uus mees cashis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kuco
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1910

    #31
    Re: uus mees cashis

    Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    Starsis mängid? kui jah, siis mis su username on, kui saladus pole.
    Graafiku peal on nick

    Comment

    • con
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1954

      #32
      Re: uus mees cashis

      hakkasin tänaseid käsi analüüsima

      resulte ei pane, kuna nii vast parem tagasiside, igatahes mõned käed siis:


      1. turn? näen seal palju võimalikke combosid jne

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




      2. kas riveril on valuet callida?
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      3. turn. põhjendage arvamust

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



      4. sellise käega masti tõmmates poti kasvatamine. kas keegi leiab, et see saab olla +ev? ma kohe seda mõtet maha isegi ei mataks. obv ei saa välja jätta preflop tõenäosust saada 2 samamasti kaarti mis on u.24%
      siiski lähtuge antud boardist.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



      igatahes super sess mu poolt, vaatasin kõik kaotatud käed replayerist läbi 2-3x, analüüsisin.
      vead olid ülalnimetatud käed, rohkem pmst polnudki(muud käed: igal pool olid oddsid/sain bad beati) üleüldse suuri kaotusi rohkem pmst polnudki.
      suht super mängu tegin. sain jälle mõnele leakile jälile.

      stealing range vajab endiselt tööd, leidsin sessis 3 viga(ranka tabeli järgi).


      kummaline asi on, et tänane 2400hand sess tuli 10/6.5, sb limpimine on 15%, asi on paranenud aga tahaks veel koomale tõmmata.
      AJ hakkasin foldima enne utg2/mp
      AQo ei mänginud ka kohati enam utg pealt.

      kahtlen, et sellest nii suur erinevus tuli tho.
      peab mõtlema pocketite preflop mängu läbi jälle ehk.

      tuleb ehk paar holecardsi veel rangesse võtta positsioonidelt.


      100 usd marki ületamise puhul panen ka oma nl2 tulemused(ca 8p mängitud)

      Last edited by con; 06.10.10, 05:40.

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #33
        Re: uus mees cashis

        1. käsi

        as played

        2. käsi

        call. callin seal ka viie paariga maha.

        3. käsi

        as played.

        4. käsi

        ise ka flushdrawga vahest betin sellisel flopil. kasvatad potti ja range ei ole nii polariseeritud. kui sa c/c kaks streeti, siis flushi hittimisel on su käsi nii obvious, et harva maksab keegi midagi. turnis callin 10c.

        Comment

        • con
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1954

          #34
          Re: uus mees cashis

          Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
          1. käsi

          as played

          2. käsi

          call. callin seal ka viie paariga maha.

          3. käsi

          as played.

          4. käsi

          ise ka flushdrawga vahest betin sellisel flopil. kasvatad potti ja range ei ole nii polariseeritud. kui sa c/c kaks streeti, siis flushi hittimisel on su käsi nii obvious, et harva maksab keegi midagi. turnis callin 10c.
          2. hm, 2ways oop betile riveril ma viie paari siiski vist foldiks seal käes.

          3. käsi, seal on veel otsus ka vaja teha, mis see oleks siis?

          4.turnis callimine kui implied oddsidele mõelda siis ehk küll +ev, aga sel juhul pead
          call10, pot 40, oddsid mastile 1:5 e. 10:50,
          50-40=10

          seega peaksid masti hittides võitma 10c riveril.

          päris üllatav tulemus. päris kindlasti isegi +ev

          drawing dead eriti reaalne seal käes ei tundu

          Tänud korraliku tagasiside eest!
          Last edited by con; 20.09.10, 16:29.

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #35
            Re: uus mees cashis

            teises käes big blind on ilmselt c/f peal ja CO proovib lihtsalt potti stealida. ilmselt checkis oma mingusuguse ärtu läbi ja ei hittinud.

            kolmas käsi turnis fold. sorri jäi kirjutamata.

            neljandas käes peadki mõtlema implied oddside peale. kui mõtled vaid pot odds, siis tihtipeale ei saa sa ka näiteks preflop oddse pocketiga setminemiseks.

            Comment

            • con
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1954

              #36
              Re: uus mees cashis

              Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
              teises käes big blind on ilmselt c/f peal ja CO proovib lihtsalt potti stealida. ilmselt checkis oma mingusuguse ärtu läbi ja ei hittinud.

              kolmas käsi turnis fold. sorri jäi kirjutamata.

              neljandas käes peadki mõtlema implied oddside peale. kui mõtled vaid pot odds, siis tihtipeale ei saa sa ka näiteks preflop oddse pocketiga setminemiseks.
              arvutan iga kord preflopis implied oddsid setminedes/sc/suited kaarte mängides, jälgin stacke.
              aga ütlen ausalt, et turn/river on oesd/flushdrawidega implied oddsid unarusse jäänud. edaspidi juhin tähelepanu rohkem sellele.
              tänan tähelepanu juhtimast.

              Comment

              • con
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1954

                #37
                Re: uus mees cashis

                liikusin eile nl5, mäng on ikka täitsa erinev, limpereid karistatakse, hilistelt positsioonidelt stealitakse, PF reraiset respektitakse. tegin 2,5k handi, käsi ei jooksinud eriti, võitsin enamuse hu potis top pairidega. kokkuvõttes 8bb/100. täna lähen vaatan uuesti värske peaga.

                meanwhile analüüsin käsi:

                1. vastane oli suhteliselt tundmatu, kaldun arvama, et suht loose mänguga

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                2. Kas juba on viga tehtud ja kuidas jätkata?
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                3. kõik õige? flop perfect aga turnis oleme maas igast pocketist 66-JJ

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                kokkuvõttes tgein üsna sitta mängu, flopis oleksin pidanud ülepaare foldima jnejne. Turni reraiset tuleb rohkem respectida.

                j'tkan täna jälle, üritan vähem laudu võtta ja rohkem rangedele mõelda
                Last edited by con; 21.09.10, 09:46.

                Comment

                • kardaanirist
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 3675

                  #38
                  Re: uus mees cashis

                  esimeses käes riveris kindlasti call, sest hero on niipalju raha potti investeerinud.

                  teises käes cbet on ok, aga peale UTG raise ja MP call, siis lükkan mina seal oma kaardid mucki. wild guess, et MP2l oli 22?

                  kolmas käsi sul convertimata.

                  a muidu ise liikusin ka NL5 mõned päevad tagasi ja imo on täpselt samasugune mäng nagu Nl2. hilisest positsioonsit stealitakse sealgi jne.

                  Algselt postitas con Vaata postitust
                  Turni reraiset tuleb rohkem respectida.
                  Last edited by kardaanirist; 21.09.10, 10:45.

                  Comment

                  • virukunn
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 2036

                    #39
                    Re: uus mees cashis

                    Ma paneks esimeses käes ässad kohe mucki, ta võis seal väga harva 6-te slowyplayda, aga tõenäoliselt hittis siiski oma 33 või 99 ära või slowtas JJ. Ta nii deep, et võis seal J9-t ka vabalt mängida. J või millegi muuga millega ta sulle alla jääks ta ei betiks elus ees nii. Ta teab, et sa oled juba committed seda callima, seega selle vastand = fold

                    Teine käsi, imo harva võid sa seal flopil isegi kergelt ees olla, aga muckiks ära ikkagi, sest vastastel võib seal pmst kõik olla, OESD, FD, set jne, miski asi neist ikka ära hitib ja su AK suckib riveris suhtkoht cocki. Flop cbet on siiski õige imo.

                    3. käsi as played. Ma arvan, et proovis lihtsalt potti stealida ja riveris enam panna ei julgend. Riveril ch/fold imo.



                    Aga muidu, huvitav päevik. Loen regulaarselt ja kavatsen ise ka varsti samasuguse püsti panna, tundub +EV :). Jätka samas vaimus.
                    Last edited by virukunn; 21.09.10, 12:40.

                    Comment

                    • con
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1954

                      #40
                      Re: uus mees cashis

                      Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                      esimeses käes riveris kindlasti call, sest hero on niipalju raha potti investeerinud.

                      teises käes cbet on ok, aga peale UTG raise ja MP call, siis lükkan mina seal oma kaardid mucki. wild guess, et MP2l oli 22?

                      kolmas käsi sul convertimata.

                      a muidu ise liikusin ka NL5 mõned päevad tagasi ja imo on täpselt samasugune mäng nagu Nl2. hilisest positsioonsit stealitakse sealgi jne.



                      http://archives1.twoplustwo.com/show...t=1&PHPSESSID=
                      esimeses callisin, sain vastu K6
                      teises oli raha palju sees, shovesin. utg AK ja MP'l AQs, riverdas flushi(mul scared money tilt vm kergelt vist)


                      mul hirm vist nl5 ees, mindset teema.
                      üldiselt balugat tuleb järgida, riveri/turni c/r respektida. haige slowplay käib seal. drawisel boardil betid 2 tänavat oma tp gk, riveris on juba 1/2+ stacki sees ja saad shove.
                      hiljem lükkan paar kött ka siia.


                      tegin vahepeal 2k kätt sessi, breakeven. jooks oli kesine aga päris mitu buy-ini võtsid slowrollerid oma nutsiga ja overpairidega sai flopis allini mindud. teen ise palju vigu, suhtkoht tean ka neid juba, sellesuhtes hea, et kui hakkan neid v'ltima siis peaks tulemust ka näitama.

                      Comment

                      • Konso
                        Grinder
                        • Nov 2009
                        • 936

                        #41
                        Re: uus mees cashis

                        hoia 100bb+ nittidest eemale ja pane notesid, nad seal suht umbluud, mängivad ühesuguse liiniga enamus. Panen käe südamele, et NL10 on samasugune kui NL5, vaja võibolla natuke rohkem selectida laudu.

                        Comment

                        • con
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1954

                          #42
                          Re: uus mees cashis

                          analüüsisin sessi, pilt on päris kole. ei ole vist isegi mõtet neid käsi postitada siia aga peab panema, et saaks teie käest vastu näppe ja meelde jääks.

                          1. vastane suht tundmatu i guess, see c/r liin oli täielik nonsense, nutsi ei slowplayks ikka nii, oli read, et AA tal pole.


                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                          2. juhiks tähelepanu PF 4bet callile. kas ma üldse peaks cbettima flopis?
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                          3. kus foldima oleks pidanud?

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                          4.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          sinna mu 4 buyini läks, rohkem üle 2usd kaotusi polnud
                          Last edited by con; 21.09.10, 16:12.

                          Comment

                          • nummar
                            Õpihimuline Mängur
                            • May 2009
                            • 322

                            #43
                            Re: uus mees cashis

                            Teinekord pane vastase statsid ka, muidu suht raske nii öelda.
                            1 käsi, vaevalt et tal siin miski tõmme on, liin on tundub tal tugevavõitu, nit võib vabalt mängida siin setti aga suvaline donk suvalist Axi, siinkohal oleks stattidest palju abi, aga suvalise donki vastu läheks siin broke.

                            2 käsi, no ma ei tea, vabalt võib siin tal olla QQ+, kuid läheks broke.

                            3 käsi, standard

                            4 käsi, mina näiteks ei cbeti samast mastist floppi, turnis checkiks kindlasti ja kui betib siis seal on liiga palju käsi mis meid biidivad

                            Comment

                            • con
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1954

                              #44
                              Re: uus mees cashis

                              selge, panen statid järgmine kord. muidu kõik olid fishid. panin resultid ka btw.

                              lasin velel 10k kätt nl5, enamvähem be, veits plussiga. tänasest mängin 6lauda ilma hudita, panen notesid. õhtuks viskan graafiku, tõotab päris kenake tulla(; on tulnud ka huvitavadid käsi mida siia panna kus value on saamata jäänud.

                              rääkisin eile nl5 regidega, kes 20tablevad, kõik kurdavad, et BE jnjne, otsustasin et keskendun pigem kvaliteedile



                              martin3257: lol platinum
                              martin3257: why are u here
                              willy7163: milestone hand
                              martin3257: here?
                              willy7163: yesterday i had one
                              martin3257: ok
                              martin3257: u think its +ev to mass multitable for milestone?
                              willy7163: i think the last 3 hands - i play 40 tables

                              btw praeguse seisuga oli viimane võitja phil helmut. 0,5/1 usd PL lauas.

                              paneb mõtlema

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #45
                                Re: uus mees cashis

                                Algselt postitas con Vaata postitust

                                btw praeguse seisuga oli viimane võitja phil helmut. 0,5/1 usd PL lauas.

                                paneb mõtlema
                                Mis asi paneb mõtlema?

                                Ja razz oli see hoopis

                                Comment

                                Working...