WowAwiAA - Partypoker, NLH4 FR. (Sisaldab eelnevat stoorit)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • raunsz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1492

    #46
    Re: WowAwiAA - Partypoker, NLH4 FR. (Sisaldab eelnevat stoorit)

    Ole aggresiivsem, bet sized proovi korda saada, ära mängi üle oma ühte paari (2nd, 3rd paari).

    Jälgi tõesti ranka tabelit! GL

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #47
      Re: WowAwiAA - Partypoker, NLH4 FR. (Sisaldab eelnevat stoorit)

      Ok, pakin oma asjad partyst kokku, see on absurdne kui igas olukorras iga mängija vastu leiad end set otsast. Ma krdi ei foldi kerge flop agromise peale suurt ülepaari kui vastane on loosestatidega kaotav mängija, kust krt ma üldse valuet peaks võtma kui mitte ülepaaridega TPTK vastu mida samuti ei mängita tegelikult passiivselt. Aga kurat nüüd on takistuseks jälle see, et pole 21, ja krt ongames ei saa ju PT3 tööle, ideid, abi?

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #48
        Re: WowAwiAA - Partypoker, NLH4 FR. (Sisaldab eelnevat stoorit)

        ft
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • WowAwiAA
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 2715

          #49
          Re: WowAwiAA - Partypoker, NLH4 FR. (Sisaldab eelnevat stoorit)

          Nii kolisin siis uude tuppa ära - Tower Gaming. Probleem aga nüüd PT3-ga, ei saa ju kasutada, suleb pokker clienti. Uurisin ja pusisin eile ja nagu näha, see on korduv probleem enamikel ja pikemalt juba lahendamata. Ometi oli poste kus mõned väidavad et neil kõik ok. Kurat upgradesin PT3 clienti ka ja nüüd crackimata, abi ikka polnud. Igatahes pusin täna edasi ja ehk saab korda, kui siin kellelgi mingit teavet mis aidata võiks, kes ise kasutab või nii, andke teada.

          Comment

          • WowAwiAA
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 2715

            #50
            Re: WowAwiAA - Partypoker, NLH4 FR. (Sisaldab eelnevat stoorit)

            Nonii nüüd 888poker kuna Ongames ei saanud Tracking programme tööle. Igatahes tutvun alles saidiga...



            Comment

            • WowAwiAA
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 2715

              #51
              Re: WowAwiAA - Partypoker, NLH4 FR. (Sisaldab eelnevat stoorit)

              OI sealses mängus on minu jaoks nii palju uudset.


              Praegult mängitud küll vaid 600 kätt, kuid statid on hoopis midagi teist, kui Partys oli, alustades et SD rohkem võite ja Vpip on koguni üle 20.

              Comment

              • WowAwiAA
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 2715

                #52
                Re: WowAwiAA - Partypoker, NLH4 FR. (Sisaldab eelnevat stoorit)




                Pöörake tähelepanu date, laua ja vastase nime peale.

                PS! This is how we roll.

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #53
                  Re: WowAwiAA - Partypoker, NLH4 FR. (Sisaldab eelnevat stoorit)

                  Uue sessi algus aga näed jätkub samamoodi http://www.pokerhand.org/?5853569

                  Comment

                  Working...