uus mees cashis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • con
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1954

    #76
    Re: uus mees cashis

    selge, peab 3betti süvenema natuke, otsin selle valemi üles.

    järjkordne sess seljataga, korralikult 2-outerisi tõmmati, set over set jne, ei taha halbadest asjadest rääkida. Igatahes mõtlesin vahepeal barreldamise asja läbi, olen valivam ja asi on päris +ev seisus, suutsin sessi normaalse plussiga lõpetada.

    Sess:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




    KÄSI 5) Vastane 25/13 Agg 53 ; käsi 50
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    ja päeva käsi
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by con; 04.10.10, 09:59.

    Comment

    • Provoker
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 3067

      #77
      Re: uus mees cashis

      lihtsalt mainin, et tõenäoliselt preflopis openshovedes oleksid ka 2 calli saanud...

      Comment

      • con
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1954

        #78
        Re: uus mees cashis

        Antud setupiga potis ehk jp

        aga üldjuhul on võimalik ikkagi nõrgemalt käelt valuet saada(ärge seda teksti päris tõepähe võtke, mulle vahepeal nsm meeldib leiutada)
        ühest mu varasemast postist veel 1 näide:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Last edited by con; 02.10.10, 18:58.

        Comment

        • con
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1954

          #79
          Re: uus mees cashis

          niisiis eile tegin ühissessi ühe nl10 regiga, super goodtime oli, sain ülipalju targemaks. bad run hakkab vaikselt üle minema ja mindset+ mäng on hetkel päris hea.

          Tänane sess
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          päris lõpus tuli 2 coolerit, setiga sain nupud flopil sisse mastidrawi vastu, mõlemad korrad kaotasin fullstacki 5usd(näha ka ev graafikul)

          kokkuvõttes hea mäng oli, mängisin 10 lauda korraga, ilma hudita, mõtlesin kõik läbi ja hoorasin valuet, run on jälle normaalne. tahaks veel nl5 biitida nii mõnda aega ja siis on nl10 minek ka.

          ///ahjaa, ma ütleisn Sulle, et ma tõmban non-sd jälle plussi kui see halb run mööda läheb ja mindset korda saab:D
          Last edited by con; 04.10.10, 11:48.

          Comment

          • Konso
            Grinder
            • Nov 2009
            • 936

            #80
            Re: uus mees cashis

            Järgmine ülesanne on EV joon kinni püüda :D

            Comment

            • con
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1954

              #81
              Re: uus mees cashis

              hommik.


              eile kui töölt tuli hommikul, tegin ühe sessi, päris kenake tuli 20bb/100, Non-SD oli plussis 4bb/100, biitisin EV.


              õhtul ärkasin, 00:00 aeg hakaksin mängima, praegu lõpetasin.

              30$ lähemal nl10-le jälle.

              praegune sess:

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              kuni 1200 käeni olin ühe haige fishiga 3way lauas 99/50 oli tal vist 80 käe peale, limpisin kõigega sisse, vpip oli mul 70%, maksis mu bottom pairid ka kinni. eelnevalt imes mult 3bi välja järgemööda oma haigete aukuostude ja slowplaymisega ja pidin talt raha tagasi saama. sellepärast see non-SD seal järsult ka kukub. olin juba kergelt ärritumas.



              pärast 1200 on juba standard, non-sd hakkas lõpus langema jälle aga no väsimus jne, arusaadav.


              lõpuks on tunne, et nl5 on käpas.


              nüüd peab veel hudi ümber tegema, olen laisk olnud.
              vähem väsinuna mängima.
              notesid rohkem ehk tegema.
              Non-sd tahaks saada pigem tõusvaks jooneks.

              turnasid võiks teha aegajalt kui miskit head, biidin neid ka normaalselt.


              rohkem mõtteid polegi. kell 7 ka juba, pea tühjust täis.


              ahjaa...

              Key to success: laudade vähendamine. 10-12 lauda on ikka täiesti teine mäng kui juba 15. soovitan kõigil vähendada arvu mõneks ajaks kui mäng on tükk aega be olnud. foldimis oskus ja kõik see non-sd mäng on ikka täiesti teisel tasemel.
              Last edited by con; 06.10.10, 06:02.

              Comment

              • con
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1954

                #82
                Re: uus mees cashis

                tegin vele ühe väikse sessi

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                good for 12 usd. non-sd läks alla kuni sain turnis 2x check-raise tptk vastu ja olin päris deep stackiga, foldisin. 11bb/100 aga käsi millega showdownile minna oli käputäis ehk, seega rahul.

                nl10 roll ametlikult olemas, lisaks 2700fpp ehk 45usd.


                alustasin 13.sept nl2st 30usdga, mängitud 13p ja 60k kätt, sh 26k kätt oli nl5 be-stretch
                Last edited by con; 06.10.10, 10:05.

                Comment

                • con
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 1954

                  #83
                  Re: uus mees cashis

                  lõpuks sain uue starsi konto ja rahad peale.
                  tegin ühe väikse sessi ka vahepeal, lauad olid päris head, ilus algus/hiiter.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  2 kätt oli kus oli väike kahtlus.
                  22/18 oli utg+2, ma olin mp2, ta raises 4bb, ma reraisesin 17bb peale QQga, mõlemad korrad shoves 100bb deep ja foldisin
                  3bet oli tal 5

                  non-sd on päris okei, lõpus langeb veits, vb peaks flopil tagasi tõmbama veits. Flop cbet on 75 ja fold to flop cbet 87.

                  Comment

                  • Konso
                    Grinder
                    • Nov 2009
                    • 936

                    #84
                    Re: uus mees cashis

                    Algselt postitas con Vaata postitust
                    lõpuks sain uue starsi konto ja rahad peale.
                    tegin ühe väikse sessi ka vahepeal, lauad olid päris head, ilus algus/hiiter.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    2 kätt oli kus oli väike kahtlus.
                    22/18 oli utg+2, ma olin mp2, ta raises 4bb, ma reraisesin 17bb peale QQga, mõlemad korrad shoves 100bb deep ja foldisin
                    3bet oli tal 5

                    non-sd on päris okei, lõpus langeb veits, vb peaks flopil tagasi tõmbama veits. Flop cbet on 75 ja fold to flop cbet 87.
                    Tubli
                    QQ ei ole leht millega 100 deep pre all in callida, parimal juhul saad coinflipi.

                    Comment

                    • con
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1954

                      #85
                      Re: uus mees cashis

                      niisiis täna neli sessi teinud, viimane sess:
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      päeva kokkuvõte:
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      vahepeal tuli üks BE sess kuna recordisin ja arvuti ei vedanud välja. lauad läksid sitouti, kõik jooksis kokku, tegin räigeid vigu kuna see asi ajas hulluks.

                      igatahes täna on hea päev nl10 shoti võtmiseks(reede), tunnen, et biidin mängu korralikult.

                      Comment

                      • con
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1954

                        #86
                        Re: uus mees cashis

                        okei eile läksin nl10 siis, olin väsinud, sain kohe alguses 2 sitta setupi oma QQga, jooksin korralikult alla ev, tuli väike tilt va veel lõpus.
                        -5bi tunniga. uus isiklik.


                        anyways täna grindin nl5 10bi tagasi ja õhtuks uus shot nl10. meanwhile tegin ühe sessi juba ära.




                        leidsin ka oma suurima leaki- väsinuna mängimine. edaspidi proovin hoida ennast eemal kui väsinud.

                        Comment

                        • con
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1954

                          #87
                          Re: uus mees cashis

                          grindisin 12bi tagasi nl5, nüüd uuesti nl10 vallutama.

                          panen omale ühe käe ka siia selleks, et jääks meelde

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          playlist mis hoiab mõtte selge:


                          fly high

                          Comment

                          • Priidix
                            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                            • Jun 2009
                            • 2839

                            #88
                            Re: uus mees cashis

                            mis assja
                            nl10 juba või..

                            Comment

                            • con
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1954

                              #89
                              Re: uus mees cashis

                              eile siis nl10, ühe mid stakes regulariga koos.

                              run oli halb, 1,5bi alla ev, kokku -3 koos haigete setupidega, ei andnud alla, tõmbasin plussi tagasi, mõnda aega tiksusiun plussis ja siis tuli 10 käe jooksul 2x KK ja vastane callis 3beti AAga preflop, flopis bustoks, oddside järgi õiged callid ei tulnud ka ära jne. eks mindset hakkas ka ära vajuma. -3,5bi siis kokkuvõttes(-2 alla ev).
                              keegi seda paska näha tagab siis:

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              nüüd teen siis väikse strateegilise time-off'i.

                              eile avastasin, et mu mäng on ikka päris jube. vigu on tohutult. õnneks saan nüüd juba enamvähem aru kuidas ja miks peaks tegelt tegema.
                              "The smarter you get, the more you realize how stupid you really are"

                              mingid noted eilsest:
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                              tegin notede süsteemi ümber, tableselection on nüüd täiesti teine.

                              anyways nüüd "blueprint" ette ja üldse hakkan mõtlema oma leakidele. edaspidi mängin 6l laual, proovin jälgida stacke, positsiooni, statse, mõelda iga steal ja cbet läbi jne.



                              Mõned halvasti mängitud käed ka/ küsimused:

                              1.vastane tundmatu
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                              2. sb tundmatu, bb nit 12/8, läksin stealima
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                              3.käsi vastane on 54 käe peale 65/19, 100bb deep, agg 1.3
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                              4.käsi. esimene vend paremal shoves iga 5. käsi(85 kätt 31/14, aq 4.35), , ja teine paremalt oli 54käe peale 33/7.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                              5. käsi. vastane tundmatu
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              6.käsi. vastane tundmatu. 21 käe peale 19/10, kas mu fold on okei?

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              mõni võib olla õigesti mängitud ehk ka aga pange lühidalt enda arvamus ka kui viitsite(:
                              betsizing etc. vead
                              Last edited by con; 18.10.10, 11:35.

                              Comment

                              • 5gww
                                Õpihimuline Mängur
                                • Aug 2010
                                • 333

                                #90
                                Re: uus mees cashis

                                1.pre fold.
                                2.peaks olema õigesti mängitud pm
                                3.pf 3beti,
                                4.mõlemad tunduvad küll dongid olevat, aga AJs paned sa ikka ennast suht raskesse olukorda. lihtsam oleks pre foldida ja ootada paremat kohta.
                                5.olen suht kindel, et seal on set vastas vähemalt. raske on, aga turnis bet/fold on vist kõige parem. krdi ei tea ka tegelt, see on suht nuss olukord, sa oled potti juba suhteliselt palju investeerinud, nii et turnis peaks ikka bustosse minema vist tundmatu venna vastu.
                                6. õigesti mängitud.

                                Nl10-s ongi see teema, et seal on rämdalt nitte ja muid tegelasi, kes setminevad tohutult, nii et ole valmis foldima flopis või turnis, kui hakkavad paugutama.
                                Last edited by 5gww; 18.10.10, 11:02.

                                Comment

                                Working...