uus mees cashis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #91
    Re: uus mees cashis

    1.Pre fold ? Miks? Co raise range on küllaltki lai ja btnilt QKo on call okei imo.
    3. Kuidas valuet saada ? Bettides vast ikka. Ja sb pealt ma poleks callinud ka AQ'ga pigem siis 3bettinud juba pre.

    Comment

    • 5gww
      Õpihimuline Mängur
      • Aug 2010
      • 333

      #92
      Re: uus mees cashis

      Algselt postitas inward Vaata postitust
      1.Pre fold ? Miks? Co raise range on küllaltki lai ja btnilt QKo on call okei imo.
      mõnele vennale on see kindlasti callimis koht, ei vaidle vastu, aga kuna ta alles läks nl10-sse ja teeb vist seal esimesi samme nagu ma aru sain, siis oleks pigem fold õigem, nagu käe käigust võib järeldada. callis KQo-ga pf, ja kõik kolm tänavat järgi callida ei ole minu meelest kõige parem mäng. oleks võinud juba flopis lammutama hakata, äärmisel juhul turnis. Sa callid ju pf KQ-ga sellepärast et saada flopis millegile pihta ja siis nuppe teha, ja valuet võtta vastaselt.

      Comment

      • con
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1954

        #93
        Re: uus mees cashis

        olin väsinud, tegin suht c-game. Flopis ei tahtnud dongata, lootsin, et teeb ise move, turnis oleks ma obv pidanud otsa panema aga ei tahtnud baluga järgi liigset tugevust näidata, riveris oleks pidanud defo panema.
        ühesõnaga tahtsin valuet aga kukkus välja teistpidi.


        3. käsi oleks pidanud jh turnis donkama aga jälle "slowlayme nutsi" sündroom

        ega ma tegelt olen üsna algaja ikka, suht elementaarseid asju ei tea kohati. fat valuet peab võtma julgemalt i guess.
        uus limiit mõtlen asjad üle aga head vastused teilt(:
        Last edited by con; 18.10.10, 14:58.

        Comment

        • con
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1954

          #94
          Re: uus mees cashis

          kuna 2 nl10shoti läksid aitaha siis tegin päevaga 10bi nl5 jälle ja täna läksin tagasi nl10.

          olen eile hommikul 6st magamata ja traaa oli vaja grindida.
          sess:
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          rikkusin üliilusa sessi ära, väsimus võttis lõpus mõistuse juba.

          igatahes edaspidi tuleb reegel mida rangelt järgin: sessi max pikkus 1200kätt.

          Comment

          • virukunn
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 2036

            #95
            Re: uus mees cashis

            Mis mõte on sellist reeglit teha ? Raha voolab, fishid vasakul ja paremal ja paned ikka lauad kinni 1200 käe peal ? Imo peab ise aru saama millal väsinud oled ja sellele vastavalt tegutsema.

            Palju roll on muidu ja kust maalt uuesti nl10 proovid ?

            Comment

            • kardaanirist
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 3675

              #96
              Re: uus mees cashis

              1200 on ka juba üli palju käsi ühe sessi jaoks imo (mängid vist 6-8 lauda).

              Comment

              • con
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1954

                #97
                Re: uus mees cashis

                Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                Mis mõte on sellist reeglit teha ? Raha voolab, fishid vasakul ja paremal ja paned ikka lauad kinni 1200 käe peal ? Imo peab ise aru saama millal väsinud oled ja sellele vastavalt tegutsema.

                Palju roll on muidu ja kust maalt uuesti nl10 proovid ?
                ma väsinuna ei oska enam piiri pidada, vaja reeglit. jp kuskil 6-8 lauda, valin laudu ülihoolikalt, ja olen üsna nõudlik selles osas.
                umbes 1,5h jääb ajaliseks piiriks edaspidi.


                ja fishid on alati seal(;

                see graph oligi uus nl10 shot, täna jätkasin, enam ei karda limiiti. vahepeal üliaplju õppinud ühelt kõrgema limiidi mehelt.

                praegu isegi ei oska leake välja tuua, suht rahul kõigega hetkel aga no õppida veel palju. täna jälle 12BB/100 nl10
                Last edited by con; 22.10.10, 14:09.

                Comment

                • con
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 1954

                  #98
                  Re: uus mees cashis

                  nl10juba kodune, suurem osa mängijaid märgistatud, notesid ka palju, vahepeal korralikult õppinud ja arenenud

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  tänane päev. ev tõusis kui turnis läksin AI 2paariga+FD 2kesi lauas olles, set oli vastas.
                  eile ka 1k käsi ja 25$

                  täna vaatasin miinus sesse, top 3tk -100$ kokku, kõik räigel spewitud. peab v'sinuna eemal hoidma ennast, õnneks juba suudan seda.

                  mõni käsi kah:


                  vastane 30/20, aq 8, eeskujulik ajukääbik.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                  E:
                  1käsi veel. 1 shordi vastu pf AI pole küsimus aga 2 vastu? päris kindel, et mõlemad olid fishid(0kätt, imelikud stackid)
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Last edited by con; 26.10.10, 21:44.

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #99
                    Re: uus mees cashis

                    hm. solid graph.

                    käe kohta niipalju, et mina ise standardina ei betiks seda flopi vaid c/c ja shutdown kui turn/river on veel üks ruutu. selle vastase vastu aga ilmselt bet bet bet kui maha plangud jooksevad. flopis aga calliksin ise ka ta AI ära, sest dead money on pangas liiga palju ja made flushiga vastane ilmselt flopis kohe ei pushiks.

                    Comment

                    • con
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1954

                      #100
                      Re: uus mees cashis

                      Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                      hm. solid graph.

                      käe kohta niipalju, et mina ise standardina ei betiks seda flopi vaid c/c ja shutdown kui turn/river on veel üks ruutu. selle vastase vastu aga ilmselt bet bet bet kui maha plangud jooksevad. flopis aga calliksin ise ka ta AI ära, sest dead money on pangas liiga palju ja made flushiga vastane ilmselt flopis kohe ei pushiks.
                      another good point(:

                      /panin 1 käe ka juurde vahepeal


                      samas kui mul madalad sc multyways ja hitin flushi siis hakkan kohe tulistama kuna ei taha 4. mastikaarti näha. samas kahtlen, et see vend mõtleks nii.
                      Last edited by con; 26.10.10, 14:58.

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #101
                        Re: uus mees cashis

                        multyway tulistan ise kah ja ei lase odavalt drawida. samas HU potis meeldib donkidele igasugu slowplayd teha. : D

                        Comment

                        • con
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1954

                          #102
                          Re: uus mees cashis

                          täna siis esimene nl25 shot:

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          5bi alla ev lol


                          jättis suht külmaks, lasin edasi ja
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          anyways nüüdsest on nl25 kodu ja ka kavatsen seda limiiti korralikult crushida.
                          Last edited by con; 27.10.10, 15:08.

                          Comment

                          • Relamz
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1467

                            #103
                            Re: uus mees cashis

                            Väga äge jälgida su arengut. Mina soovin omalt poolt edu .

                            Comment

                            • con
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1954

                              #104
                              Re: uus mees cashis

                              homme on palgapäeeev(:

                              kavatsen sellise relva osta endale:
                              Hinnavaatlus.ee on Eesti suurim ja vanim tehnikaalast hinnainfot ja nõuandeid edastav internetikeskkond.


                              40000:1 24"

                              reviewid:


                              praegusest 11" on silmad haiged.

                              keegi miskit tarka oskab öelda siis andke tuld, monitoridest ma otselt ei jaga kuigi palju.
                              Last edited by con; 29.10.10, 03:37.

                              Comment

                              • virukunn
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 2036

                                #105
                                Re: uus mees cashis

                                Palgapäev = cashoudipäev ?

                                Muidu normaalne monitor tundub. Imo on seda Benq-i hv-s ka soovitatud kui õigesti mäletan.

                                Comment

                                Working...