tere! otsustasin ka päevikut hakata pidama.
lühidalt endast. olen 19. aastane tudeng Tartust, kes pokkeriga sai tuttavaks eelmise aasta suvel. septembris sai esimest korda hakatud onlines raha peale mängima ja novembris sai ka siia kasutaja tehtud. algselt sai PartyPokeris ja Everestis mängitud ning obv sai kõik raha mingi hetk maha dongatud/tildatud. natukene aega mängisin ka Full Tildis, kus oli stsenaarium sama. suvel onlines ei mänginud ning hakkasin rohkem mängu õppimisele tähelepanu pöörama. augusti lõpus otsustasin mängu hakata süvenema ning lõpuks peale aastast donkamist õppida mängu biitima. hiljuti küsisin siin foorumis ka steiki ja coachi ning sain selle.
päevikusse hakkan postitama ka igasugu huvitavaid/raskeid spote ja väga teretulnud oleks see, kui keegi annaks ka nõu statside/käte suhtes. :)
lühidalt endast. olen 19. aastane tudeng Tartust, kes pokkeriga sai tuttavaks eelmise aasta suvel. septembris sai esimest korda hakatud onlines raha peale mängima ja novembris sai ka siia kasutaja tehtud. algselt sai PartyPokeris ja Everestis mängitud ning obv sai kõik raha mingi hetk maha dongatud/tildatud. natukene aega mängisin ka Full Tildis, kus oli stsenaarium sama. suvel onlines ei mänginud ning hakkasin rohkem mängu õppimisele tähelepanu pöörama. augusti lõpus otsustasin mängu hakata süvenema ning lõpuks peale aastast donkamist õppida mängu biitima. hiljuti küsisin siin foorumis ka steiki ja coachi ning sain selle.
päevikusse hakkan postitama ka igasugu huvitavaid/raskeid spote ja väga teretulnud oleks see, kui keegi annaks ka nõu statside/käte suhtes. :)

J
Q
kahjuks neid tuleb ette küll
Comment