uus mees cashis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • con
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1954

    #121
    Re: uus mees cashis

    hei


    ma vahepeal siis FPP pro olnud, hetkel madistan starsi nl25 fr, läheb normaalselt.

    täna tuli isu turnasid teha, võtsin 5tk mingeid 2$ omi ja 3tk mincash ja 1 jõudsin 14.kohale. käsi oli siis selline:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    esikoht oli 1,7k$ fuckinng tilt, field oli 90%bronzestarid

    anyways cashis täna 47$ ja kokkuvõttes sain 70$ turnalt ka
    /väike sess veel ja +60$
    kokkuvõttes kenake 150$+ päev, ei viitsi arvutada
    Last edited by con; 03.12.10, 21:17.

    Comment

    • con
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1954

      #122
      Re: uus mees cashis

      haidukk


      mõtlesin, et panen detsembri eesmärgid kirja.

      *platinum, mängin 8lauda, täiskohaga töö kõrvalt vaja vaeva näha.
      *cr põhimeeste videod vaadata ära ja kirjutada kõik mõtted vihikusse
      *coachida kahte mikromeest niipalju kui võimalik
      *lõpetada kuu ka mängulises kasumis, summasid ei julge panna aga ka 10bi teeks meele heaks
      *vabastada 2x 50$ stellarit(kui jõuan platinumini siis olemas)
      *deposin 150€juurde, fisrt depo boonus täies mahus vabastada.

      vahepeal siis miski 6k kätt mänginud see kuu, 1k vpp sellega teenitud, 6 more to go.
      sain ühe toreda mikromehega diili, aitan teda ja teeme sesse ja saan CR tema kaudu.
      cr videod ülinutsid, super motivatsiooniboost ja uusi teadmisi tuleb palju. vihik ja pastakas kõrval, kõik head mõtted kirja. kindlasti soovitan kõigil vihik kõrvale võtta, saad hiljem lugeda jne, jääb meelde ka.

      üleeile sain koondamisteate, 15.jaanuar viimane tööpäev. õnneks olen säästnud natuke ja kuu lõpuks pokkeris br 2k(juhul kui 0kasum aga boonused ära tulevad). seetõttu platinum ülitähtis, saab vähemalt boonustena normaalse $$, järgmistel kuudel tasub ära. hetkel pühendan kogu vaba aja pokkerile ning jaanuari keskelt üritan pokkeriga elatist teenima hakata, st kuus 160h mängu ja vaba aeg õppimisele.

      edaspidi hakkan sesside käsi aktiivselt ka foorumisse panema.

      õppidaõppidaõppida
      Last edited by con; 03.12.10, 22:19.

      Comment

      • virukunn
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 2036

        #123
        Re: uus mees cashis

        GL, anna teada kuidas läheb siis.

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #124
          Re: uus mees cashis

          Algselt postitas con Vaata postitust
          jaanuari keskelt üritan pokkeriga elatist teenima hakata, st kuus 160h mängu ja vaba aeg õppimisele.

          woah! see kisub huvitavaks. ise olen tegelt ka mõelnud, et NL25ga elaks tegelt juba ära, kui iga kuu mingi 100h+ mängida ja enamväem winratet näidata. hoian sinu tegemistel silma peal. : D

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #125
            Re: uus mees cashis

            Algselt postitas con Vaata postitust
            haidukk


            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Ai tunnen kaasa. Jõudu ja jaksu elus ja pokkeris.

            Comment

            • mehumble
              Jube Noob
              • Nov 2010
              • 175

              #126
              Re: uus mees cashis

              Algselt postitas inward Vaata postitust
              Ai tunnen kaasa. Jõudu ja jaksu elus ja pokkeris.
              Indeed. Pea püsti ja jõudu pokkeris.

              Comment

              • Priidix
                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                • Jun 2009
                • 2839

                #127
                Re: uus mees cashis

                Sul tuleb pokkeriga rohkem rulooni kui tööl:)

                Comment

                • Konso
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 936

                  #128
                  Re: uus mees cashis

                  No siis supernovaks järgmine aasta :D
                  Aga edu, loodame, et rakeback proks aind ei muutu

                  Comment

                  Working...