MadisRa-Võitluses Pokerstarsi NL10(50bb) BINGO HULIGAANIDEGA!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MadisRa
    Julm Donk
    • Jun 2009
    • 36

    #1

    MadisRa-Võitluses Pokerstarsi NL10(50bb) BINGO HULIGAANIDEGA!!!

    Tere kõigile.

    Olen töötu tööline ja pokkerihuviline. Suvel polnud aega ega ka motti mängida. Kokku olen pokkerit mängind ajaliselt umbes aasta. Alustasin PokerStarsist siis veel FTP, Cake, Trio ja ka Olympic. Hetkel tagasi PokerStarsis.

    Tulemustest nii palju siis.

    Cashgame on siis miinus $903 pokertablerating'su andmetele. Ei saa ma seda ise kinnitada ega ümberlükata kuna arvuti suri suvel maha ja midagi päästa ei õnnestund ehk HEM'i andmed lännu.
    Turkad/sng'd on siis plussis $857 andmed võtsin SharkScope'st.

    Hetke tegemised ja plaanid sügiseks oleks siis teoreetilist poolt õppima hakkata kuid prooviks siis alustada nullist ja uue entusasmiga.

    Peamine idee miks blogi siis loon on ikka seepärast, et head nõu saada pokkerialaselt. Ja, et oleks koht ennast välja elada ning oleks endal hea ülevaade oma tegemiste kohta. Üritan ka igapäevaselt graafiku panna ja ka mõned huvitavamad käed/lüüasaamised jne.

    Loodan, et väga pikkaks ei venind ja minu poolt sissejuhatuseks on kõik.
    Last edited by MadisRa; 28.09.10, 21:54.
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #2
    Re: MadisRa-Madistab PokerStarsis NL10(50bb) FR/6max õnneseentega!!!

    Kui cashis 903 miinust, siis tuleb järgmine kord madalamal proovida.Või oled tõesti NL10s 90 buy ini auku lasknud?
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • MadisRa
      Julm Donk
      • Jun 2009
      • 36

      #3
      Re: MadisRa-Madistab PokerStarsis NL10(50bb) FR/6max õnneseentega!!!

      LOL.... muidugi mitte ainult NL10... igast limiite proovitud purjus peaga.

      Comment

      • Madis Very
        Bännitud
        • Aug 2009
        • 2951

        #4
        Re: MadisRa-Madistab PokerStarsis NL10(50bb) FR/6max õnneseentega!!!



        .

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #5
          Re: MadisRa-Madistab PokerStarsis NL10(50bb) FR/6max õnneseentega!!!

          Hoian päevikul kindlasti silma peal, eks siis näha, kui usin õpilane oled :)

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #6
            Re: MadisRa-Madistab PokerStarsis NL10(50bb) FR/6max õnneseentega!!!

            su blogi pealkiri sarnaneb madis very omaga:D aga see selleks..
            miks muidu full ringi ei harrasta, väiksem variatsioon , ja pokerstarsi 6max on ikka vägaväga variatsioonikas. aga kui meeldib siis meeldib!

            Soovin edu! Loodan ,et biidid ning näitad häid tulemusi.

            Comment

            • MadisRa
              Julm Donk
              • Jun 2009
              • 36

              #7
              Re: MadisRa-Madistab PokerStarsis NL10(50bb) FR/6max õnneseentega!!!

              Hetke plaan ongi põhiliselt FR cashi taguda kuna liigsed biidid ja swingid suudavad mind tilti ajada. Probleem millega pean muidugi tegelema.

              Kurat sarnaneb jah. Madis Very omaga kuid mitte tahtlikult. Muudan ära kui koju jõuan.

              Töölt koju pääsen kunagi siis panen ka eilse graafiku ja mõned käed mille suhtes tahaksin nõu küsida.

              Tormist päeva kõigile.
              Last edited by MadisRa; 28.09.10, 10:02.

              Comment

              • MadisRa
                Julm Donk
                • Jun 2009
                • 36

                #8
                Re: MadisRa-Võitluses Pokerstarsi NL10(50bb) BINGO HULIGAANIDEGA!!!

                Tänase päeva graafik ja edasi jooma peale.
                Panen mõned paremad ja huvitavamad käed.

                http:// Uploaded with ImageShack.us

                Aga seda siis kui aega leian präägalt siis pessu, paar õlut ja alustaks nädalavahetusega.
                Graafik on siis NL10(50bb) 6max.
                Ja edasi hakkan graafikuid toppima iga kord kui mängin.
                HEAD NÄDALAVAHETUST KÕIGILE!!!
                Last edited by MadisRa; 01.10.10, 16:07.

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #9
                  Re: MadisRa-Võitluses Pokerstarsi NL10(50bb) BINGO HULIGAANIDEGA!!!

                  korralik 5BI plussis why not, väga viis. aga non-sd joon võiks parem olla:) siis oleks IMPRESSIVE!

                  TUBLI!

                  Comment

                  • MadisRa
                    Julm Donk
                    • Jun 2009
                    • 36

                    #10
                    Re: MadisRa-Võitluses Pokerstarsi NL10(50bb) BINGO HULIGAANIDEGA!!!

                    Selle non-sd värgiga on nagu on. Ei anta mulle respecti eriti aga ju see rohkem mu enda mängu viga kuid kindlasti üritan asja parandada. Aga fast laudades on fishe jalaga segada ja nii kaua kui profitit näitab on kõik veel korras:D

                    Täna eriti mängida ei viitsi kuna üli sitt olla ja rahakottis on jooma rottid käinud. MASENDAV.

                    Omme on plaanis mõned turkad taguda kui täna jooma peale ei sattu. Proovin kaine püsida :).

                    Ilusat laupäeva kõigile.

                    Comment

                    • MadisRa
                      Julm Donk
                      • Jun 2009
                      • 36

                      #11
                      Re: MadisRa-Võitluses Pokerstarsi NL10(50bb) BINGO HULIGAANIDEGA!!!

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Eile graafik suht jube näeb välja aga vähemalt plussis. Sai liiga palju laudu mängitud kuid eesmärgiga täita nädala kvoot ehk 750VPP, et saaks GoldStari staatuse see kuu.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Õige või vale mäng. Palun selgitada.
                      Last edited by MadisRa; 04.10.10, 16:16.

                      Comment

                      • MadisRa
                        Julm Donk
                        • Jun 2009
                        • 36

                        #12
                        Re: MadisRa-Võitluses Pokerstarsi NL10(50bb) BINGO HULIGAANIDEGA!!!

                        Türbel ei oska seda hand converterit kasutada.

                        Comment

                        • jaagup17
                          Vana Tegija
                          • Mar 2009
                          • 1090

                          #13
                          Re: MadisRa-Võitluses Pokerstarsi NL10(50bb) BINGO HULIGAANIDEGA!!!

                          Punase joone järgi on tunda multitablemist ja robotmängu. Soovitan vähem ette võtta.

                          Comment

                          • Konso
                            Grinder
                            • Nov 2009
                            • 936

                            #14
                            Re: MadisRa-Võitluses Pokerstarsi NL10(50bb) BINGO HULIGAANIDEGA!!!

                            Algselt postitas MadisRa Vaata postitust
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Eile graafik suht jube näeb välja aga vähemalt plussis. Sai liiga palju laudu mängitud kuid eesmärgiga täita nädala kvoot ehk 750VPP, et saaks GoldStari staatuse see kuu.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Õige või vale mäng. Palun selgitada.
                            Ei saa ju kommenteerida, sest maste pole näha. Sul draw tõmme?

                            Comment

                            • MadisRa
                              Julm Donk
                              • Jun 2009
                              • 36

                              #15
                              Re: MadisRa-Võitluses Pokerstarsi NL10(50bb) BINGO HULIGAANIDEGA!!!

                              Nagu ma ütlesin ei saa sellest hand converteri asjast hästi aru.

                              Eile tegin tunnikese multitable donk played. Hiljem võtsin kuus lauda üle selle ei suuda enam korralikult kaasa mõelda tglt. Kasumit sai kuuel laual mängides ca $25 nii, et edaspidi ainult max kuus lauda:).

                              Jah oli nuts masti tõmme aga laual oli kolm ühte masti kaarti ja minul üks masti kaart.

                              Comment

                              Working...