollarit doublerebuyde jaoks, kuni tegin viimase rebuy ja lõpuks hakkasid kaardid pidama. Lõpetasin teise kohaga ja 4500$. Point ongi selles, et sa ei saa lihtsalt pooleli jätta ja mõelda, et jumala võimatu on midagi võita.

                        Comment

                        • mahoumori
                          FPP Pro
                          • Mar 2010
                          • 290

                          #372
                          Re: MTT SNG Grinder

                          sa ei tohiks üldse alustada rebuy turniiri , kui su BR ei luba 20 rebuy´d teha
                          4,5k$ õnnitlused!!!

                          Comment

                          • rahvavaenlane
                            Klubi Liige
                            • Dec 2009
                            • 3040

                            #373
                            Re: MTT SNG Grinder

                            ma ei ole isegi vaadanud ühtegi RB-ga turna algust. mis seal ranged on ? 67o lahmitakse AI? pole õrna aimugi. peaks mõniord proovima mingit odavat, 1 taalast nt. aga ma tõesti ei tea kuidas seal käituda.

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #374
                              Re: MTT SNG Grinder

                              esimesed levelid üli loosed ja ei tohiks olla väga raske raha 70/30 seisus sisse saada.

                              Comment

                              • mahoumori
                                FPP Pro
                                • Mar 2010
                                • 290

                                #375
                                Re: MTT SNG Grinder

                                heade mängijate eesmärk on jõuda pärast rebuy lõppu kindlasti top stäkk 10% hulka. Lahmitakse suited connectoritega ja paaridega. Ei maksa ka hulluks minna. Pane tähele, kes on väga loose ja proovi tema vastu A10 nt. ära callida.... enne rebuy alustamist arvesta kohe, et nt 11+ siis tegelt on see mingi 60-80$ MTT näiteks.

                                Comment

                                Working...