uus mees cashis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #16
    Re: uus mees cashis

    sul Pokertracker3 eks? seal näitab graphi BB/100 (BB=2xbb). ehk siis ilmselt lased hetkel 7,5x2=15bb/100.

    ise sain ka alles hiljuti sellest teada. :D

    Comment

    • virukunn
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 2036

      #17
      Re: uus mees cashis

      Endal sama, roll 83$ ja kavatsen ka 100$ pealt NL5 lauad lahti võtta.

      Comment

      • con
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1954

        #18
        Re: uus mees cashis

        Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
        sul Pokertracker3 eks? seal näitab graphi BB/100 (BB=2xbb). ehk siis ilmselt lased hetkel 7,5x2=15bb/100.

        ise sain ka alles hiljuti sellest teada. :D
        bigblind, bigbet - samad asjad ju?
        või mis:D
        juhe on täiesti koos juba

        pt3 järgi jh 7,5bigbeti/100



        edit///

        selge kardaanirist, sain palju targemaks(:
        Last edited by con; 17.09.10, 20:16.

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #19
          Re: uus mees cashis

          vanasti oli limit holdem palju populaarsem mäng ja pokertracker tehti, et limit holdemit trackida. limit holdemis on big betid.

          BB = big bet
          bb = big blind

          BB=2xbb

          http://forumserver.twoplustwo.com/11...-blind-295786/

          Comment

          • raunsz
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1492

            #20
            Re: uus mees cashis

            NUTS graafik ju! Usun, et biidid NL5 samamoodi. :P

            Comment

            • Konso
              Grinder
              • Nov 2009
              • 936

              #21
              Re: uus mees cashis

              Ära raiska oma aega NL2hes, 80 taala on küllalt, et nl5-te minna

              Comment

              • con
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1954

                #22
                Re: uus mees cashis

                niisiis pärats 2p tööd koju jõudes tegin täna hommikul jällle sessi 2h, 2h kätt.
                olen olnud eile hommikul 6st magamata, seega value pool oli kohutav.
                lisaks tegin 3x flopis vea, callisin 1x setiga ja 2x ülepaariga 3ways kui teadsin, et olen maas, väsimusest vast....

                kokkuvõttes pole üldse rahul njng hakkan käsi analüüsima tagantjärgi. lisaks tunnen end havasti AXs KXs kätega limpides, seega õpin ka need oddsid pähe. positsiooni mäng vajab ka lihvimist, ntx AJga mängin earlyst liiga looselt kohati ning stealing range on ka suhteliselt küsimärk.

                aga ok mis am ikka virisen, sitt päev oli tööl, haige väsimus.

                tänane sess:

                32bb/100 pole paha aga tõesti tunnen, et on puudujääke.

                igatahes kokkuvõttes hea meel, sest tean oma puudujääke ja saan jälle õppida.

                btw mu kes mu septembri goale ei tea siis kavatsen saada silverstari(10p 30k kätt)
                ja tahaks kuu lõpetada 20bb/100

                gl, gn


                // mindset korras, ei mängi väsinuna tegelt aga hetkel lihtsalt mass grind, et silverstar saada.
                Last edited by con; 06.10.10, 05:37.

                Comment

                • Relamz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1467

                  #23
                  Re: uus mees cashis

                  Mitme lauaga mängid?
                  HUDi kasutad?
                  Last edited by Relamz; 19.09.10, 12:54.

                  Comment

                  • con
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1954

                    #24
                    Re: uus mees cashis

                    Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                    Mitme lauaga mängid?
                    HUDi kasutad?
                    oleneb enesetundest. üldiselt kusagil 22 lauda. kui kerge väsimus on/mõte aeglasem siis kuskil 15. alla selle ei mängi.
                    standard tableselection jne on asja võti.

                    HUD'i kasutan, alati vaatan ka seda silmanurgast kui otsuseid teen.

                    Comment

                    • con
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1954

                      #25
                      Re: uus mees cashis

                      hakkasin oma mängu analüüsima:

                      leidsin päris korralikke leake imo.


                      Position awareness

                      SB: VPIP 23 PFR 13

                      SB limpimine tuleks pmst lõpetada

                      muidu on seis isegi päris ilus. btn-utg, (va. SB BB) kasvavad numbrid päris ühtlaselt.

                      Positional awareness on kindlasti probleem, peab hakkama tugevamat preflop mängu tegema. loen paar artiklit, loen ranka tabelit jälle.

                      Stealing

                      steal agg on 23. tahaks seda pisut tõsta


                      Pocketid

                      VPIP 90
                      PFR 58

                      ainus kaotab pocket on endiselt JJ, asi on oluliselt paranenud aga peab veel mõtlema.

                      suurusjärgud:

                      AA 20
                      KK 14
                      QQ 4
                      JJ -4
                      TT 12
                      99 6
                      88 4

                      probleemne on ka QQ. olen kindel, et probleem on flopis, kui olen reraistud potiga flopis mingi 10/8 vastu ülepaariga siis peab õppima foldima. sama probleem ka multiways(siiski 2/3 oli hommikuse sessi tõttu), 6st suurimast kaotusest selle käega on 4 bad beat, seega väga hull asi pole. tuleb õppida ka preflopis foldima 3betile.

                      JJga sama issue


                      Suited Connectors

                      BE, sisetunne oli õige, tuleb hakata oddside järgi mängima ja kindlasti jälgida rohkem positsiooni. SB võib põhjustada selle leaki.

                      E: analüüsin hiljem kuna maht suur

                      Cold called pole ühtgi kätt, seega see perfect.

                      Unsuited Connectors

                      näitab päris suurt plussi aga arvestades, et sinna kuulub ka AK mis on põhjustanud 90% sellest plussist siis peab asja parandama. Alates 980 ja allapoole on kõik väikse miinusega.

                      EDIT//
                      Probleemi polegi. kuni 87o on kõigiga suurim kaotus 2c, seega blindid soovad lihtsalt. 98o on paar korda ka stealitud ja sealt tuleb miinust, seega:

                      Tuleb mõelda rohkem stealidele ja range paika panna

                      Postflop Agg

                      Eeskujulik

                      Check-Raise

                      pmst olematu.
                      Eeskujulik
                      Last edited by con; 19.09.10, 18:28.

                      Comment

                      • JUNKER
                        Julm Donk
                        • Sep 2010
                        • 29

                        #26
                        Re: uus mees cashis

                        Päris tubli oled, proovin eeskuju võtta Sinust. Ise madistan FR NL2. Esimesed 2K kätt oli BB/100 mingi 30 või, praegu -7 või nii. Muidu mingeid õppematerjale võid tohuijaa PMida mulle, üritan iga nädal mingi raamatu läbi tõmmata.

                        Comment

                        • con
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1954

                          #27
                          Re: uus mees cashis

                          Algselt postitas JUNKER Vaata postitust
                          Päris tubli oled, proovin eeskuju võtta Sinust. Ise madistan FR NL2. Esimesed 2K kätt oli BB/100 mingi 30 või, praegu -7 või nii. Muidu mingeid õppematerjale võid tohuijaa PMida mulle, üritan iga nädal mingi raamatu läbi tõmmata.
                          siit foorumist leiad suht kõik. vaata pokkerikooli alla, seal palju artikleid. Oddsid, kuidas biitida mikroid jnejne.


                          ------------------------

                          päeva lõpp siis, sain 5k kätt, kaart jooksis kesiselt, palju coolereid ja väsimus annab tunda, A-gamest asi vääga kaugel. kokkuvõttes 15bb/100. olen avastanud veel leake, homme tegelen nendega esimesel võimalusel.

                          täna tuli 85fpp, 365 to go, 11p aega, reaalselt umbes 7.


                          gl, gn

                          Comment

                          • con
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1954

                            #28
                            Re: uus mees cashis

                            niisin jõudsin ca. 13.30 koju täna. olen suht unevõlas jälle aga pea isegi suht selge.


                            tegin siis päris pika sessi isegi 2400kätt, täna oli mäng ilus, tundisn, et teen +ev otsuseid. jj ülepaarina ei suutnud flopis foldida 1x ja kaotasin buy-ini, see oli loll viga jälle.


                            purustasin 100usd piiri!
                            teenisin 41fpp(324 to go)
                            br 104.85



                            32bb/100
                            sess on üsna swingine, seega teen tunnikese analüüsi tänasest mängust.



                            päeva käsi(tegelt lausa kaks):


                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            need suht esimesed käed mida paari nädala jooksul slowplaynud olen. see 99 käe flopi raisemine on fucking skills, kui keegi chekis siis minraisesin, kui raiseti siis callisin:D
                            ühtlasi ühed esimesed nelikud mis saanud olen oma 20k käega.
                            Last edited by con; 06.10.10, 05:39.

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #29
                              Re: uus mees cashis

                              Starsis mängid? kui jah, siis mis su username on, kui saladus pole.

                              Comment

                              • con
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1954

                                #30
                                Re: uus mees cashis

                                Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                                Starsis mängid? kui jah, siis mis su username on, kui saladus pole.
                                said pm'i

                                Comment

                                Working...